Dienas futbola likme: BTIS BetisTobiass Gurlejs jaunajā nedēļā startē no Spānijas, kur viņš uzskata, ka Betis un Eibar būs visa gala lieta

Betis v Eibar
Pirmdiena 20:00
(Tiešraide LaLigaTV) [19659003] Vakar Vācijā Andrejs Kramaričs nokļuva uz starta līnijas un turpinājās tieši līdz Hofenheimas spēles ar Mainc 94. minūtei, bet horvāts pirmo reizi šīs sezonas kluba spēlē nespēja atrast vārtu aizmuguri. . Spēle finišēja ar 1: 1, un Kevs bija aizgājis uz nedēļu ilgu gulēšanu. Viņš atgriezīsies, bet tikmēr mēs dodamies uz Spāniju .

Pirmdienas un vakara spēle La ​​Liga atved 16. vietā esošo Eibar (W2-D4). -L4) līdz 12. vietā esošajai Betis (W4-D0-L6). Pagājušajā sezonā šie abi dalīja pāris 1: 1 neizšķirtu un mēs domājam, ka abas komandas šovakar atkal var tikt uz rezultātu lapas.

Līdz šim šajā sezonā Betis ir ielaidis vairāk vārtu (21) nekā jebkurš cits Spānijas augstākajā lidojumā. Manuela Pelegrīni vīrieši pēdējās trīs mājas spēlēs ir piekāpušies septiņas reizes un, deviņi reizes piekāpušies arī divos izbraukumos kopš viņu pēdējās mājas līgas spēles, aizmugurē izskatās neaizsargāti.

Neskatoties uz savu zemo līmeni Eibar pēdējos trīs ceļa braucienos ir devies W2-D1-L0. Kopš termiņa sākuma viņi ir guvuši vārtus 4/4 izbraukuma spēlēs, un, katrā no pēdējām divām sezonām nopelnot neizšķirtu 1-1 neizšķirtu, mēs iedomājamies, ka ieroci šodien var uzsist caurumu Betis un darīt visu, lai nolaidiet likmi BTTS .Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.