Sarkanie var atgriezties pie uzvaras veidiem

Liverpool v Ajax
Otrdiena, 1. decembris, 20:00
BT Sport

Liverpool noliedza nāvi Braitonā

. Strīdīgs traumas laiks, kurā tika noraidīts Liverpool uzvara sestdienas pēcpusdienā Braitonā notika sarkanie. Spēlei 1: 0 nonākot apstāšanās laikā, tika nospriests, ka Endrjū Robertsons iespēra lodi ar Denija Velbeka kāju. Tas bija Braitonas otrais soda metiens pēc spēles, kad Nīls Maupejs izpildīja pirmā puslaika precīzo sitienu.

VAR smagā sastapšanās reizē Liverpūle domāja, ka viņi ir izvirzījušies vadībā, kad Mohameds Salahs pirms šaušanas mājās aizķērās pie Roberto Firmino bumbas, taču to neatļāva izmantot ārpusē. Diogo Jota pārtrauca strupceļu ar devītajiem vārtiem kopš pievienošanās sarkanajiem, jo ​​viņš saņēma Salahas piespēli, pirms devās garām diviem aizstāvjiem un izšāva apakšējā stūrī.

Aizstājējs Sadio Mane uzskatīja, ka viņš ir aizzīmogojis spēli ar novēlotu sitienu ar galvu, taču VAR to arī izslēdza par uzbrukumu pirms apstāšanās laika drāmas, kas ļāva Braitonai izlīdzināt situāciju Amex. Liverpūles boss Jirgens Klops veica sešas izmaiņas savā pusē, bet redzēja daudzpusīgu Džeimsu Milneru kas tika pievienots ilgstoši ārstējamajam galdam ar plaukstas locītavas savainojumu.

Ajax iesilda ar lielu uzvaru

Ajax iesildījās otrdienas vakara galvenajā cīņā, atvieglojot sestdien Emmenā panākums ar 5: 0. Deivids Klaasens 20. minūtē atklāja rezultātu ar veiksmīgu finišu pēc tam, kad to uzstādīja Lassina Traore . Zakaria Labyad pēc tam ar lielisku volejbolu uz pusstundas atzīmi panāca 2: 0, pirms 19 gadus vecais Traore panāca trīs pirms pārtraukuma.

Galvenais treneris Ēriks ten Hags nolēma uz otro puslaiku vilkt Klaasu Janu Huntelāru un Kvinsiju Promesu, jo Dusanam Tadicam un Traorei tika dota atpūta. Nicolas Tagliafico, Deilijs Blinds un Deivids Neress vispār palika ārpus starta XI, bet Amsterdamas puse turpināja dominēt, aizstājējiem Jurgenam Ekkelenjampam un Promesam pievienojot vēl divus vārtus.

Pagājušajā nedēļā tika nosaukts 17 gadus vecais aizsargs Devyne Rensch gada Ajax talantam un jaunietim pirmā perioda vidū tika nodota pirmā debija, kad uzmanība pievērsās Anfīldam. Entonijam sestdien atgriežoties reizes, Mohammeds Kudus ir apmeklētāju vienīgais apstiprinātais kavētājs nedēļas vidus mačā Mersisaidā.

Vēsturiskie Eiropas smagsvari Liverpūle un Ajax ceturto reizi bloķē ragus kontinenta sacensībās, iepriekšējās trīs tikšanās beidzoties vienmērīgā sadalījumā starp uzvaru katrā un strupceļā. Izloze Anfīldā notika tālajā 1966./67. Gadā – vienīgajā reizē, kad abas komandas Mersisaidā savā starpā stājās pretī.

Liverpūles 1.68 4/6 zaudējums pret Atalanta uz MD4 beidzās astoņu spēļu pēc kārtas bez sakāves Čempionu līgas grupu turnīrā (W7- D1-L0). Tagad sarkanajiem ir spiediens, lai nodrošinātu augstākos apbalvojumus un nostiprinātu augstāko vietu baseinā, lai gan Jirgena Klopa apsūdzības pēdējos divos izgājienos nav spējušas izšaut – pārvaldot tikai divus mēģinājumus mērķa virzienā.

Ajax 5.10 4/1 nav zaudējusi nevienu no pēdējām piecām izbraukuma spēlēm pret Anglijas pusēm Čempionu līgā (W1-D4-L0) un dodas uz Anfīldu, kura pēdējās 11 spēlēs nav uzvarējusi kā viesis sacensībās (W7-D4-L0). Amsterdamas apģērbs Čempionu līgā četru gadu laikā nav ticis pārspēts vairāk kā ar vienu vārtu starpību, 34 spēļu sērija.

Gan Liverpool, gan Ajax ir vārtu sinonīms, bet Čempionu līgas D grupa to nav izdarījusi. konsekventi veidoja rezultatīvas izrādes, kas tika solītas, kad tika izdarīta izloze. Tikai puse no astoņām biljarda spēlēm ir devusi vairāk nekā 2,5 mērķus 1,43 4/9 peļņu kā abas komandas gūt vārtus 1,50 1/2 . ir noklikšķinājis tikai trīs reizes.

Uzmundrinoši Ajax ir iesaistījies visās trīs veiksmīgajās BTTS izmaksās, un Nīderlandes milži demonstrēja savu uzbrukuma arsenālu patīkamā neizšķirti 2: 2 pie Atalanta MD2. Tā kā Amsterdammers lepojas ar gandrīz pilnīgu sastāvu, daudz spēlēšanai, lai joprojām spēlētu baseinā, un abas puses grupā sūta vidēji virs 1,25 xG, ir sagaidāmi vārti.

Tā kā Liverpūle, visticamāk, atgriezīsies savā spēcīgākajā kombinācijā – vismaz uzbrucēju apgabalos – ar prieku atbalstu sarkanos mačā, kurā abas puses guva vārtus. Dodieties uz Betfair Sportsbook, un mēs varam atbalstīt Liverpūles uzvaru un abas komandas, kuras gūs vārtus 2,60 8/5 – izdevīga formula četrās no mājinieku sešām līgas un Čempionu līgas mājas uzvar šo terminu.