Labākās derības šajā nedēļas nogalē Premjerlīgas un Eiropas līgām


Sestdiena Premjerlīgā sākas ar Liverpūles braucienu uz Braitonu. Vai sarkanie ātri atspēlēsies no savas nedēļas vidējās sakāves? Deiva Tindala priekšskatījumi.

Viņš saka: "Viņam ir dažas patīkamas atmiņas par to, ka AMEX savā pēdējā vizītē tur divas reizes guva vārtus."

Atpakaļ Diogo Jota, kurš guva pirmos vārtus un Liverpool uzvarēja vienā un tajā pašā spēlē Multi plkst. 6.86

Mūsu priekšskatītājs Džeimijs Pačeco domā, ka šai spēlei ir mērķi rakstīti un iesaka jums bankā ieturēt vismaz četrus.

Viņš saka: "Kā vienas spēles multi-bet jūs varat atbalstīt Calvert-Lewin kas ir līgas labākais vārtu guvējs, lai gūtu vārtus jebkurā laikā 11/10. Jūs varat arī atbalstīt Bamfordu, līgas ceturtais rezultatīvākais spēlētājs un viņam ir nevainojams izbraukuma vārtu gūšanas rekords ar 2/1. "

Atpakaļ Dominic Calvert-Lewin (11/10) + Patrick Bamford (2/1) @ 6.73

Dens Fičs analizē Opta statistiku, lai izdarītu savas nedēļas premjerlīgas prognozes, tostarp atbalstot Sauthemptonu, lai radītu lielāku spiedienu uz Manchester United kad viņi tiekas Sun diena.

Viņš saka: "Sauthemptona ir nepārspēta pēdējās septiņās Premjerlīgas spēlēs (W5 D2), un tikai pašreizējais sacensību ilgums ir Tottenham. No 2013. gada septembra līdz novembrim svētie Mauricio Pochettino (8) vadīja ilgāku laiku bez sakāves. "

Svētie, lai izvairītos no sakāves 1,91 10/11 Double Chance tirgū.

Infogol's Stīvens Railstons izmanto gaidītos mērķus (xG), lai prognozētu katras spēles uzvarētājus un rezultāta līnijas 10. spēles nedēļā.

Lai gan Spurs ir radījis vairāk iespēju (2,0 xGF lpp.) Nekā Chelsea (22), viņi faktiski ir atrada tīkla aizmuguri mazāk (21). Viņu aizsardzības rekords arī ir zemāks, un, lai gan Man City pagājušajā nedēļas nogalē nevarēja atrast ceļu garām Hugo Lloris (xG: TOT 0,7 – 2,1 MCI), Chelsea varētu nebūt šādu problēmu. Saimnieki var uzvarēt (57%), bet Tottenham nedosies klusi un tiek prognozēts, ka gūs vārtus (59% BTTS).

Atpakaļ 2-1 @ 9.8 9/1

Infogo sniedz tādas pašas visaptverošas rezultātu prognozes attiecībā uz A sēriju, La Līgu un Bundeslīgu.

Deivs Farars prognozē, ka būs emocionāls un uzmundrinošs ng Derby del Sud starp Napoli un Romu savukārt Kaljāri var atgriezties ceļā pret Spēziju.

 Maradonas memoriāls Neapole.jpg

Viņš saka: "Napoli pret Roma izskatās tāpat kā divu ekspansīvu pušu apvienošanās, un es priecājos atbalstīt vairāk nekā 3,5 mērķus ap 2,5 6/4 atzīmi. "

Atgriezties vairāk nekā 3,5 vārtu guvumā Napoli v Roma @ 2.5 6/4

Dens Fičs domā, ka Villarreal un La Liga līderi Real Sociedad formā piedalīsies svētdien, kad viņš priekšskatīs spēļu izvēli no Spānijas augstākā lidojuma. [19659002] Viņš saka: "" Villarreal "nedēļas vidū piedalījās arī Eiropas līgā, spēlējot neizšķirtu 1: 1 Telavivas" Maccabi ", kas pagarināja Dzeltenās zemūdenes nepārspēto braucienu visās sacensībās līdz vienpadsmit spēlēm (W7 D4)."

Atpakaļ Real Sociedad un Villarreal izlozē pie 3.7 11/4

Pēc trīs uzvarētāju savākšanas un grūdiena pagājušajā nedēļā d, vācu futbola eksperta Kevina Hečarda aizmugure ar vēl četrām Bundeslīgas izlasēm.

Viņš saka: "Bīlefelde nav guvusi nevienu pirmā puslaika vārtus, un maz ticams, ka tas mainīsies pret neapšaubāmi labāko līgas aizsardzību." [19659002] Atpakaļ Leipcigā / Leipcigā HT / FT tirgū Leipcigā pret Arminia Bielfeld plkst. 1.75 8/11

Klase to pateiks Šīs nedēļas nogalē 1. sērija, jo svētdien triumfēs augšējās puses, saka Džeimss Īsthems savā priekšskatījumā par Francijas augstākā lidojuma izvēli.

Viņš saka: "Pagājušās nedēļas nogalē Nīmsā Reimsā uzvarēja 1: 0, bet viņi četru neveiksmju pēc kārtas izpilde pirms šīs nejaušās uzvaras vairāk atspoguļoja viņu jaunāko sniegumu līmeni. "

Atpakaļ Monako -1,0 un -1,5 Āzijas handikaps, lai uzvarētu mājās Nimes @ 1.95 20/21 [19659044]Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.