Daily Acca: ķirši virsūNorādījumi, lai dotos atpakaļ uz dienvidiem

Bet 1: Back Bournemouth @ 3/4 – KO 15:00 GMT

Ķirši ir sasnieguši otro pieklājību no trim uzvarām pēc kārtas, un es ceru, ka viņi to sasniegs četros plkst. Ņujorkas stadions sestdien.

Džeisona Tindala komanda nošķira Birmingemu, Redingu un Mežu – visus ar divu vārtu starpību – un viņi kopš zaudēšanas Premjerlīgā zaudēja tikai vienu no sešiem. [19659004] Rotherham ar 2: 2 sakāvi QPR nozīmē, ka tagad Millers zaudēja četrus zaudējumus no pēdējiem pieciem, un šajā termiņā viņi tika uzvarēti trijos no sešiem.

Kardifu neatdala un Lutons

Bet 2: Atpakaļ pie izlozes Kārdifā pret Lutonu @ 12/5 – KO 15:00 GMT

Kārdifa ir tikai 14. vieta paaugstināšanas darbā. Spēļu uzvarēšana ir bijusi acīmredzama problēma, jo tikai ar trim uzvarām no 13 tikai Wycombe un Derbijs ir uzvarējuši mazāk.

Lutons ir turpinājis spēcīgo sezonas beigu formu šajā, jo viņi tabulā ieņem 11. vietu – tikai četras punkti no izslēgšanas spēlēm.

Hatters ir izlozējuši pēdējos trīs izgājienus – visi 1: 1 – un mājiniekiem šeit nospēlējot divus no pēdējiem četriem – arī 1: 1 – ir visas iespējas šis beigs visu laukumu.

Norwich notiks Carrow Road

Bet 3: Back the Draw Norwich v Coventry @ 14/5 – KO 15:00 GMT

The Kanārijputniņi ir līderi čempionāta augšgalā, un Daniela Farkes komanda otrdien noturēja "Stoke" atgriešanos, panākot trīs uzvaras no pēdējām trim.

Sky Blues ir uzskatījusi, ka tā ir grūta kopš viņu paaugstināšanas no 1. līgas, taču der atcerēties, ka viņiem nebija priekšrocības pabeigt savu iepriekšējo kampaņu.

Marka Robina vīri šķiet, ka viņi tagad ir sasnieguši savu soli, un viņi sekoja neizšķirti 0: 0 ar Birmingemu, trešdien pārspējot Kārdifu ar 1: 0. šajā sezonā, un Derbijs kaut kā izcīnīja uzvaru.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.