Augstas kvalitātes lauki darbībā šīs nedēļas 500. gadosGarins ir uzvarētājs mītnes zemē

Mūsu tiešais priekšskatījums pagājušajā nedēļā nopelnīja uzvarētāju Santjago ATP, Kristianam Garinam izejot laukā ap 6.0 5/1 līdz . paceliet trofeju savā mītnes zemē. Tā kā tas notika, Garins nevienā no četriem mačiem nestartēja daudz vairāk kā ap 1,50 1/2 un ceļā uz titulu nokrita tikai viens sets – taibreiks finālā.

Māla tiesnešiem pēc šī turnīra ir pārtraukums darbībā, un tiem, kas dod priekšroku šai virsmai, kalendārā ir tikai Challenger notikums Santjago, kur šonedēļ ATP tūrē galvenā uzmanība tiek pievērsta cietajiem korta notikumiem Dubaijā un Akapulko. . Abi turnīri ir 500 līmeņu, tāpēc pienācīgi laukumi ir uz vietas, un, ņemot vērā laika joslu atšķirības starp abiem notikumiem, nākamās nedēļas tenisa trasē atkal praktiski notiek darbība visu diennakti.

Rubļevs un Tīms vadīja tiešo tirgu Dubaijā

Darbība aizsākās ar dažām pirmās kārtas spēlēm Dubaijā vakar, Acapulco sākoties vēlāk šovakar. Dubaijā notiek 48 cilvēku izloze ar 16 sēklām, iegūstot pirmās kārtas atvadus. Dominiks Tiems ir pirmā vieta, kaut arī biržā Andrejs Rubļevs ir turnīra favorīts ap 3,50 5/2 atzīmi – nedaudz īsāks nekā vispārējā tirgus cena. Thiem ir pieejams 4.50 7/2 ar visiem pārējiem spēlētājiem vismaz par divciparu cenām.

Rubļevam pagājušajā nedēļā Dohā bija dīvaina nedēļa ar abiem Ričards Gaskē un Martons Fucsovičs, dodot viņam spēles, pirms viņš pirmajā mačā (kas bija pusfināls) ar 6-3 6-3 zaudēja Roberto Bautista-Agutam. Pagājušajā nedēļā es pieminēju, ka būs grūts lūgums, lai viņš iepriekšējā nedēļā dublētu savu Roterdamas titulu (piecas spēles šajā nedēļā plus ceļojums no Roterdamas uz Dohu), un tāpēc tas izrādījās, bet viņš varēja būt nedaudz svaigāks nākamā nedēļa.

Rubļevs skaitliski izskatās labākais spēlētājs laukumā, un izlozes apakšējā ceturtdaļā patiešām ievērojami draudi ir tikai Pablo Karreno-Busta, Emīls Ruusuvuori un Teilors Frics. Es būtu diezgan pārsteigta, ja viņš netiktu cauri šai kronšteinam.

Tiemam savā pēdējā ceturksnī ir jācīnās ar tādiem kā Borna Koriks un Deivids Gofins, kā arī divi kronšteini vairāk sakrauti ar Denisu Šapovalovu, Aleksu De Minauru, Karenu Hačanovu un Hubertu Hurkaczu, kuri visi izskatās pēc potenciāliem lai nokļūtu pēdējos posmos, un De Minaur izskatās, ka viņam ir vislabākie dati cietajos kortos pēdējo 12-18 mēnešu laikā. Pēc pārsteiguma zaudējuma Kei Nišikori Roterdamā austrālietim pagājušajā nedēļā bija nedēļa brīva, taču aptuveni 17.0 16/1 ir tikpat lielas izredzes kā jebkuram no nākamā līmeņa spēlētājiem šeit. 19659009]

Tsitsipas un Zverev vadošais tirgus Akapulko

Akapulko, tiešajos tirgos ir līdzīga dinamika kurā trīs spēlētāji darbojas vienciparu cenās, un pēc tam pārējie laukums lielāks, jo īpaši daudzi spēlētāji. Biržā Stefanos Tsitsipas un Aleksandrs Zverevs pretendē uz iecienītāko statusu, apmēram 4,0 3/1 vācietim Zverevam esot nelielai priekšrocībai, kas kopumā atbilst maniem skaitļiem. Milošs Raoničs ir nedaudz tālāk, ap 6.0 5/1 līdz 7.0 6/1 vispārējā tirgus cenu noteikšanā.

Ir diezgan grūti izdarīt gadījums, lai iebilstu pret šo trio, lai gan es norādīšu, ka Raoničs kopš 2016. gada janvāra Brisbenā nav ieguvis titulu . Viņam ir bijusi izstāšanās no turnīriem uz pēdējiem posmiem, un, lai arī viņam ir pienācīgi skaitļi, šonedēļ ir tik grūti ticēt kanādietim pienācīgā jomā, pat ja tas izskatās kā diezgan labs neizšķirts trešajā ceturksnī. [19659009]

Apstākļi, kas, visticamāk, neatbalstīs konkrētus spēlētāju tipus

Meksikas apstākļi, pamatojoties uz vēsturiskiem datiem, izskatās diezgan vidēja tempuma un ir maz kas liecina, ka kāds konkrēts spēlētāju tips zelt turnīrs. Pēdējo gadu laikā uzvarētāju sarakstā ir bijuši gan lieli serveri (Kygrios, Del Potro, Querrey), gan uz atgriešanos orientēti spēlētāji (vairāki tituli gan Nadalam, gan Ferreram).

Djego Švarcmana vadītajai otrajai ceturtdaļai varētu būt iespējas iegūt lielāku cenu ceturkšņa uzvarētāju Miomiram Kecmanovičam, Adrianam Mannarino un Grigoram Dimitrovam spējot izaicināt argentīnieti. Mannarino pret Dimitrovu pirmajā kārtā, šķiet, ir viena no labākajām sadursmēm pirmajā kārtā, un, lai gan Dimitrovs ir iecienīts, Mannarino nevajadzētu diskontēt par viņu tikšanos.

500 līmenī es būtu pārsteigts, ja tādi būtu galvenie satricinājumi nākamajā nedēļā kādā no turnīriem. Uz spēles ir pienācīgi ranga punkti ar spēcīgiem laukumiem un vairākiem desmit spēlētājiem, kuri iziet kortos. Ne tikai tas, bet spēlētāji labprāt pavadīs kādu pienācīgu laiku laukumā pirms Miami Masters kas sāksies nākamajā nedēļā. Tiešie tirgi izskatās diezgan precīzi, un ir grūti apstrīdēt tirgus priekšgalā esošos spēlētājus.

***

Seko Danam Twitterī @TennisRatingsSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.