Southampton pret Manchester United derību padomi


Southampton pret Manchester United
Svētdien, 29. novembrī, pulksten 14:00
Tiešraide Sky Sports premjerlīgā un galvenajā turnīrā

Kurš United parādīsies?

Grūti saprast Manchester Pašlaik United .

Tas var šķist mazliet dīvaini, ja uzskatāt, ka viņi faktiski ir uzvarējuši deviņās no 14 spēlēm, kuras līdz šim spēlējuši šajā sezonā, bet mēs jau esam redzējuši dažas reizes, kad pēc iespaidīga snieguma – piemēram, otrdienas Stambulas Basaksehiras nojaukšanas pirmajā pusē – ir sekojusi standartu kritums. Mājiniekiem ar 6: 1 zaudējumu pret Spurs parādījās aizsardzība, kas izskatās neaizsargāta, savukārt izbraukuma spēle Stambulā bija šausmu šovs aizmugurē.

Vismaz iekšzemē ir bijusi zināma konsekvence ar visām trim Premier Līdz šim uzvarētās izbraukuma spēles.

Tomēr šo aizsardzības vājumu uzsver fakts, ka United piekāpās katrā no šīm spēlēm. Faktiski bija jānāk no aizmugures, lai uzvarētu visos trijos – tas ir 9/1 šāviens šeit.

Šķiet, ka aizmugurējā līnija cietīs vēl vienu triecienu, kad gan Viktors Lindelofs, gan Ārons Vanans Bissaka iznāca otrdien, bet Ole Gunnars Solskjaers sagaida, ka abi būs piemēroti spēlēt šajā spēlē. ] pret Basaksehiru. Abiem noteikti veicās pietiekami labi, lai nopelnītu sākumpunktu Sv. Marijas krastā, un ar gan Luku Šovu, gan Skotu Maktomeju izslēdza – kopā ar Polu Pogbi – būtu jēga spēlēt abiem.

Tomēr ar PSG nākt trīs dienas pēc šīs spēles, nav jāņem vērā, ka pāris būs Solskjaer XI.

Svētie uz ripas

Sauthemptonam šādas bažas nav – viņiem ir astoņas dienas. pārtraukums pēc šī.

Ievainotais rezultatīvākais spēlētājs Denijs Ings varētu atgriezties savā nākamajā spēlē Braitonā, taču viņš atkal šeit izlaidīs, tāpat kā Nathan Redmond . [19659006] Bet svētie pēdējās pāris spēlēs ir tikuši galā bez Inga, viņa prombūtnes laikā savācot četrus punktus no sešiem.

Tagad viņi ir nepārspēti septiņos, sēžot tabulā piektie un pārliecinoši pārpilni.

Ralfam Hasenhuttlam patīk, ka viņa puse uzbrūk, un es nevaru redzēt viņus šeit aizturamies – austrietis pilnībā jāapzinās United trauslums aizmugurē un agrāk nav baidījies viņus aiziet.

Kopš ierašanās plkst. Svētā Marija ar diviem neizšķirtiem (1-1 un pēdējā laikā – 2-2) un sakāvi (2-3).

Šeit var sagaidīt līdzīgu uzbrukumā domājošu cīņu.

Ar Ingu izgājienu, Teo Valkots ir saņēmis lomu Sauthemptonas uzbrukuma centrā un ir turpinājis spēcīgi sākt savu otro burvestību klubā.

Viņš pagājušajā nedēļā guva vārtus Vilkos (un tam vajadzēja būt arī sekundei). un viņa tempam vajadzētu apgrūtināt viesu aizsardzību.

Valkots ir labi sazinājies ar streika partneri Če Adamsu un man ir aizdomas, ka Hasenhuttls liks pārim spēlēt pāri virsotnei, cenšoties panākt tādu kā panākumi Harijam Keinam un Heung-min Sonam sezonas sākumā bija Old Trafford.

Vērtība ir saimniekiem [19659005] Spēļu rezultātu tirgū šīs bažas par konsekvenci liek United izskatīties diezgan īsi ap naudas naudas atzīmi.

Man šķiet, ka vērtība ir svētajiem, kuri uzvarēja savus pēdējos trīs Sv. Marijai, nenolaižot mērķi .

Jāatzīst, ka viņiem būs jābūt stingrākiem aizmugurē, nekā bija pirmdien pie Vilkiem, bet, ņemot vērā viņu stingro formu vēlu, 4.0 3/1 [19659031] izskatās vērts spēlēt ar mazām likmēm.

Mērķi uz kartēm

Kā liecina nesenie "head-to-head", vārti šķiet droši.

United ir ieguvis vairāk nekā 2,5 vārtu likmi – 1.86 5/6 šeit – visās trīs līdzšinējās izbraukuma līgas spēlēs. Visas sezonas laikā tas notika 11 no 14 mačiem.

Sauthemptonas statistika neatrodas vienā un tajā pašā iekavā, taču, iespējams, "United" atstāšana izrādīsies daudz sarežģītāka nekā pret Ņūkāslu, Vestbromu un mazāk spēcīgu Evertonu.

Es sagaidīju, ka vairāk nekā 2,5 piezemēsies, bet es vairāk gribētu atbalstīt abas komandas, lai gūtu vārtus ar nedaudz īsāku 1.74 8/11 ņemot vērā, ka abas puses uz priekšu ir izskatījušās stiprākas jomās.

Walcott pārcenoja gūt vārtus

. Tomēr mana otrā likme būs maza par šo cilvēku Walcott, lai atkal nokļūtu rezultātu tabulā. / 2 gūt vārtus jebkurā brīdī, kas centrālajam uzbrucējam izskatās liels pret komandu, kura aizsardzībā ir izskatījusies neaizsargāta.

Valkots divās spēlēs ir izšāvis sešus metienus kā Ingsa aizstājējs . un, lai arī viņš gandrīz nav slavens kā lielisks finišētājs, viņš arī reti spēlē apgabalos, kuros viņš šobrīd iekļūst [19659006] Bijušais anglietis agrīnajā karjerā vienmēr gribēja spēlēt centrālāk un, kad ieguva iespēju Arsenal, viņš bieži atrada tīklu.

Opta fakts

Manchester United ir uzvarējis viņu pēdējās septiņas Premjerlīgas spēles izbraukumā – viņi vēl nekad nav izcīnījuši astoņas uzvaras pēc kārtas viesos. Tikmēr Sarkanie velni trešo reizi vēsturē vēlas uzvarēt pirmajās četrās izbraukuma spēlēs līgas sezonā, to darot arī 1913.-14. Un 1985.-86. Gadā.

Same Game Multi padomi šīs nedēļas nogales Premjerlīgai spēlesSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.