West Ham pret Aston Villa padomi: Mērķi par labāko cenuWest Ham pret Aston Villa
Pirmdiena, 30. novembris, 20:00
Live on Sky Sports

Vai Moyes var vest West Ham uz Eiropu?

Pēc zaudētajām divām sezonas atklāšanas spēlēm West Hams ir palielinājis ātrumu, lai pārsniegtu pat savu līdzjutēju cerības.

Deivids Moiss ir licis komandai nākamajās septiņās spēlēs izcīnīt 14 punktus – četri no tiem bija uzvaras. Varbūt visiespaidīgākais ir tas, ka šī skrējiena laikā viņi saskārās ar Wolves, Lesteru, Spurs, Man City un Liverpool.

Pārvaldniekam pirmdien varētu būt arī Mihaila Antonio pakalpojumi, taču pat tad, ja viņš ir pietiekami piemērots, lai veiktu sastāvs, grūti iedomāties, ka Moiss pametīs Sebastianu Halleru, sekojot viņa vārtiem Bramall Lane pagājušajā nedēļas nogalē. Tāpat būtu skarbi atteikties no Jarrod Bowen un Pablo Fornals, pat ja Manual Lanzini un Said Benrahma gaida spārnos.

Aston Villa jāatgriežas no Braitonas sakāves

Villa ir bijuši nedaudz dīvaini šajā sezonā, jo pēc atklāšanas ar četrām uzvarām paziņojumā tos mājās pārspēja Līdsa, Sauthemptona un Braitona, taču ar rezultātu 3: 0 uzvarēja Arsenal, kas iestrādāta starplaikos.

Varētu izvirzīt argumentu, ka viņiem labāk der spēlēt ārpus mājas, taču, lai gan tas viss notiek aiz slēgtām durvīm, es to īsti neredzu. Tomēr es redzu to, ka viņu spēle ir labāk piemērota, lai uzņemtos divīzijas labākās komandas, kur viņiem, iespējams, tiek piešķirta nedaudz mazāka cieņa – ļaujot Džekam Greališam vairāk laika bumbā.

Ross Barkely tika piespiedu kārtā pagājušās sestdienas Braitonas sakāves sākuma minūtes, un, lai arī viņa cīpslas savainojums nav pārāk slikts, gaidāms, ka viņš izlaidīs nākamās pāris spēles. Izņemot to, es negaidītu pārāk daudz izmaiņu XI, jo Dīns Smits nav daudz izdarījis šo terminu.

Hammeri ir 2.38 11/8 favorīti šī sadursme Betfair biržā ar Villu 3.15 11/5 un neizšķirtu 3.65.

Man tiešām šķiet, ka šo ir diezgan grūti izsaukt, jo abas komandas ir bijušas labas sezona – un abas pagājušā gada tikšanās abas noslēdza visu laukumu.

Iespējams, ka mājinieki ir drošāks variants, jo viņiem ir bijusi nedaudz lielāka konsekvence nekā viesiem, un viņi arī ir pēdējā laika labākajā formā. Tomēr tas tiek ņemts vērā cenā.

Nav derību, ja izredzes nenokļūst no lapas pie jums, nav nekas slikts, un Betfair skaistums ir tas, ka ir simtiem tirgu, kur apskatīt.

Viens no šādiem tirgiem ir virs / zem 2,5 mērķiem, un, ņemot vērā, ka biržā Under tirgojas biržā 2.32 11/8 es ļoti vēlos spēlēt.

West Ham ir uzvarējis pēdējos divos mačos ar 1: 0, un pirms tam Anfīldā noturēja rezultātu 2: 1 sakāvē un uz šīs vietas cīnījās neizšķirti 1: 1 ar Man City. atcerieties, un viņa mentalitāte bieži vien ir vērsta uz to, lai tas būtu stingri saglabāts aizmugurē, atšķirībā no tā, kāds ir gung-ho mērķim.

Vairāk nekā 2,5 mērķi patiesībā ir iecienītākie 1,72 8/11 [19659029]un tā ir likme, kas šosezon būtu nonākusi sešos no astoņiem Villa līgas mačiem, taču ir vērts atzīmēt, ka viņiem vēl ir jāielaiž vārti prom no Villa Park.

Man ir bijuši daži panākumi. Šajā sezonā ar Same Game Multis, un šodienas atlasē tiek izvēlēts zem 2,5 vārtu guvums, kā aprakstīts iepriekš, un tas tiek apvienots ar dažiem stūriem un kārtīm.

Tikai Liverpool šosezon ir uzvarējis vairāk stūru nekā Villa, un Villans ir spēlējis mazāk spēļu nekā visi aizliedz Mančestras United. Viņiem astoņās spēlēs bijusi 59 spēles, turpretim "West Ham" deviņās bija 44. Tāpēc man patīk, ka Dīna Smita pusē ir visvairāk stūru. Es arī to atbalstītu kā singlu.

Es arī domāju, ka būs vairāk nekā 30 rezervēšanas punktu. Atkal Villa ir tuvu rangu augšgalam šajā vietā – ceturtā aiz Lesteras, Ņūkāslas un Fulham. West Ham ir devītais, un vismaz viens viņu spēlētājs, visticamāk, tiks rezervēts par Grealish pārkāpumu.

Zem 2,5 vārtiem Aston Villa vairumā stūru un vairāk nekā 30 rezervēšanas punktu Betfair Sportsbook maksā 11,1 kā tā pati spēle Multi [19659004]

Key Opta Stat

Aston Villa spēlētājs Džeks Greališs ir uzvarējis pārkāpumā katrā Premjerlīgas spēlē, kurā viņš piedalījies kopš 2019./20 sākuma – 44 mačos. Pēdējais angļu spēlētājs, kurš uzvarēja pārkāpumu tik daudzās Premjerlīgas sacensībās pēc kārtas, bija Kevins Deivijs no 2005. gada oktobra līdz 2007. gada augustam (59 pēc kārtas).Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.