Rotherham v Brentford
Otrdiena, 1. decembris, 20:00
Live on Sky Sports

Rotherham pārsteidz patīkamā izlozē

Freddie Ladapo divas reizes guva vārtus, lai nopelnītu Rotherham daļa no izklaidējošā čempionāta sestdien Ņujorkas stadionā saduras ar paaugstinājumu vajājošo Bornmutu. Tas bija Millers labākais sniegums sezonā – Pola Vorna komanda bija sirds un skriešanas pilna, un bija cienīga, lai viņu daļa no izlozēm neizšķirti 2: 2.

Ladapo no tuvas distances panāca izlīdzinājumu pēc tam, kad Juniors Staņislass bija izvirzījis Ķiršus vadībā ar 20 minūšu soda sitienu. Neskatoties uz Bornmutas spiedienu, tieši Roterhams izvirzījās priekšā Ladapo otrajam, piecas minūtes otrajā puslaikā. Bet viesi izlīdzināja stundu, lai izveidotu izmisīgu finālu, kurā abām pusēm bija iespējas pieprasīt maksimālo punktu skaitu.

Pēcspēles laikā Vorns sacīja: "Tas ir vispilnīgākais sniegums, kāds mums bijis šosezon 90 minūšu laikā. . Pēdējās divas spēles, kuru abas otrajā pusē esam bijušas labas, bet ne pirmās, tāpēc noteikti pievērsāmies tam. Es palūdzu puišiem būt drosmīgiem un zināju, ka viņiem būs iespējas. lai uzvarētu spēlē. "

Brentford piekāva galvaspilsētas konkurentus

Brentford piektdien ar 2: 1 pārspēja Rietumlondonas kaimiņus QPR, lai pagarinātu savu nepārspēto čempionāta posmu līdz septiņām spēlēm (W3-D4- L0). Vitālija Janelta sitiens ar kreiso kāju izvirzīja Bites vadībā 14 minūtes, bet Rangers izlīdzināja tikai 12 minūtes vēlāk. Galvenais vārtu guvējs Ivans Tonejs vadīja 64. minūtes uzvarētāju no Emiliano Marcondes sitiena ar labo kāju.

Tomasa Franka komandai paveicās, ka viņu nesamazināja līdz 10 vīrieši pēc pēdējā vīrieša Mads Beks Sorensens nogāza Lyndonu Dykesu, bet Brentfords pārdzīvoja bailes un izcīnīja svarīgu uzvaru. Rico Henrijs atkal bija Bites pozitīvāko izspēļu centrā, savukārt Tonija uzvarētājs bija 12. vārtu guvums kopš parakstīšanas vasarā.

Pēcspēles laikā Frenks sacīja: "Tā bija lieliska uzvara un tas parādīja par ko mēs visi runājam par smagu darbu, augstāko attieksmi un kopību. Vai mēs vēlamies spēlēt izcilu, skaistu futbolu 46 mačos? Jā. Vai tas notiks? Nē. Tas nenotiek normālā sezonā un citā sezonā, noteikti nē. Jums jāizrāda šāda uzvara. Lieliska uzvara. "

Rotherham zaudēja pēdējās trīs līgas spēles pret Brentford, nosūtot 13 vārtus. pirms pagājušās sezonas janvāra 4: 2 zaudējuma šeit pret rietumlondoniešiem Millers lepojās ar W3-D1-L1 kā mājiniekiem pirms janvārī – Brentford tagad pirmo reizi kopš 1999. gada februāra vēlas iegūt uzvaras pēc kārtas Roteremā. [19659004] Rotherham 4.60 7/2 ir saglabājušies konkurētspējīgi 2020./21. Neskatoties uz to, ka zaudēja pusi no 14 spēlēm, Pola Vorna zemākos spēlētājus tikai divas reizes pārspēja ar divu vai vairāk vārtu starpību. Nesen izkritušajām Norvičai un Bornmutai šeit ir doti nopietni pilnvaru pārbaudījumi, lai gan mājiniekiem ir W0-D2-L7, izslēdzot astoto astoņnieku.

Tradicionāli lēni starteri, Brentford 1.89 10/11 sazinās ar sešiem labākajiem, neatrodot augstāko pārnesumu. Kopš oktobra starptautiskā pārtraukuma Bites var lepoties ar vienīgo reversu 10 gados (W5-D4-L1), kā arī ir uzlabojušas savu ceļojumu. Kopš uzvaras atklāšanas dienā Tomasa Franka komanda savos ceļojumos ir ievietojusi W3-D2-L1, saglabājot trīs secīgus izslēgšanas gadījumus.

Gan Roterhams, gan Brentfords katrs ir redzējis arī piezemējās pusē no šīm 14 sastapšanās reizēm. Tā kā abas Millera spēles šeit pret Norviču un Bornmutu notiek pēc viena un tā paša modeļa, ir viegli saprast, kāpēc šeit varētu meklēt vārtus. pavisam un tā vietā ņemiet 3,50 5/2 kas pieejams Betfair Sportsbook par Brentford, lai uzvarētu ar precīzi vienu vārtu starpību . Kopš paaugstināšanas atpakaļ uz otro līmeni ir pierādījies, ka tas ir izdevīgi piecās no septiņām Rotherham sanāksmēm ar labāko komandu komandām.