Berankis var turpināt Strufa cīņasAugsta līmeņa spēlētāji sāk savus turnīrus piektdien. ] aizraujošākās sadursmes šodien pret jauno Somijas izredžu Emīlu Ruusuvuori.

Pēc dažiem satriecošiem rezultātiem un pamatdatiem Challenger Tour pirms vairākiem gadiem Ruusuvuori tagad sāk atrast savas kājas galvenās tūres līmenī izskatās jau labāk par vidējo ATP tūres cieto kurjeru, ar daudzām potenciālajām nākotnes tendencēm.

Ruusuvuori pirmajā kārtā apsteidza savu jauno potenciālo jauno spēlētāju Karlosu Alcarazu Garfiju un varēja dot Zverevam reālu pārbaudi . ] šopēcpusdien, ja viņš spēlē tuvu savam labākajam līmenim un vācu cīņā ar trešo numuru. Zverevs ir 1,20 1/5 lai uzvarētu, taču tā būs laba skatāmā spēle, lai gūtu papildu ieskatu līmenī, kurā šobrīd atrodas Ruusuvuori.

Medvedevu, visticamāk, nemulsīs Lu

Turnīra favorīts Daniils Medvedevs arī spēlē savu pirmo maču turnīrā, šopēcpusdien krievam spēlējot pret Jenu-Hsunu Lu. Medvedevs ir pārliecinošs 1.02 1/50 favorīts, lai uzvarētu pret spēlētāju, kurš pēdējos trīs gados tikko spēlējis – Lu kopš 1. uzvara šeit pret Semu Kverriju lielā šokā pirmajā kārtā. Ja Lu pieveikšana Kverriju būtu liels šoks, uzvarēt laukuma labāko spēlētāju Medvedevu būtu daudz lielāks pārsteigums.

Tomēr, meklējot vērtību šodien, mēs nolaižam klasifikāciju un aplūkojam dažus no . ] zemāka profila spēles pēc grafika.

Berankis meklē dāsnu cenu pret Struff

Jan-Lennard Struff ir sliktā formā, un šosezon galvenās tūres pasākumos ar trim no šiem iet 2-5. zaudējumi, kas nāk kā 1,50 1/2 favorīti vai mazāki.

Pagājušajā nedēļā Dubaijā viņu ērti piekāva Deniss Šapovalovs, un tas sekoja vēl vienam visaptverošam zaudējumam Deividam Goffinam Roterdamā viņa iepriekšējā turnīrs.

Lai gan ir taisnīgi teikt, ka šodienas pretinieks Rikards Berankis ir opozīcijas kvalitātes pazemināšanās pret Šapovalovu un Gofinu, lietuvietis ir ciets ciets kurpnieks un jau ir ieguvis uzvaru zem jostas šeit ar tiešo uzvaru pār Challenger Tour parasto Federiku Gaio pirmajā kārtā.

Esmu diezgan pārsteigts, ka šeit redzu tik lielu Beranki kā 3.05 2/1 . Mani skaitļi liecina, ka starp šo duetu šajā mačā nav daudz . pašlaik. Viņš šeit izskatās nedaudz vērtīgs, un viņš ir šodienas ieteikums.

Bazilašvili atbilst viņa nekonsekvencei

Turpinot, Nikolozs Basilašvili ir dīvains spēlētājs, ko prognozēt – gruzīns liek Fabio Fognini izskatās konsekvences iemiesojums . Pagājušajā sezonā viņš devās ar 0-9 pēc turnejas atsākšanas un pēc tam ar 2-5 šajā sezonā līdz Dohas 250 turnīram pirms vairākām nedēļām. Tātad, zaudējot 14 no 16 mačiem šajā laika posmā, viņam izdevās nomest tikai divus setus ceļā uz titulu, tostarp pārspējot Rodžeru Federeru un Roberto Bautistu-Agutu.

Nav iespējams zināt, kuru Basilashvil versiju mēs šeit iegūsim. Ja mums ir “vidēja līmeņa” sniegums – kaut arī tas nav kaut kas, es neesmu pārliecināts, ka viņš ir īpaši spējīgs, – viņš pret Mikaelu Jmeru izskatītos īsi ar 1,66 4/6 . 22 gadus vecais zviedrs Ymer pirmajā kārtā viegli uzvarēja Alehandro Tabilo un varēja būt vēl viens zemāks kurš izskatās nedaudz vērtīgs uz pašreizējo 2,46 6/4 .

Lēnāki apstākļi samazina neizšķirtu varbūtību

Visbeidzot, lēnākie apstākļi kas tradicionāli saistīti ar šo turnīru, nozīmē, ka uz servi orientētas spēles grafikā ir iespējams, ka to būs maz. Ātrākos apstākļos pirmā seta taibreika iespējamība Alekseja Popirina pret Reiliju Opelku mačā būtu diezgan liela, taču šeit man šī iespēja ir aptuveni 40%. Tāpat Makenzijs Makdonalds pret Džonu Isneru, kas saskaņā ar manu modeli ir aptuveni 30% atzīme, bet ātrākajos apstākļos tas pārsniegtu 50%.

***

Seko Danam Twitterī @ Tenisa vērtējumiSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.