Saspringtas spēles premjerlīgāSpurs turēt Chelsea pie tilta

Likme 1: Atpakaļ neizšķirts Chelsea v. Tottenham @ 5/2 – KO 16:30 GMT

Chelsea un Tottenham ir divas Premjerlīgas un I komandas formas komandas. Man pēcpusdienā ir grūti tos sadalīt pie Stamfordas tilta.

Hosē Morinju dosies uz savu veco klubu ar spēles plānu, tas būs, lai uzsūktu Chelsea spiedienu un pārtraukumā izmantotu viņu tālu no stabilās aizsardzības. .

Mājinieki ir uzlabojušies aizmugurē, bet mani joprojām nepārdod, un viņu uzlabošana ir notikusi salīdzinoši laipna armatūras skrējiena laikā.

Vairāk kritušo punktu Arsenal [19659002] Bet 2: Atpakaļ neizšķirts spēlē Arsenal pret Wolves @ 9/4 – KO 19:15 GMT

Gan Arsenal, gan Wolves šajā brīdī būtu gaidījuši augstāku vietu tabulā, un es nevienu no viņiem nevaru redzēt pēc šodienas spēles veicot lielu virzību uz augšu.

Gunners ceturtdien Eiropas līgā izcīnīja četras uzvaras no četrām, bet Pre mier līga, tā ir tikai viena uzvara piecās – no kurām trīs beidzās ar sakāvi.

Vilkiem šajā termiņā nav Eiropas traucējošo faktoru, taču viņi šogad nav bijuši tik labi. Pagājušās nedēļas nogalē viņi spēlēja neizšķirti ar Sauthemptonu, un tas bija viņu otrais neizšķirts pēdējās četrās spēlēs.

Roma, lai iegūtu rezultātu Neapolē

Bet 3: Atpakaļ Roma +1 mērķis @ 4/5 – KO 19:45 GMT

Pagājušajā svētdienā "AC Milan" mājās pārspēja "Napoli", un, lai gan Džennaro Gattuso vīriem tas joprojām ir bijis diezgan pienācīgs sezonas sākums, viņi šovakar ir pārāk īsā laikā derībās uz "Roma"

Paulo Fonseca komanda spēlē visās piecās uzvarās pēc kārtas. Viņi ir A sērijā ceturtie, un tas ir nospēlējis par vienu spēli mazāk nekā otrajā un trešajā komandā.

Viņiem šogad vēl nav jāzaudē, jo viņu vienīgā “sakāve” bija spēle, kurā tika piešķirti punkti. uz Veronu. Pamatojoties uz to, tie, šķiet, ir stabila likme, lai izvairītos no sakāves ar koeficientu 4/5.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.