Bielsa, lai izveidotu uzvaru MersisaidāGvardiolas vīri atkal piekāpās

Bet 1: Back Man City & BTTS @ 7/4 – KO 15:00 GMT

Pret Crystal Palace bija nepieciešamas astoņas spēles un mājas spēles, bet Burnley beidzot dabūja pērtiķi viņu muguras, pārspējot Ērgļus ar 1: 0.

Šona Diča puse tiek apbalvota ar ceļojumu uz Etihadu, un, lai gan es neredzu, ka viņi izvairītos no sakāves, viņi vairāk nekā spēj atrast tīklu.

"City" šosezon līdz šim līgā ir spēlējusi trīs mājās un saglabājusi tikai vienu tīro lapu. Jāatzīst, ka viņi ir sastapušies ar Lesteru, Arsenal un Liverpool, taču arī ceļojumos ir saglabājuši tikai vienu tīru lapu piecos – pret vieglākiem pretiniekiem.

Saimons Mail šeit ir priekšskatījis šo spēli.

Everton nāks klajā

Bet 2: Back Leeds @ 11/4 – KO 17:30 GMT

Everton pagājušajā svētdienā atgriezās pie uzvaras Fulhamā, taču viņiem vajadzēja visus trīs mērķus, lai iegūtu darbs, kas padarīts Kotedžā, un es redzu, kā Līdsa šeit rada mazliet satraukumu.

Marselo Bielsa vīriem bija ļoti neveiksmīgi, ka viņi pēdējo reizi nepārspēja Arsenal, bet tas bija vismaz pāris ar 4-1 sakāvi aiz viņiem.

Šeit kauju varēja uzvarēt vidējā līnijā, un, tā kā Toffees joprojām pārvadāja pasažierus šajā departamentā, Līdsa varēja viegli iznākt augšā.

Mērķi šajā spēlē plūdīs pēc Džeimija Pačeko domām.

Pirmā uzvara Blades

Bet 3: Back Sheffield United @ 2/1 – KO 20:00 GMT

Tā ir mazliet klišeja, un, lai arī jaunajā sezonā esam tikai deviņas spēles , tas jau ir nedaudz sešpunktnieks pie Hawthorns.

Neviena no komandām šajā termiņā nav uzvarējusi mačā, bet Bagijam šajā posmā ir vēl divi punkti. Lai gan es joprojām ticu Krisa Vaildera pusei, un viņiem pagājušajā nedēļas nogalē nepaveicās, ka viņus uzvarēja formas spēlētājs West Ham.

West Brom pēdējos trīs izgājienos nav izdevies gūt vārtus, un viņi varētu būt

Marks O'Hērs vēlas arī Šefīldas "United" izredzes.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.