Treble derību padomi – svētdiena, 2020. gada 29. novembrisPēc pārliecinoša premjerlīgas sezonas sākuma Arsenal ir apmaldījies, taču viņiem ir ideāla iespēja šajā nedēļas nogalē atgriezties uz pareizā ceļa.

Uz papīra Vilki nepārstāv vieglus pretiniekus, taču Nuno Espirito Santo komanda, kaut arī to grūti noārdīt, pēdējos mēnešos ir cīnījusies par mērķiem. Viņu īpaši piesardzīgā pieeja ir bijusi īpaši acīmredzama uz ceļa, un viņi tīklā ir atraduši tikai vienu reizi savos pēdējos trīs izbraukuma armatūrā.

Protams, arī pēdējās spēlēs Arsenal šajā departamentā nav bijis precīzi formā, taču, svētdienas viesiem priekšā neradot nelielus draudus, Gunners būs licence turpināt. Šī spēle ir laba iespēja, piemēram, Pjērs-Emeriks Aubamejangs, atrast savu diapazonu, un es šeit atbalstu mājas komandu.

Svētdien notiek Premiership sadursme starp abiem pagājušās sezonas pagraba klubiem, un es atrodos kopā ar Lesteru, lai iznāktu virsotnē.

Ja nebūtu bijis Saracens punktu atskaitīšanas, Tigers 2019/20. Gada kampaņas beigās būtu bijis zemākajā līmenī, taču viņi vismaz ir sākuši šo sezonu saprātīgā formā, redzot Gloucester 38-15. viņu nazī.

Šis rezultāts un sniegums liecina par gaidāmajiem izaicinājumiem, un viņiem vajadzētu būt pārliecinātiem par uzvaru komandā, kura pēdējos divpadsmit Premjerlīgas izbraukumos ir uzvarējusi tikai vienu reizi. Lesteras pēdējās astoņās tikšanās reizēs tikai vienu reizi zaudēja Londonas īriem, un viņi izskatās labi, lai pārspētu šo vienu.

Arizonas Cardinals dodas uz Gillette stadionu, lai svētdien pirmo reizi kopš 2016. gada uzņemtos Jaunanglijas patriotus, un viņi izskatās pārliecinoši, lai iegūtu uzvaru.

Patriots šosezon ir cīnījies galvenokārt ar traucētu sagatavošanos un galveno spēlētāju zaudēšanu. Tajā pašā laikā Bills un Dolphins ir turpinājuši uzlaboties, atstājot Bila Beličika komandu krietni atpaliekot no tempa AFC Austrumos.

Šī divīzija joprojām ir vieglāka nekā NFC West, tomēr tur, kur Cardinals ir cītīgi cīnījušies un joprojām meklē play-off vietu. Dinamiskais aizsargs Kailers Marejs Arizonai ved sprādzienbīstamu pārkāpumu, un viņiem vajadzētu būt pārliecībai par pretrunīgajiem Patriotiem.

Kopējais koeficients šim vairākkārtējam: 13/2. Atcerieties, ka vairāku cenu pamatā ir mūsu Sportsbook produkts, tāpēc visi laimesti tiek atbrīvoti no komisijas maksas.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.