Nuno vilki var noturēt lielgabalus

Arsenal v Wolves
Svētdien, 29. novembrī, sākums 19:15
Tiešraide Sky Sports Virslīgā un galvenajā turnīrā

Vai Arteta pakustēsies un pārvietos Aubu iekšā? otro reizi ceturtdien Eiropas līgā un spēlējot ar nedaudz lielāku brīvību ar četriem uzbrucējiem, kad važas tika atlaistas. Bet Mikel Arteta vadošais viedoklis par Arsenal ir, lai arī aizsargājoties, iespējams, ir atbalstīts, viņi cīnās par mērķiem Premjerlīgā un diez vai izdos komandas atvērtas ar acīmredzamo iespiešanās trūkumu.

Lai arī kā jūs sagriežat statistiku, un, ņemot vērā vārtu mazumu, to ir daudz, tas turpina atgriezties komandā, kas ir guvusi tikai deviņus no deviņiem. Un, tā kā Arteta ar pretuzbrukumu uz ceļa bieži dod priekšroku nomācošai spēlei, viņiem draud kļūt, arī mazliet blāvi.

Ja viņš turpina izmantot kapteini Pjēru Emeriku Aubamejangu kreisajā pusē es neredzu, ka tas mainītos. Kā kolēģis Kevins Hečards norādīja šīs nedēļas Podcast tikai futbolā futbolā, viņš Bundeslīgā bija efektīvāks pa vidu. Varbūt Arteta ir vienkārši spītīga?

Arsenal faniem varētu būt kāds pirmssvētku uzmundrinājums, ja pussargs Tomass Partejs ir pietiekami derīgs sestdienai. 27yo Ghanian dod Arsenal mazliet lielāku vadību un kontroli, un ir izskatījies pēc klases. Vilians varēja atgriezties arī no teļa celma.

Sākt cieto vilku pamatakmens aizsardzību

Kamēr Arsenāls tiek atjaunots, Vilki piedzīvo kaut ko evolūcijas procesu, jo zaudējuši dažus no lielajiem vārdiem. Tomēr, ja mēs vērtējam Nuno Espirito Santo komandu pēdējo deviņu mēnešu laikā, viņi ir bijuši lieliski. Aizsardzībā viņiem patīk tīra lapa un kalendārajā gadā ir saglabājuši 13 – kas ir vairāk nekā jebkurai citai premjerlīgas komandai.

Šis rekords ir saistīts ar šajā sezonā līgā gūtajiem vārtiem, jo ​​tikai Spurs ir piegādājis mazāk.

Arsenālam ceturtdien spēlējot un papildu dienu Norvēģijā, pateicoties miglai, kas ierobežoja viņu lidojuma plānus, Vilki baudīja skaidru nedēļu, lai sagatavotos pēc pagājušās pirmdienas neizšķirta 1: 1 ar Sauthemptonu. Tas varētu izrādīties labs punkts, jo svētie uzlabojas kaut arī vilkiem trūka līdera. Tā tas ir bijis dažās viņu šīs sezonas spēlēs, tāpēc tas nav pārsteidzoši. Rauls Jiminezs tajā ilgu laiku bija izolēts, tāpēc tas būs jārisina.

Vilki ir devītajā vietā, un pēc pašizolācijas perioda viņiem vajadzētu būt pieejamam kapteinim Conor Coady . Viņš nokavēja svēto spēli, kas noslēdza 84 mačus, kas komandā bija vienmēr.

Vēlreiz, lai jūs atsauktu uz šīs nedēļas podkāstu, jo Kevs bija pārsteigts, atrodot Arsenal tirdzniecību ap 2.18 6/5 . Es dalos ar viņa domām, tā ir slikta cena, jo es biju tos sakrājis galvā pirmdien ap 2.3 5/4 līdz 2.4 7/5 ]. Lai gan pēdējais no manis varētu būt dāsns, es domāju, ka tas ir taisnīgs atspoguļojums par to, kur šobrīd atrodas Arsenal. Un viena lieta, ko mums nekad nevajadzētu darīt, ir ņemt cenu zemāku, nekā mēs uzskatām, ka komandai vajadzētu būt.

Piektdienas vakarā lielgabalnieki bija devušies uz 2.22 6/5 – nelielu dreifu varbūt lidojuma problēmu dēļ?

Ja neviena no tām nav pīķa formā, izlozes tiešā aizmugure varētu tikt pakļauta zināmam spiedienam pirms sākuma svētdienā ar pretrunu no 3,45. Tomēr es esmu nosliece uz neizšķirtu iegūšanu, bet es uztveru likmes Double Chance pretrunā aptuveni 2.2 6/5 .

Artetai dodot priekšroku 3-4-3 / 4-3-3 pretuzbrukumam, ir visas iespējas, ka abi varētu spēlēt līdzīgus stilus un vienkārši atcelt viens otru. Man patīk izloze, bet es arī gribētu, lai būtu divi skrējieni.

Visi ceļi ved uz maz mērķu. Tāpēc jūs neizšļakstīsit savas kukurūzas pārslas šokā, ka Saskaņā ar 2.5 tirgo 1.64 5/8 . "Arsenal" nav daudz iespiešanās un pēdējās piecās PL spēlēs ir guvis tikai vienus vārtus, savukārt Vilkiem, kā jau iepriekš minēju, ir prasme saglabāt tīru lapu un šajā sezonā viņiem ir divi. Lai gan tā ir acīmredzama likme, man nav īsti patīk kaut ko atbalstīt vai nogāzt 1,64 5/8 .

Zem 1.5 ir acīmredzama alternatīva veselīgākam 2.94 2/1 taču ar to nav daudz kļūdu, it īpaši ar agri ielaisti vārti. Pareiza rādītāja tirdzniecība uz puslaiku varētu dot jauku zaļo grāmatu, ņemot vērā, ka Vilki pirmajā puslaikā mēdz negūt vārtus. 0-0 sākas ar 9.2 8/1 .

Izmantojot līdzīgu plānu ar PATS SPĒLES MULTI SPORTA GRĀMATĀ ; puslaika neizšķirta atbalstīšana 10/11 un zem 2,5 pie 8/13 maksā 2,55.

Ar tikai diviem vārtiem 807 minūtēs un tikai vienu pēdējos astoņos Aubameyang pie 2.2 6/5 Rezultātu tirgū nav gluži "iet" -lai derētu, ka viņš ir bijis lielāko daļu savas karjeras. Šīs likmes slāņiem pēdējā laikā ir veicies labi, un viņi bija gudrākie, kas aizķērās Gabonas uzbrucējam pa kreisi. Nav īsti jēgas viņu izspiest no platuma, un, lai arī es saprotu, ka Arteta presē atrodas augstāk, labākajam jābūt priekšā.

Ja jūs meklējat Jiminez viņam ir 32% no Vilku mērķiem kopš paaugstināšanas amatā un četri šajā termiņā, un viņu var atbalstīt 3.0 2/1 tajā pašā tirgū.