Rovers un Kārlails svētdien var gūt vārtus

Dons var tikt prom ar uzvaru un tīru lapu

Barnet pret MK Dons
Svētdien, 29. novembrī, sākums 13:30
Tiešraide BBC iPlayer un BBC Sport vietnē

Tas ir MK Dons man atkal šonedēļ, un šķiet, ka mēs esam Groundhog Day kopā ar Raselu Mārtinu un Bucks klubu. Pirms otrdienas mājas izlozes ar 2: 2 pret Šrūsberiju tika sūtīts čivināt ar Martinu, kurš mudināja savu komandu samazināt agrīnos mērķus. Viņi uzsāka spēli pulksten 19:00 un līdz pulksten 19:02 bija guvuši vārtus.

Šķiet, ka pirmās 10-15 minūtes ir problemātiskā vieta līdzās pēdējai trešdaļai – lai gan Dons boss būs apmierināts, ka viņa komanda pārvērta savu dūšīgo īpašību statistiku pāris vārtos.

MK Dons šajā sezonā īsumā izlozē pārāk daudz spēles un tagad viņi ir savākuši kopumā piecas spēles. Runājot par derību, mans pirmais iespaids bija spēlēt uz Izlozi, Barnets Nacionālajā līgā diez vai ir nepieklājīgs un diezgan pamatoti domā par 6.0 5/1 un nekliedz. jāatbalsta.

Bites tagad spēlē stropā, par to ir kauns, jo es dzīvoju apmēram divu minūšu attālumā no harizmātiskās vecās Underhill zemes un atceros, ka strādāju kopā ar Barnet, kad tādi Darena Kirija izstrādātie vārti pēc piespēles pa spārnu garām, aizmugure pie klints Grega Healda ar Džonu Stilu kā priekšnieku. Nedēļas vidū es tos regulāri vēroju, un viņiem bija dažas izcilas komandas.

Kirijs tiešām bija labs spēlētājs šajā līmenī. Personīgais favorīts.

Diemžēl ziemeļlondonieši Nacionālajā līgā mazliet cīnās ar šo terminu un, lai gan FA kausa pirmajā kārtā viņi pārspēja Burtonu, viņu līgas forma nemaz nav gājusi un viņi nopelnīja niecīgs punkts pret Hartlepool nedēļas vidū. Pītera Bītla komandai vārtu gūšana ir bijusi problēma, un viņi saskarsies ar lielu spiedienu no komandas, kurai, visticamāk, būs aptuveni 70% bumbas. Vai tie ir pietiekami labi, lai izturētu?

MK Dons veica piecas izmaiņas pirmās kārtas neizšķirtajā spēlē ar Īleilu (spēle, kuru viņi uzvarēja ar sodiem, kas tika noturēti ar 0: 0), tāpēc Martins varēja atkal pielipt vai pagriezties, un mums ir jātiek galā ar šo pozētāju. Tāpēc šī 1,70 5/7 cena izbraukuma uzvarā ir pārāk īsa, tāpēc es labāk izvēlētos MK Dons, lai uzvarētu 0-1 un 0-2 pareizo rezultātu tirgos.

GALVENĀ OPTA STATISTIKA: MK Dons nekad nav zaudējis pret ārpuslīgas opozīciju FA kausa izcīņā W10 D3, savukārt Barnet iepriekšējos 12 mēģinājumos tikai vienu reizi ir sasniedzis FA kausa trešo kārtu.

Atpakaļ Tīģerus, lai ar vieglumu nodrošinātu pāreju uz nākamo kārtu Sporta vietne

Man jāsāk ar sava veida brīdinājumu, jo Hull ir zaudējis tikai divas spēles izbraukumā visas sezonas 1. līgā – un abās reizēs esmu tām padevies. Zaudējumi pret Fleetwood (4-1) un Swindon (1-0) tomēr nemazina dzirkstošo dzīves sākumu jau trešajā līmenī. Es joprojām neesmu īsti pārliecināts, kas notika tajā Fleetwood spēlē.

Hulls šobrīd ir pirmais ar 30 punktiem un tur labāko vārtu starpību. Viņi viegli otrdienas vakarā ar 0-3 pārspēja citus titula pretendentus Ipsviču. Tāpat kā daudzas pirmās līgas komandas, arī viņi savāca punktus, nedominējot. Svarīgi ir tas, ko viņi dara pēdējā trešdaļā, un viņu trīs vārti nedēļas vidū guva Josh Magennis, Tom Eaves un Mallik Wilks – kas šajā līmenī pārstāv nopietnu uguns spēku.

Hull ir labākais pretuzbrukumā, un vadītājs Grants McCann ir gudrs taktiķis, kurš labi tiek galā ar spiedienu. Viņi nospiež augstu un aizmugurē ir ļoti sakārtoti, tāpēc ir saprotams, ka biržā mēs neko labāk neiegūstam nekā 1,74 8/11 . Tas ir mūžsenais jautājums par izredžu nodrošināšanu ārpus mājām.

Stevenage nav uzvarējis pēdējās sešās FA kausa izcīņas spēlēs un četrās no tām nav guvis vārtus, kas diez vai izraisa interesi atbalstīt mājiniekus pie 4.7 7/2 .

Jebkurā gadījumā izdzīvošana otrajā līgā izskatās vissvarīgākais uzdevums, jo Aleksa Rēvela vīriešiem oktobris bija satrunējis, kad viņi knapi guva vārtus (septiņas tukšas). Viņi arestēja 11 spēļu šausmu skrējienu otrdienas vakarā bez uzvaras ar neveiksmīgu 2: 1 panākumu pret Port Vale, taču tas bija ļoti nervozs.

Šeit acīmredzama spēle ir Hull to Win To Nil izmantošana, taču mēs varētu iegūt mazliet lielāku vērtību, spēlējot tīģerus Āzijas handikapā kā es domāju, ka viņi to darīs esi labs pāris vārtu guvumiem šajā.

GALVENĀ OPTA STATISTIKA: Hull ir sasniegusi astoņas no pēdējām deviņām FA kausa saitēm pret zemākas divīzijas pusēm.

Brunton Park kartēs izvirzītie mērķi ] Donkasters bija viens no maniem padomiem pirmajā raundā, un tas pārspēja Āzijas -2,5 handikapu, lai nodrošinātu Mančestras FC United uzvaru 1-5, taču viņi patiešām var būt Džekila un Haidas komanda – ar lielāko pierādījumu no Otrdienas vakarā. Rovers pirmajā puslaikā pie Blackpool panāca 0-2, taču pēc pārtraukuma radīja pārsteidzošu atgriešanos, lai uzvarētu spēlē ar 3-2.

Darena Mūra komanda ieņem 10. pozīciju pirmajā līgā, un es domāju, ka viņi ir labāki par to. Bet tā ir jauna puse, un tas izskaidro diezgan pretrunīgo profilu šobrīd.

Viņi ir uzvarējuši divās spēlēs un zaudējuši tikpat daudz spēļu.

Esmu pazīstams ar Kārlailas bosu Krisu Beku no viņa dienām kā Keita Hila Nr. 2 gadiem Rochdale. Buks dara labu darbu Bruntonas parkā, kad United ir sestajā vietā ar lielisku mājas rekordu (piecas uzvaras).

Bukam būs zināms, ka Donkasteram ir ieradums mačos atpalikt. Sešos no pēdējiem septiņiem viņi ir piekāpušies vispirms, tāpēc Kārlailam būs jāpiespiež uz priekšējās kājas pirmajās 20 minūtēs, lai iegūtu platformu.

Tāpēc es sliecos uz mērķiem, jo ​​laukuma saimnieki šosezon Otrajā līgā vidēji spēlē savās mājās spēlē divas spēles un ir trāpījuši trijatā par trim. Ja viņi agri iet grūti, spēle var atvērties. Es arī uzskatu, ka Doncaster ir labāki uz letes, un viņi varētu radīt tādu sniegumu, kas ir līdzīgs otrajam 45 pret Blackpool.

Mana likme šeit izmanto PATS SPĒLES MULTI uz Sportsbook . Mēs varam dubultot vairāk nekā 2,5 un Donkasteru, lai uzvarētu, lai iegūtu 2/1.