Real Madrid pret Alaves padomiNedēļas laikā esam ar peļņu, un Kevs cenšas mūs novest līdz negaidītajai vietai ar izredžu pret Spānijas izlasi.

Čempioni, lai parādītu savu pārspīlēto

Real Madrid v Alaves
Sestdiena 28. novembris, 20:00

Vakar vakarā bija franču neapmierinātība, jo Strasbūra un Renna spēlēja neizšķirtu 1: 1, atstājot mums vārtus īsus. Strasbūra spēlēja labu daļu ar desmit vīriem, un Rennes neizdevās izmantot visas savas iespējas, publicējot paredzamo vārtu skaitli 2,26 un gūstot tikai vienu reizi.

Mēs bieži neiekļaujam šajā spēlē Madrides Real kolonnu, bet, redzot, kā Dens Fičs viņus ir atstājis ārpus sava izcilā La Liga priekšskatījuma šonedēļ, mēs dosimies uz Alfredo di Stefano stadionu, lai redzētu, kā Spānijas čempioni pārņem Alaves.

Real ir ir cīnījušies La Liga, bet viņi bija izcili trešdienas būtiskajā uzvarā Milānas Interā ar 2: 0 Čempionu līgā. Los Merengues spēlēja ar autoritāti un nosvērtību, sākot no spēles, Eden Hazard spēlēja ar graujošu vienkāršību, un Toni Kroos vadīja vidējā laukuma mašīntelpu līdzās Luka Modric.

Šī uzvara tika panākta bez Serhio Ramosa, Fedē. Valverde vai Karim Benzema, un neviens no šiem trio, iespējams, šovakar nepiedalīsies. Nacho pastiprinājās aizsardzībā trešdien, treneris Zinedīne Zidane varētu atgriezt Kasemiro kā iesācēju vidējā līnijā, un Mariano Diazs pagājušās nedēļas nogalē guva vārtus Villarreal.

Alaves ir zaudējis septiņas no pēdējām desmit izbraukuma spēlēm La Liga, un kapteinis Manu Garsija rezultāts COVID-19 ir pozitīvs. Viņi ir uzvarējuši tikai četrās no pēdējām 27 izbraukuma spēlēm šajā līmenī. Kopumā Pablo Mačina komanda ir savākusi tikai desmit punktus no desmit spēlēm.

Mums šeit ir jāizdara ticības lēciens, jo Real nav lieliski sācis titula aizstāvību. Tomēr viņi parādīja, ka viņi trešdien var spīdēt bez galvenajiem spēlētājiem, un es atbalstīšu viņus, lai to izdarītu vēlreiz. Atbalstīsim tos -1,5 Āzijas handikapā ar dāsnu 2.15.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.