Lieliska 7 (.15) iespēja iekļūt


Mums grūti redzēt četru vārtu gūšanu Doņeckā

Shakhtar Donetsk v Real Madrid Otrdiena, 1. decembris, pulksten 17:55

Viens no veiksmīgu derību galvenajiem elementiem ir izlemt, kurai statistikai ticēt . Vai izsakoties citādi, kādai statistikai jāpiešķir uzticība un kuru jāatbrīvo kā mazāk svarīgai. Šis mačs ir piemērs.

Vēl oktobra beigās Doņecka devās uz Madridi un uzvarēja viņus ar 3-2. Vienā posmā viņi bija 3: 0, pirms turējās, lai nodrošinātu slavenu uzvaru. Opta mums saka, ka daudz mērķu starp abām pusēm nav nekas jauns ; trīs savstarpējie mači, ieskaitot šo spēli apmēram pirms mēneša, ir devuši 16 vārtus, vidēji gūstot 5,3 vārtus spēlē. Tātad vairāk nekā 3,5 vārti pie 20/23 ir pareizi, vai ne?

Varbūt nē. Tāpēc, ka citi statistikas dati ir ļoti atšķirīgi. Kopš trešajiem vārtiem Madridē Doņeckā ČL ir spēlējis trīs un nevienu nav guvis. Daļa iemesla tam ir tā, ka viņi nav spējuši tik bieži sasniegt mērķi. No pēdējiem 23 metieniem Čempionu līgā tikai seši ir likuši vārtsargam strādāt. Vēl viens pierādījums tam, ka viņi diez vai ir visražīgākie punktu guvēji, ir tas, ka pēdējās divās līgas spēlēs – domājams, ka līmenis ir zemāks par Čempionu līgu – viņi guva vārtus tikai divas reizes neizšķirti 1: 1 un 1: 0. uzvaru viesos.

Tāpēc es domāju, ka viņiem veiksies diezgan labi, ja šeit tiks iegūti vairāk nekā viens, un viņi stāv pretī reālajai pusei, kas cenšas gūt vārtus.

Jāatzīst, ka viņi diezgan labi Milānā pret Inter pagājušajā nedēļā (uzvarot ar 2: 0), lai gan viņi guva labumu no Arturo Vidal pirmā puslaika noraidījuma.

Šīs spēles abās pusēs viņi guva tikai vienu katrā no abām spēlēm pirms tam un tikai vienu pēc tās, sestdien Alavess piedzīvoja šoku ar 1-2. Kopumā es vienkārši nevaru redzēt, no kurienes nāk lielie mērķi, un zem 3,5 mērķiem ir atlase 19/20.

Bayern ir labs vismaz punkts

Atletico Madrid pret Minhenes Bayern

Madrides Atletico ir izcilā formā. Vēl viena nedēļas nogalē izcīnīta uzvara atstāj viņus otrajā vietā La Liga ar vārtu starpību un vēl labāka ziņa ir tā, ka virs viņiem ir Real Sociedad, nevis "parastie divi". Pagājušās nedēļas nogalē viņi bija gandrīz izdevīgi, uzvarot 1: 0 pār Barselonu, kas ir zināms agrīns spiediens uz katalāņiem.

Bet, ņemot vērā piedāvātās cenas, jūs domājat, ka viņi šeit spēlēja Leverkusen Bayer vai Schalke nevis Minhenes Bayern.

Bayern, protams, ir valdošie čempioni, un šī kampaņa atkal ir bijusi nežēlīga. Eiropā četras spēles, četras uzvaras un 15 gūti vārti. Četri no tiem bija, kad viņi mājās iznīcināja šo Atletico pusi 4-0.

Ja kas, tad šīs ir sacensības, kurās Atletico nav bijis tik labs.

Pat ja neskaita Minhenē notikušo urbumu, viņi tikai mājās mājās pārspēja Zalcburgu ar 3: 2 un nespēja pieveikt Maskavas Lokomotiv divos mēģinājumos, uzzīmējot abus.

Tātad, vai viņiem tiešām vajadzētu būt tik siltiem favorītiem pret neapšaubāmi labāko pasaules futbola klubu pusi šobrīd? Ne man viņiem nevajadzētu. Paņemiet Bayern dubulto iespēju tirgū.

Jota uz saraksta

Liverpool – Ajax
1. decembris 20:00 Tiešraide vietnē BT Sport ESPN

Negaidīts zaudējums Atalanta pagājušajā nedēļā ir atstājis Liverpool viltīgā stāvoklī. Ja viņi būtu to uzvarējuši, un viņi būtu gandrīz mājās un sausi, ciktāl būtu nodrošinājuši savu vietu pēdējos 16, bet šeit notiktu pazemināšanās, kurai sekotu iespējama Atalanta uzvara Vidusjyllandē, un viss varētu kļūt neērti.

Tas galvenokārt nozīmē to, ka Jirgens Klops nevar atļauties spēlēt neko citu kā savu labāko pusi citādi viņš Jaungadā varētu startēt Eiropas līgā.

Protams, problēma ir tā, ka ar tik daudz ievainojumiem sānos būs dažas nogurušas kājas jo tādi spēlētāji kā Endrjū Robertsons un Džordžino Vijnaldums turpina spēlēt spēli pēc spēles.

 1280 Endija Robertsona Pedro superkauss. ] iegūst vēl vienus vārtus. </p></blockquote>
<p> Viņš bija atpūties pret Atalantu, spēlējot tikai pēdējo pusstundu, un tas, iespējams, bija viens no iemesliem, kāpēc viņi zaudēja. Atgriezies sākumsastāvā, viņš guva vienīgos vārtus Braitonas neizšķirtajā spēlē 1: 1. Kārtējo reizi viņš izskatījās ass, pilns ar skrējieniem un pārliecību. Cerēsim, ka tas pārvēršas par mērķi. </p>
<p> Treble sasniedz 7.15. </p>
</div>
</pre>
<p><br />
<br /><a href=Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.