Mainc v Hoffenheim Tips – Andrejs, futbola gigants, lai izdarītu savu zīmiPēc trīs uzvarētāju un trīs zaudētāju nedēļas Kevs cer izlīdzināt līdzsvaru ar izredzes pret panākumiem Vācijā.

Horvātijas sensācija streikot

Mainz pret Hoffenheim
Svētdien, 29. novembrī, 17. novembrī: 00
Tiešraide kanālos BT Sport un Betfair Live Video

Gandrīz viss, kas vakar vakarā varēja kļūt nepareizs Madrides Real kļūdījās, sakaujot mājās Alves ar 2: 1. Pēc piecām minūtēm Nacho pieļāva smieklīgi bargu sodu, Edens Hazards pēc 25 savainojās, Thibault Courtois sita bumbu tieši Ņūkāslas leģendai Joselu par otrajiem Alaves vārtiem, un mēs bijām šausmās vērot.

Šonedēļ mēs joprojām varam gūt peļņu, taču mums ir nepieciešams uzvarētājs šodien, lai pārliecinātos. Mēs dosimies uz Vāciju, jo Hofenheims dodas ceļā, lai vērstos pretī Maincai, un es domāju, ka viens no Bundeslīgas labākajiem uzbrucējiem atkal streiks.

Andrejs Kramaričs pēc iepriekšējās kampaņas neticamā finiša ir izcili iesācis sezonu. Pagājušās sezonas pēdējā dienā horvāts guva visus četrus vārtus, uzvarot 4: 0 Dortmundes Borussia, un šajā kampaņā viņš guva 11 vārtus 10 mačos kluba un valsts labā. Viņš panāca "hat-trick", uzvarot Ķelnē ar 3-2, uzvarot 4: 1 pret Minhenes "Bayern", un viņš ir guvis vārtus katrā atsevišķā spēlē ko viņš šajā termiņā ir veicis kluba līmenī.

Rūpes par Kramaricu vienmēr ir fiziska sagatavotība, taču, neraugoties uz atvaļinājumu, lai atveseļotos pēc COVID-19, viņš ir tip-top formā, pēc trenera Sebastiana Hoenessa domām. Hofenheimam viņš noteikti ir vajadzīgs šajā vakarā – kopš šīs uzkrītošās uzvaras pār Eiropas čempioniem viņi līgā nav uzvarējuši.

Mainca pagājušajā nedēļas nogalē beidzot izcīnīja pirmo uzvaru sezonā, bet aizvien ir aizdomas par aizsardzību. Jan-Moritz Lichte komandai nav izdevies nevienu tīru lapu, un viņi tikai astoņās spēlēs ir noplūduši 21 vārtus . Tevi nepārsteigs, ja uzzināsi, ka septiņās no šīm astoņām spēlēm ir bijuši četri vai vairāk vārti.

Kramaric var atbalstīt 2.3 5/4 lai gūtu vārtus, un, ja starp šo brīdi un sākumu notiek kaut kas nelabvēlīgs (viņš ir slavens ar muskuļu sasprindzinājumu), rezerves likme ir paredzēta Vairāk nekā 3,5 mērķiem pie 2,08 11/10 , derības, kas iegūtas septiņos no Hofenheimas pēdējiem 11 Bundeslīgas izbraukumiem.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.