Menhengladbaha v Inter Inter – nepārspēti saimnieki ir liela vērtībaBorussia Menhengladbaha B grupā nav uzvarēta, un Dens Fičs domā, ka tā ir derības likme, lai uzvarētu Inter. 5/4 ; Izloze 3.9
Otrdiena, 1. decembris, plkst. 20:00
Tiešraide ēterā BT Sport Extra

Inter sagatavojas izšķirošajai spēlei

Inter ir otrdien, kad ceļo uz Eiropu, ir risks izkļūt no Eiropas Borussia Menhengladbaha .

Itāļi ir B grupas apakšā un joprojām gaida savu pirmo uzvaru (P4 W0 D2 L2). Lai arī viņi matemātiski joprojām var sasniegt Čempionu līgas pēdējo 16 vietu, Eiropas līgas kvalifikācija izskatās reālāka cerība.

Inter sērijā A klājas labāk. Viņi nedēļas nogalē uzvarēja ar 3: 0 Sassuolo un ir otrie Itālijas augstākajā lidojumā, piecus punktus atpaliekot no kaimiņiem AC Milan.

Antonio Kontē atpūtās. Romelu Lukaku šai spēlei, tāpēc menedžeris šeit nepārprotami mērķē uz uzvaru viesos, kas atdzīvinātu viņu kampaņu.

Menhengladbaha reversā ar neizšķirtu 2: 2 pie Inter, Lukukam vajadzēja gūt vārtus traumas laiks, lai liegtu vāciešiem uzvaru. Viņi ir B grupas labākie (P4 W2 D2), pēdējās divās spēlēs pieveicot Shakhtar ar 6: 0 viesos un pēc tam mājās ar 4: 0. Nedēļas nogalē Menhengladbaha atkal guva četrus vārtus, jo mājās ar 4: 1 uzvarēja "Schalke".

Piesardzīgi atgriezies Menhengladbahā

. Pārsteidzoši ir redzēt, ka Inter ir tik lieli favorīti pie 2.28 5/4 . Menhengladbaha abās spēlēs ar vieglumu pārspēja "Shakhtar", kā arī nonāca ļoti tuvu Madrides "Real" un "Inter" pieveikšanai.

Vērtība nepārprotami ir mājiniekiem, kurus jūs varat piesardzīgi atspēlēt Draw No Bet tirgū un joprojām saņemt koeficientus 19659023] 2,36 11/8 .

Menhengladbaha šosezon septiņās mājas spēlēs ir nepārspēta (W3 D4), uzvarot trīs no pēdējām četrām.

Ja vēlaties labāk izvairīties no rezultāta prognozēšanas, tad sasniedziet vairāk nekā 3,5 mērķus 2,5 6/4 . Tā ir likme, kas sasniegta astoņās no Menhengladbahas pēdējām 11 spēlēm.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.