Bautista-Aguta un Grēcinieks izskatās labi saskaņotiHurkacz satiek Rublevu pēc satriecoša Tsitsipas

Ceturtdien notika divas izcilas sadursmes, Huberam Hurkaczam rallijojoties no laukuma, lai trīs setos iegūtu Stefanos Tsitsipas uzvaru, lai ierakstītu lielisku uzvaru nepilngadīgajiem . Nakts mačā Andrejs Rubļevs Sebastianu Kordu apmalēja divos saspringtos setos, tāpēc viens pirmsspēles favorīts paveica darbu vakar.

Hurkacz un Rubļevs šovakar tiekas ar nakts maču, kas paredzēta pusnaktī pēc Lielbritānijas laika, un tas ir Rubļevs spēcīgs tirgus favorīts lai iekļūtu finālā – viņš šovakar uzvarēs par cenu 1,25 1/4 . Krievs ir arī spēcīgais turnīra favorīts, kurš ir pieejams biržā ar 1.86 5/6 lai paceltu trofeju. Pretinieks Hurkacz ir autsaideris, kura cena ir 12.0 11/1 .

Duets iepriekš ir ticies vienreiz, taču no šīs spēles, kas tika spēlēta uz māla, nav daudz paralēlu. Roma. Tajā dienā Rubļeva cena bija aptuveni 1,20 1/5 taču zaudēja trīs setos. Kopš turnejas atsākšanas pagājušajā vasarā cietajā laukumā Rubļevs ir ieguvis vairāk servisa un atgriešanās punktu nekā Hurkacz, lai arī ne par absurdu summu. Tomēr viņš ir saskāries arī ar labāku opozīcijas kalibru, un tas ir galvenais faktors manā pamatojumā, ka viņa cena nav pārāk tālu no līnijas.

Nav daudz sadalīt Bautista-Agutu un Sinneru

Pirms šīs sadursmes tomēr ir trešdienas ceturtdaļfināla uzvarētāji Roberto Bautista-Aguts un Janniks Sinners. Mēs šonedēļ vairākkārt esam apsprieduši, ka Grēcinieka pusē bija atšķirības par galvenajiem punktiem un sasitumiem, taču es esmu ļoti pārsteigts, redzot viņu kā nepietiekamu 2.30 5/4 pret spāņu veterānu Bautistu-Agutu, kuram nedaudz vairāk kā nedēļas laikā aprit 33 gadi – tas viņu padarītu par grēcinieka vecāko par 14 gadiem.

Interesanti, ka pirms vairākām nedēļām Dubaijā notika šo divu spēlētāju tikšanās – arī uz cietā seguma – un Grēcinieks triumfēja ar 6-4 3-6 7-5, un tā cena toreiz bija nedaudz zemāka nekā šodien. Arī šajā gadījumā dispersija bija viņa pusē – Bautista-Aguta, neskatoties uz zaudējumu, mačā ieguva vēl septiņus punktus.

Neskatoties uz to, Sinner skaitļi cietajos kortos kopš turnejas atsākšanas kopumā ir līdzīgi Bautista-Agut, un es uzskatu, ka maz šodien sadalīt duetu . Izskatās, ka jaunajam itālietim ir ļoti niecīga vērtība, taču man tas nav pietiekami, lai atrastu īpaši ievērības cienīgu. Tomēr ir interesanti atzīmēt, ka Bautista-Agut tiešajā tirgū 4,2 16/5 ir nedaudz īsāks, salīdzinot ar 6,2 5/1 ] par Sinner, kas ne visai atbilst maniem priekšstatiem par maču.

***

Seko Danam Twitterī @TennisRatingsSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.