Lapsas kruīzos garām FulhamPols Robinsons nedēļu sāk ar 11/2 Daily Acca, kurā piedalās divas premjerlīgas spēles un viena no A sērijas. Šeit ir viņa izlases:

Vēl viena Fulham sakāve

Likme 1: Atpakaļ Leicester @ 1 / 2 – KO 17:30 GMT

Mēs sākam ar to, kam vajadzētu būt relatīvai formalitātei, jo Lesterā ir daudz spēcīgāka puse nekā Fulham.

Es domāju, ka jūs varat noteikt līniju caur Foxes uzstāšanos Anfieldā pagājušās nedēļas nogalē, un viņi Eiropas līgas nedēļas vidū atgriezās, panākot neizšķirtu 3: 3 Sporting Braga.

Brendana Rodžersa komanda pirms Liverpūles spēles bija uzvarējusi sešas pēc kārtas, un izskatās, ka šī sezona ir aizraujoša.

No otras puses, šķiet, ka Fulham ir paredzēts izkrišanai, un kopš viņu paaugstināšanas viņi ir ieņēmuši tikai vienu punktu no iespējamiem 12 ceļiem.

Daudz vārtu Itālijā

Bet 2 : Atpakaļ Vairāk nekā 2,5 vārti Dženovā pret Parmu @ 19/20 – KO 19:45 GMT

Dženova un Parma šosezon ir cīnījušās A Sērijā, taču abas pagājušās nedēļas vidū ierakstīja uzvaras kausā, no kurām pirmās pārspēja savu vietējo sāncenši, Sampdoria.

Šovakar gaidu vismaz trīs vārtus, jo abas puses to uzskatīs par uzvaramu maču. Trīs punkti lielā mērā veicinātu viņu izredzes šajā termiņā, it īpaši tāpēc, ka tas palielinātu impulsu pēc iepriekšminētajām Coppa Italia uzvarām.

Statistika tik un tā ir mūsu labā, jo saimnieki šeit redzēja trīs no četriem. šogad skat. Vairāk nekā 2,5 atbalstītāji savāc, un to pašu var teikt par visiem četriem Parmas izbraukuma mačiem.

Esiet piesardzīgs ar vārtiem West Ham

Bet 3: Atpakaļ zem 2,5 mērķiem Rietumos Ham v Aston Villa @ 5/4 – KO 20:00 GMT

Šeit es sīkāk aplūkoju šīs spēles derību leņķus, tāpēc izlasiet, kāpēc es uzskatu, ka tā būs zemu punktu guvuma lieta plkst. Londonas stadions.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.