La Liga padomi – dzeltenā zemūdene var ņemt punktu no SociedadAtletico nonāks topā

Valensija 5.1 4/1 pret Madrides Atletico 1.78 4/5 ; Izloze 4.0 3/1
Sestdiena, 28. novembris, 15:15
Tiešraide LaLigaTV un Betfair Live Video

Nepārspēts Madrides Atletico (P8 W6 D2) ir iespēja nokļūt La Liga virsotnē, ja viņi sestdien pārspēj Valensiju.

Otrajā vietā esošajai Atletico ir divas spēles priekšā līderiem Real Sociedad, kuri spēlē svētdien un atpaliek tikai par trim punktiem. Pagājušās nedēļas nogalē viņi demonstrēja titulu, uzvarot mājās ar 1: 0 Barcelona kas bija viņu piektā uzvara pēc kārtas līgā.

Valensija ir nepastāvīga, taču noteikti ir potenciāls sniegt vēl vienu pārbaudi Atletico centieniem. Tieši pirms starptautiskā pārtraukuma Valensija mājās ar 4: 1 pārspēja Madrides Real. Pagājušās nedēļas nogalē viņiem bija jāatgriežas no 2: 0, cīnoties Alaves lai panāktu neizšķirtu 2-2.

Ņemot vērā viņu formu, mums ir jācer, ka Atletico atkal uzvarēs, un viņu izredzes uz 1,78 4/5 ir pietiekami lielas, ka nav vajadzības pārāk sarežģīt lietas pret neprognozējamo Valensijas pusi. 19659014]

Pirmajā pusgadā mērķi nav

Getafe 2.8 9/5 v Athletic Bilbao 3.1 85/40 ; Izloze 3.0 2/1
Svētdiena, 29. novembris, pulksten 15:15
Tiešraide LaLigaTV un Betfair Live Video

Divās komandās, kuras, domājams, darīs labāk šosezon sanāk svētdienas pēcpusdienā, kad Getafe uzņem Athletic Bilbao.

Getafe pagājušajā sezonā izaicināja Čempionu līgas vietu, līdz La Liga tika apturēta bloķēšanas dēļ. 2018.-19. Kad sezona atgriezās, Getafe atklāja, ka viņi ir zaudējuši impulsu un galu galā ierindojās astotajā vietā. Tagad viņi pēc deviņām spēlēm ir vienpadsmitie (W3 D3 L3), un Hosē Bordalas saskaras ar izaicinājumu no jauna atklāt komandas konsekvenci.

Bilbao arī pagājušo sezonu bija izjaucis COVID krīze. Viņi joprojām nav spēlējuši 2019. gada Copa del Rey finālu pret Real Sociedad, abiem klubiem izvēloties gaidīt, kamēr līdzjutēji varēs atrasties stadionā. Šajā sezonā viņi ir bijuši ļoti nekonsekventi (P9 W4 D0 L5), pārmaiņus starp uzvaru un sakāvi pēdējo sešu spēļu nedēļu laikā.

Šī tendence ir bijusi Athletic sliktā izbraukuma forma, kas viņu mājās uzvar 4: 0 pret Real Betis pagājušās nedēļas nogalē nedaudz neatbilstošs. Bilbao ir zaudējusi katrā no pēdējiem trim izbraukuma mačiem, taču, tā kā Getafe zaudēja pēdējos divus mājās, iespējams, labāk ir ignorēt rezultātu. Divās no Bilbao pēdējām trim izbraukuma spēlēm rezultāts bija 0: 0 līdz puslaikam, un jūs varat apstiprināt, ka tas notiks vēlreiz 2.24 5/4 .

Punkti, kas dalīti kā pirmais, tiekas ar trešo

Real Sociedad 2.24 5/4 pret Villarreal 3.5 5/2 ; Izloze 3.7 11/4
Svētdiena, 29. novembris, plkst. 20:00
Tiešraide LaLigaTV un Betfair Live Video

svētdienas darbība noslēdzas ar kraukšķīgu spēli starp La Liga līderi Real Sociedad un trešie Villarreal.

Real Sociedad pagājušajā nedēļas nogalē ar 1: 0 uzvarēja Cadiz bija viņu sestā uzvara La Liga pēc kārtas. Šīs burvestības laikā viņi ir ielaiduši tikai divus vārtus, kas ir iespaidīga statistika, ņemot vērā, ka Sociedad žonglē savas vietējās saistības ar grūtu Eiropas līgas grupu, kurā ietilpst tādi Napoli un AZ, kuriem Imanola Alguacila komanda Nīderlandē nospēlēja neizšķirti 0: 0. Ceturtdiena.

Villarreal nedēļas vidū arī piedalījās Eiropas līgā, spēlējot neizšķirti Telavivas Maccabi ar 1: 1, kas nepārspēto cīņu visās sacensībās pagarināja līdz vienpadsmit spēlēm (W7 D4). Pagājušās nedēļas nogalē viņi mājās cīnījās neizšķirti 1: 1 ar Madrides "Real".

Viņi arī nospēlēja neizšķirti 0: 0, kad vēl oktobrī spēlēja "Atletico". Kad Villarreal zīmē vairākus savus mačus vēlu, vēl viens strupceļš izskatās liels 3,7 11/4 it īpaši tāpēc, ka tas būtu pienācīgs rezultāts abiem klubiem.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.