Atpakaļ 4/1 Pūķi varēja nogalināt pilsoņus


Porto pret Mančestras pilsētu
Otrdiena, 1. decembris, 20:00
Tiešraide BT Sport

Kvalifikācija, bet nodrošināta Porto kvalifikācijai

Tāpat kā gandrīz visos pārējos Portugāles klubos, arī Porto finansiālā situācija nav vislabākais. Tātad, pāreja uz Čempionu līgu Pēdējie 16 un kas zina, vēl pāris kārtas pēc tam, un ieskaitītā nauda viņiem būs absolūti nenovērtējama. Un kvalifikācija ārpus grupas izskatās dota.

Punkts šeit vai pēdējā spēlē viņiem izdotos vienkārši, un viņiem tas, iespējams, pat nav vajadzīgs. Viņu pašreizējā vārtu starpība ir +5, bet "Olympiakos" ir -5, tāpēc tas prasītu diezgan dramatisku notikumu pavērsienu, lai Portugāles čempioniem liegtu pēdējo 16 vietu.

Pūķi svaigi guva uzvaru 1: 0 Santa Klarā nedēļas nogalē, kad uzvarētāju ieguva uzbrucējs Luiss Diazs, bet viņiem tā bija pilnīgi atšķirīga zivju tējkanna.

Otrā virkne Pilsētas puse?

Pilsēta šajās sacensībās, šķiet, ir atšķirīgs dzīvnieks, salīdzinot ar to, kurš nedaudz cīnījies Premjerlīgā. Es domāju, ka iemesls ir ļoti vienkāršs: šī ir diezgan parasta grupa, kurā viņi ir, un tās puses, ar kurām viņi saskaras Premjerlīgā nedēļu nedēļā, ir spēcīgāki par to, pret ko viņi spēlē šeit, iespējams, bārā Porto.

Protams, ka nedēļas nogalē viņi, protams, cīnījās Premjerlīgā. Rijada Mahresa izcilais finišs, Kevina de Brujē piespēļu meistarklase un lieliskais sniegums, ko atdeva Benjamins Mendijs ar vārtu pārsvaru, bija vieni no izcilākajiem sestdienas uzvarā pār nabadzīgo Burnley komandu.

Pepa Gvardiolas komandas izvēle varētu būt interesanta. Viņiem ir jāzaudē šeit un viņiem jāspēlē sliktāk nekā Porto pēdējā spēlē, lai neuzvarētu grupā, tāpēc var rasties kārdinājums atstāt dažus galvenos spēlētājus ar Kevinu de Bruinu, Rodri un Kailu Volkeru starp viņa visvairāk pārslogotajiem vīriešiem.

5.0 4/1 kadra atbalstīšana, protams, nozīmē, ka likme jums ir nepieciešama tikai četrās reizēs, lai tiktu rādīta laba peļņa. Tātad, jautājums ir šāds: vai mēs varam izvirzīt prasību atbalstīt Porto ar šīm pretrunām? Es domāju, ka mēs varam.

Viņi Čempionu līgā mājās ir uzvarējuši sešus no pēdējiem septiņiem un daļēji tam ir ārkārtīgi augsts reklāmguvumu līmenis. Opta mums saka, ka viņi gūst 25,8% no viņu centieniem sasniegt mērķi. No šīs sezonas komandām efektīvāki ir tikai Menhengladbaha.

Protams, šī ir statistika, kas liek domāt, ka tā nav lieliska likme. Pilsēta ir zaudējusi tikai vienu reizi Portugāles pretiniekiem Eiropā, un Porto pēdējās piecās spēlēs pret Anglijas pusēm ir bez uzvarām.

Tātad pilsētai patīk spēlēt portugāļu puses, un Porto nepatīk spēlēt angliski! Lieliski, bet statistika nav viss un viss, un pie 5.0 jūs nevarat sagaidīt, ka tie visi būs vērsti uz jūsu derību.

Tas ir 4.0 3/1 [19659014] izloze un 1,76 8/11 uzvar City.

Fils Fodens varētu būt viens no galvenajiem labuma guvējiem no kādas šeit esošu vienību rotācijas. Mahrez varētu atpūsties, tāpat kā Ferran Torres, dodot jaunietim iespēju spēlēt kā viens no diviem priekšējiem trijiem uzbrucējiem.

Šķiet, ka šī ir sezona, kurā viņš beidzot tiek uzskatīts par tikpat svarīgu spēlētāju kā daži no viņa izcilākajiem komandas biedriem, un viņš jau ir guvis četrus vārtus City labā trīs dažādās sacensībās, lai Anglijai gūtu divus vārtus pēdējās 4 spēlēs. -0 uzvara pār Islandi. Kādā spēlē varētu būt rezultatīvs rezultāts, 5/2, ko viņš iegūst, ir pietiekami pienācīgs.

Par vēl lielāku cenu jūs varat atbalstīt arī Serhio Oliveiru, lai to iegūtu. Nav neiedomājami, ka spēle rit pēc scenārija (ko liecina izredzes), City uzvar, bet Porto procesā gūst vārtus (vai divus). Septiņi vārti sezonas 16 spēlēs ir iespaidīgi, nevis produktīvi, bet gaida sitēju: trīs no tiem bija šajās sacensībās, ieskaitot vēlos vārtus no vietas, pagājušajā nedēļā uzvarot Marseļu ar 2: 0.

Tas, ka Oliveira atkal guva vārtus, ir pārāk labs, lai atteiktu.

 Kevina de Brujena melnais komplekts 1280.jpg

Viņi mīl sodu Čempionu līgā, dara Porto. Šīs sezonas četrās spēlēs Eiropā viņiem tika piešķirta viena spēle divās spēlēs (abas Oliveira ieguva) un viena pret City atdeva oktobra beigās piedzīvoto neveiksmi ar 3: 1, kuru Serhio Aguero raidīja.

Ņemiet vērā, es domāju, ka sodu skaits pieaug, neatkarīgi no tā, kurš darbojas VAR dēļ.

Ir 6/4, ka mēs šeit saņemam vienu, 11/2 Porto gūst vienu un interesanti 17 / 2 šai pilsētai pietrūkst viena.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.