Lesteras / Fulham padomi – Vardijs var iedvesmot mājās uzvaruLeicester 1.58 4/7 pret Fulham 6.6 11/2 ; Izloze 4.5 7/2
Pirmdiena, 30. novembris, pulksten 17:30
Tiešraide Sky Sports galvenajā turnīrā

Lapsas var atgriezties miksā

Lesterai ir iespēja atgriezties titula sacensībās, kad viņi pirmdienas vakarā uzņem Fulham.

Liverpūles izloze sestdien Braitonā nozīmē, ka viņi tagad ir tikai par trim punktiem priekšā ceturtajā vietā esošajām Lapsām . Spurs ieņem otro vietu, svētdien ceļojot uz trešo vietu esošajā Chelsea.

Lestera pagājušajā nedēļā Liverpūlē zaudēja ar 3: 0 mačā, kurā tā nebija labākā, bet tagad ir iespēja kompensēt zaudēto. Nedēļas vidū Lesteras neizšķirts bija 3-3 Braga Eiropas līgā, tāpēc viņiem jāatgriežas pie uzvaras veidiem, un Fulham attiecīgajos apstākļos izskatās kā ideāli pretinieki. atvieglojumu, taču viņam joprojām ir vairāki spēlētāji. Rikardo Pereira, Caglar Soyuncu Wilfred Ndidi un Daniel Armartey noteikti nebūs pieejami, savukārt Timotijam Kastanjam jāveic fitnesa pārbaude.

Fulham

Fulham Premjerlīgas grafiks augšpusē ir grūts, un tas izceļ, cik grūti tas var būt paaugstinātam klubam Lai paliktu augstākajā lidojumā.

Pagājušajā nedēļā mājās zaudējot ar 3-2 Everton, Fulham tagad ir vēl viens sarežģīts mačs izbraukumā Lesterā. Pēc tam sekos spēles ar Manchester City un Liverpool, pirms decembra vidū Fulham spēlētāju saraksts kļūst vieglāks.

Ir grūti apgalvot, ka Fulham nākamajās trīs spēlēs savāc visus punktus. Tas viņiem atstātu tikai četrus punktus pēc divpadsmit spēlēm, un, lai gan Skota Pārkera komandai pēdējās nedēļās ir bijuši labāki rezultāti, rezultātos būs jābūt milzīgam augšupejam, ja otrreiz viņi netiks izlaisti. trīs sezonās.

Pārkeram vismaz ir gandrīz pilnībā piemērots sastāvs, no kura izvēlēties. Kenijs Tete un Terenss Kongolo ir vienīgie spēlētāji, kuriem ir traumas.

Lestera uzvarēs lielus

Lestera ir 1.58 4/7 favorīti ar neizšķirtu 4.5 7 / 2 un Fulham pie 6.6 11/2 .

Tā ir pietiekami pienācīga cena mājas uzvarai, ja tā ir pārāk maza, lai ieteiktu. Lesteras uguns spēkam būtu jānodrošina, ka viņi ne tikai uzvar, bet vienlaikus gūst vārtus. Lesteras uzvara un vairāk nekā 2,5 vārti ir 2,34 11/8 .

Vardija vērtība, ko pievienot savam skaitlim

Vairāk nekā 2,5 mērķi ir ] 1,76 8/11 kā atsevišķa likme. Tajā pašā periodā tā ir sasniegusi sešas no deviņām Lesteras spēlēm un piecas no Fulham spēlēm.

Fulham tagad ir guvis vārtus četros no pēdējiem pieciem mačiem, un abas komandas, kuru rēķinā ir 1,87 5/6 . Tas izskatās nedaudz liels laikā, kad Lesteras komanda joprojām ir izstiepta aizsardzībā ar traumu problēmām. Ja jūs apvienojat vairāk nekā 2,5 vārtus ar abām komandām, lai gūtu vārtus kā Same Game Multi, jūs iegūsiet koeficientus 2.06 21/20 .

Vēl viena likme, kas izskatās pārāk liela, ir Džeimijs Vardijs gūs vārtus pie 1,8 4/5 . Vardijs nedēļas vidū atrada vārtus pret Braga un ir guvis astoņus vārtus tikpat daudz Premjerlīgas sacensību sezonā.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.