Garina vērtība pārspēt māla nīstošo MedvedevuMedvedeva nepatika pret māliem, kas varētu turpināt

Vakardienas izvēle, Diego Schwartzman, zaudēja no seta un sadalījās pret Aslan Karatsev, tirgojoties ap 1.1 1/10 lai uzvarētu Apmaiņa. Bija arī atgriešanās uzvaras Daniilam Medvedevam un Danam Evansam, kuri abi atmeta pirmo setu, bet cīnījās pretī, lai uzvarētu trijos.

Medvedeva māla rekords pēdējos gados nav bijis iespaidīgs un, lai arī ir, uzlabojumu iespējas, viņa cīņa par uzvaru vakar pret Alehandro Davidoviču Fokinu maz dod pārliecību, ka šāds augšupeja būs tūlītēja.

Medvedeva rupjība vakar, strīdoties ar krēslu tiesnesi, skaidri parādīja viņa nepatiku pret māla tiesām – kad tiesnesis viņam bija teicis nebojāt mālu, Medvedevs citēja: "bet tas jau ir bojāts, tas ir māls". [19659008] Kamēr Davidovičs Fokina ir labs jauns māla galdnieks uz augšu līkumā, Medvedeva pretinieks šodien, Christian Garin uz virsmas drīzāk ir pārbaudīts daudzums . Čīlietis Garins pēdējo 12 mēnešu laikā ir uzvarējis 65% no savām spēlēm uz māla seguma, sasniedzot gandrīz 105% šajā procesā iegūto kopējo servisa / atdošanas punktu – viņš šobrīd izskatās kā top 15 līmeņa māla kurjers. [19659006] Garins ir nonācis šajā posmā bez lielas drāmas, turpinot Fernando Verdasko un Dominiku Koepferu taisnās setās kā stabils pirmsspēles favorīts, un, manuprāt, Kristians Garins 2,34 11/8 līdz pārspēt Daniilu Medvedevu "> 2,34 11/8 izskatās kāda vērtība, kurš ir sniedzis ļoti maz pierādījumu ka viņš ir spēcīgs māla kurjers, bet ir sniedzis daudz pierādījumu, ka viņš nepatīk virsma.

Evans varētu dot Zverevam testu

Cits spēlētājs, kurš iepriekš šķita nepatīkošs pret mālu, ir Dens Evanss, bet brits atrodas karjeras augstajā rangā 30 labāko vidū un vispār ir iespaidojis šo gadu. Viņš arī parāda uzlabotu māla līmeni sāpot pusfinālam uz lēnajiem māliem Montekarlo reālā trieciena braucienā, kurā bija četras uzvaras zemāk.

Evans ir cīnījies garām Džeremijam Šardijam un Džonam Millmanim, lemjot par komplektiem, lai nokļūtu šajā posmā, un šodien Aleksandrs Zverevs saskaras ar opozīcijas jauninājumu . Vācietim Zverevam, protams, šeit vajadzētu būt iecienītam, ņemot vērā virsmas veiktspējas līmeni, taču 1.29 2/7 par viņu izskatās diezgan īss, un es nez vai Evans var būt vismaz konkurētspējīgs.

Nadals atkal ir smags favorīts

Citos mačos Rafa Nadals, visticamāk, vēsīs garām Aleksejam Popirinam, pēc tam, kad vakar atviegloja pagātni Carlos Alcaraz Garfia. Māla karalis ir tikai 1.05 1/20 lai rītdienas ceturtdaļfināls tiktu pie šodien izcīnītas uzvaras, un favorīti par zemām cenām šodien ir vispārēja tēma, tikai ar to Garinu pret Medvedeva sanāksmi, kurā bija iecienītākās cenas, salīdzinot ar 1,40 2/5 zīmi. Lielākā daļa izlases cenu izskatās diezgan precīzi, tāpēc šodien Madridē varētu būt diezgan vienpusēja diena.

***

Seko Danam Twitterī @TennisRatingsSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.