Lēna deglis veikalā St Andrew'sBirmingham – Barnsley
Otrdiena, 1. decembris, 19:45
Live on Sky Sports kā Blues mājās noturēja Millwall. Goalmouth darbība bija izmisīgi skumjš pirmajā pusē ierobežota, un vislabākās izredzes bija Aitor Karanka saimniekiem, kad Maksima Kolina bumba uz tālā staba bija pārāk augsta Lukas Jutkiewicz

Pēc pārtraukuma izredzes palika ierobežotas. Kristians Pedersens devās Birmingemas virzienā, kad netika atzīmēts no Ivana Sančesa krusta, raksturojot konkursu ar zemu kvalitāti un nosvērtību. Apmeklētāji gandrīz izrāva vēlu uzvarētāju ar spēles vienīgo kvalitātes brīdi, kad viņa sitiens ar galvu lieliski atvairīja mājas sargu Nilu Eteridžu .

Galu galā septītais kampaņas strupceļš bija Blues. pareizais iznākums mačā, kuram trūkst iedvesmas un piedzīvojumu, ierakstot tikai trīs metienus mērķī. Aizraujoši jaunie parakstītāji Alens Halilovičs netika iekļauts sastāvā, bet paredzams, ka viņš otrdien vakarā debitēs pret Barnsley, jo Karanka vēlas atrast pareizo līdzsvaru savā XI.

Barnslijam trūka klīniskās iespējas

Barnsley boss Valerien Ismael teica, ka Tykes trūka “slepkavas mentalitātes”, un viņu aizsardzība bija “nepietiekami laba” sestdien notikušajā zaudējumā Blekbernā. Sarkanie radīja vairākas izredzes, taču pirms Romala Palmera novēlotas cīņas vienu atkal atrāvās ar 2: 0, kad viņi pirmo reizi kopš septembra slīdēja uz čempionu neveiksmēm.

Ismaels sacīja: "Mums ir divas sejas. Pirmajā sejā teikts, ka sniegums bija tieši tāds, kādu mēs vēlējāmies – agresija, intensitāte, uzvarot bumbu dziļi un cenšoties ātri pabeigt. Bet otrs saka, ka mums bija 23 mēģinājumi, 11 stūri un mēs vienreiz guvām vārtus. Mums ir lai atrastu slepkavas mentalitāti. Kad spēlē esi labā formā, tev ir jāgūst vārtus. "

Mads Andersens, Konors Čaplins, Cauley Woodrow, Callum Styles un Callum Brittain bija vainīgi, ka neizmantoja savas iespējas konkursā. ka Herbijs Keins veica pirmo startu klubā. Lūks Tomass tika iesaukts arī pamatsastāvā, un Matijs Džeimss un Dominiks Friesers tika rezervēti Ewood parkā; Ismaels var izvēlēties jaukt savu maisiņu Sv. Endrjū.

Pagājušajā sezonā Birmingems veica dubultu pār Barnsliju, augustā nopelnot 2: 0 triumfu uz mājas seguma, kā arī 1: 0 panākumu Oukvelā kampaņas sākumā. Tomēr Blues rekords, sagaidot Tyles, ne vienmēr ir bijis tik pārliecinošs, jo sarkanie guva augstākos apbalvojumus trijos no pēdējiem pieciem ceļa braucieniem uz Sv. Endrjū līgas cīņā (W3-D1-L1).

Birmingema 2,68 13/8 ir nopelnījusi tikai trīs uzvaras 14 čempionāta konkursos Aitora Karankas vadībā 2020./21. Gadā, lai gan četras neveiksmes – trīs ar vienu vārtu starpību – pastiprina ideju, ka zilie zaudē spēku mazas rezerves. Spāņa drošā attieksme nodrošina, ka pilsēta reti tiek pārspīlēta, taču vārtu gūšana var būt maza, kas noved pie nenormāli lielas neizdevīgas atdeves.

Barnsley 2.98 2/1 atvēra savu kontu bez uzvaras septiņās spēlēs, bet viesi ierodas, paņēmuši 12 punktus no pēdējām septiņām izrādēm (W4-D0-L3). Sarkanie ir pārsteiguši ar savu augstas intensitātes futbolu un vēlmi uzbrukt, lai gan rezultāti uz ceļa neizdevās sekot (W1-D2-L4). Tomēr Valerjena Ismaela puse nav viegla gaļa.

Tikai Šefīldas trešdiena (1.36) spēlē mazāk vārtu vienā spēlē nekā Birmingemas 1,57, kas izlikti zem Aitora Karankas. Nav pārsteidzoši, ka 10 no šiem 14 mačiem ir parādījuši Saskaņā ar 2,5 mērķiem 1,65 4/6 un puse no tiem nespēj sasniegt pat divus vai vairāk mērķus. Vismaz vienai pusei nav izdevies gūt vārtus septiņos "Blues" līgas mačos, un "City" sešas reizes ir izšāvis tukšos laukumus.

Barnsley ir atradis vārtus deviņās no pēdējām 11 līgas spēlēm, no kurām sešas bija Vairāk nekā 2,5 vārtu 2,20 6/5 . Pieci no šiem 11 arī redzēja “Nē” slejā Abas komandas, lai gūtu vārtus un atkārtojums varētu būt interesants 1,93 10/11 .

Bet pievilcīgāks ir atbalsts Half-Time Draw 2.02 1/1 citātiem – 10 no Birmingemas 14 armatūras ir bijuši vienā līmenī, tāpat kā seši no Barnsley spēles šo terminu. Tas varētu būt lēns deglis Sv. Endrjū.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.