Artetas izredzes samazinājās ar Allegri favorītu Arsenal darbā


Likmes par Mikela Artetas aiziešanu no Arsenal ir samazinātas pēc Gunners sakāves pret vilkiem, un Massimiliano Allegri ir favorīts, kurš pārņem ziņojumus Max Liu … gada sezona ir sagriezta pēc svētdien arsenāla sagrāves pret Wolves.

Gunners boss ir redzējis, kā viņa cena samazinās līdz 10/1 no 50/1.

Massimiliano Allegri ir favorīts, kurš viņu aizstāj ar 17/10. Bijušais "Juventus" boss ir bijis bez darba kopš aiziešanas no Itālijas milžiem, kur viņš ieguva piecus A Sērijas titulus un divas reizes aizveda tos uz Čempionu līgas finālu.

Tomass Tukels kuram šobrīd ir grūts laiks PSG, ir 10/3 bet bijušais Arsenal kapteinis Patriks Vieira ir 5/1 . 19659003] Mauricio Pochettino ir 18/1 lai sensacionāli atgrieztos vadībā, pārņemot vadību pie sava bijušā Spurs ziemeļu Londonas konkurenta.

Vai Arteta var arestēt Arsenal slaidu?

Arsenal ir paņēmis tikai vienu punktu no pēdējām trim Premjerlīgas spēlēm un tagad mājās ir zaudējis pēc kārtas.

Izskatoties, ka zaudējumos pret Wolves un Aston Villa, Artetai nav ne mazākās nojausmas, kā viņus atgriezt mačā, kad viņi aiziet. Vārtu gūšana rada īpašas bažas, ja komanda pēdējos trīs vietējos izgājienos atzīmē tikai vienu.

Arteta pārņēma vadību pagājušā gada decembrī un savas pirmās atbildīgās sezonas beigās ieguva FA kausu. Arsenal šobrīd Premjerlīgā ieņem 14. vietu. Viņiem ir 11,0 10/1 lai sasniegtu labāko četru vietu šajā sezonā, un 3,8 14/5 – labāko sešiniekā.

Vaildera iecienītākais, kuram jāiet vispirms

Izredzes tomēr norāda, ka Artetai vēl ir mazliet laika, lai Emirātos pagrieztu lietas un vēl citi ir priekšā maisu sacīkstēs. derības.

Kriss Vailers kura Šefīldas "United" atrodas tabulas lejasgalā, ir 13/8 favorīts, kurš kļuvis par pirmo premjerlīgas menedžeri, kurš zaudējis darbu šajā sezonā.

Viņam derībās seko Slavens Biličs un Skots Pārkers – abiem 5/1. Ole Gunnar Solskjaer joprojām ir tikai 6/1, kaut arī viņa Mančestras United komanda tagad ir uzvarējusi trīs līgas mačos pēc kārtas.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.