Madrides "Atletico" – Minhenes "Bayern" padomiBayern gatavojas izlikt novājinātu komandu pret Madrides Atletico, taču Dens Fičs domā, ka tie tomēr varētu būt pietiekami labi, lai izvairītos no sakāves.

Atletico 1.98 1/1 pret Bayern Minhene 3,8 14/5 ; Izloze 4.1
Otrdiena, 1. decembris, plkst. 20:00
Tiešraide BT Sport ESPN

Atletico atrada grūtus punktus Čempionu līgā

Varētu sagraut Madrides Atletico sakāve pret Minhenes Bayern viņus viltīgā stāvoklī A grupā .

Atletico Minhenē zaudēja reverso armatūru ar 4: 0 un, lai arī kopš tā laika nav pieveikta, nav savākusi punktus tādā likmē, kādu jūs varētu gaidīt. Pēc 3: 2 uzvaras mājās pār Red Bull Salzburg sekoja divi neizšķirti Maskavas Lokomotiv kas otrdien varēja pakāpties virs Atletico un otrajā vietā.

Čempionu līgas uzvaru trūkums ir mulsinošs, kad jūs ņemiet vērā lielisko “Atletico” formu “La Liga”.

Pēc deviņām spēlēm (W7 D2) joprojām nepārspēts. Atletico sestdien izcīnītā uzvara ar 1: 0 Valensijā bija sestā uzvara pēc kārtas. Tagad viņi no līderiem Real Sociedad atpaliek tikai par punktu, ar divām spēlēm rokās.

Pēc nedēļas nogalē izcīnītās uzvaras ar 3: 1 Štutgartē Bayern ir Bundeslīgas pirmajā vietā ar diviem punktiem. Viņi jau ir uzvarējuši A grupā, izbaudījuši uzvaru visās četrās savas grupas spēlēs.

Čempionu līgas īpašnieki ir liela cena

Nav grūti saprast, kāpēc Atletico šeit ir favorīti, taču viņu izredzes uz 1,98 1/1 izskatās patiešām slaidas

Viņiem ir mājas priekšrocības un viņiem nepieciešama uzvara. Tā kā Bayern jau ir uzvarējusi grupā un nedēļas nogalē sagaida grūtu spēli pret RB Leipzig, Hanss Dīters Fliks izvēlēsies novājinātu pusi.

Kaut arī tas, kas ir loģiski, ir tas, ka tas nozīmē, ka Eiropas labākajai komandai jābūt tikpat liels kā 3,8 14/5 pret sānu, kuru viņi ērti sita, kad viņi tikās? Pat ja Fliks patiešām rotēs, viņš varēs izlikt ļoti spēcīgu komandu. Bieži vien Čempionu līgas īpašnieki ir pieejami ar šādiem koeficientiem, un ir vērts izmantot viņiem iespēju. Bayern ir 2.02 1/1 lai izvairītos no sakāves Double Chance tirgū.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.