Eiropas līgas padomi. Formā esošie "Rangers" var padarīt to par diviem no diviem

Eiropas līgas futbols seko līdzi aizraujošajai Čempionu līgas nedēļas vidus nedēļai, un ceturtdien Lielbritānijas līdzjutējiem nav intereses. Abas Old Firm pusītes atgriežas pēc sekojošajiem rezultātiem pagājušajā nedēļā, jo Rangers mērķis ir panākt divas uzvaras no divām, bet Celtic dodas meklēt savus pirmos sacensību punktus šajā termiņā.

Nīls Lenons aizved savu ķeltu ķeltu uz Franciju, kur viņi cīņa ar Lille H grupā pēc sakāves mājās AC Milan pirms septiņām dienām. Stīvena Džerarda Gersam izdevās ideāls sākums kad uz ceļa nolaidās Standarta Lježa un tagad Ibroxā uzņem Lech Poznan, jo viņi cer turpināt uzvaru un pāriet uz D grupas komandējošo pozīciju

Ķelti cieš murgu skrējienu

Lille vs Celtic
Ceturtdiena, 17:55
Tiešraide BT Sport

Lille iekļūst UEFA Eiropas līgas otrajā spēles dienā sēžot baseina augšgalā ar maksimāli trim punktiem uz kuģa, apsteidzot AC Milan pēc vārtu starpības. Francijas Ligue 1 puse iesāka savu izaicinājumu ar uzkrītošu uzvaru pār Prāgas Sparta, atvieglojot uzvaru ar 4-1 . Turcijas pussargs Jusufs Yazici tajā vakarā palīdzēja sasniegt "hattrick" ar citiem komandas biedra Džonatana Ikones gūtajiem vārtiem.

LOSC sekoja tam Eiropas līgas rezultātam ar neizšķirtu svētdien Nicā, 1. Ligue. Viņi atpalika otrā pusgada sākumā, taču pieturējās pie plāna un atlaida Buraka Yilmaza pieklājību. Lille pēc astoņām spēlēm ir otrā tabulā, pateicoties PSG piecām uzvarām pret trim neizšķirtiem, sēžot uz punktiem ar PSG. Viņi ir vienīgā nepārspētā komanda, kas palikusi divīzijā.

Bija nedēļa, ko aizmirst visiem, kas saistīti ar Celtic, pēc tam, kad čempioni zaudēja divus un neizšķirti nospēlēja svarīgā trīs spēļu braucienā. Bojs piekāpās Old Firm konkurentiem Rangers pie Parkhedas, kad Stīvena Džerarda Gers sita uzvaru ar 2: 0, bet piekautā komanda nespēja reģistrēt nevienu sitienu mērķī. Pēc tam viņus AC Milan šajās sacensībās turpat tajā pašā vietā zaudēja ar 3-1 pagājušajā nedēļā. Vēl sliktāk, Ķelti svētdien Pittodrie paklupa ar neizšķirtu rezultātu 3-3, atpaliekot no Rangers par sešiem punktiem.

Hoops divreiz atpalika pret Aberdeen, taču abos gadījumos spēja panākt līdzsvaru. Pēc tam viņi izvirzījās vadībā un izskatījās, ka ir izrāva punktus, kad Raiens Kristijs ar soda sitienu 78. minūtē realizēja 11 metru soda sitienu. Pasākumam bija jābūt vienam pēdējam pagriezienam, tomēr Lūiss Fergusons no vietas ieslēdza pārtraukuma laika izlīdzinājumu.

Saimnieki, lai izmantotu visas priekšrocības

Lille ar pārliecību ir pārliecinoši iekļuvis šajā sadursmē, neskatoties uz to, ka nedēļas nogalē spēlēja neizšķirti, kad bija iespēja apsteigt PSG un tikt līgas augšgalā. Viņi ir Betfair Sportsbook favorīti, lai atgrieztos pie uzvaras veidiem ar Lille tirdzniecību 13/20, kas noteikti būs populārs nedēļas vidū esošajos akumulatoros. Celtic ir 4: 1, lai izraisītu satraukumu un uzvarētu spēlē ar neizšķirtu rezultātu 31/10.

Lille pēdējās trīs spēlēs visās sacensībās ir guvusi deviņus vārtus, savukārt Celtic tajā pašā periodā ir piekāpusies astoņiem. Šī spēle, kuras rezultāts ir vairāk nekā 2,5 vārti, izskatās derību vērtībā 3/4, vai arī tie, kas meklē mazliet vairāk, var izmēģināt Lille -1 vārtus uz handikapa pret samocīto un sasistu Celtic 9: 5 (Betfair Sportsbook).

Rangers paaugstina Roofe

Rangers vs Lech Poznan
Ceturtdien, 20:00
Tiešraidē BT Sport

Pagājušā nedēļa nevarēja būt labāka "Rangers" komandai, jo komanda atspēlēja trīs uzvaras ar 2: 0 šajā sezonā klubam svarīgākajās septiņās dienās. Viņi ņirgājās par gaidāmo grūto spēli Ķeltu parkā, nopelnot visus trīs punktus, pateicoties aizsarga Konora Goldsona maz ticams dubultam. Pēc tam Govana puse pilnībā izmantoja Celtic paslīdēšanu Aberdīnā, lai svētdien šajā vietā pieveiktu Livingstonu, uzbrucējam Džermeinam Defo gūstot savus 300. vārtus kluba futbolā ar saldu finišu.

Uzvarot Celtic, fani būtu uzmundrinājuši skaļāk, bet uzvara Beļģijā pret Standard Liege pagājušajā nedēļā bija tikpat iespaidīga. Gers bija drausmīgs pret labi organizēto pusi drausmīgā formā, taču viņi 19. minūtē izvirzījās vadībā ar Džeimsa Taverniera sodu. Kemars Roofe pēc tam guva visiespaidīgākos vārtus, ko redzēsiet visu sezonu, kad sita trīs spēlētājus un lobēja vārtsargu no 54,6 jardiem, kas ir vistālākie vārti, kas jebkad gūti šajās sacensībās.

Poznaņa, kuru uzvarēja Benfica

Lehs Poznaņa sāka Eiropas līgas grupas kampaņu ar sakāvi mājās Benfica, zaudējot ar 4-2 rezultātu. Mačs nebija gluži tik izteikts, kā liecina kails rezultāts. Poznaņa bija konkurētspējīga, līdz ceturtā vieta bija dziļa apstāšanās laikā. Polijas līgas vicečempioni divreiz guva vārtus ar zviedru uzbrucēja Mikaela Ishaka starpniecību, taču viņus atcēla Alfonso Fernandess sods un Darvina Nunesa "hattrick", ieskaitot izšķirošo uzvarētāju 93. minūtē.

Rezultātā Poznaņas Lehs tagad ir kopīgā kaudzes apakšā un ja viņi zaudēs Govanā pret baseina līderiem, viņiem būs problēmas atteikties no sacensībām par labāko divu vietu iegūšanu un vietu šo sacensību izslēgšanas spēlēs. Dzelzceļnieks zem spiediena ierodas Skotijā lai kaut ko iegūtu no šīs spēles.

Gerrards rotēs savu sastāvu

Var būt tikai daži nogurušas kājas mājas ģērbtuvē, taču pārliecība neļaus spēlētājus turpināt, jo lielās spēles turpina būt biezas un ātras. Džerards nedēļas nogalē parādīja, ka var veiksmīgi mainīt savu sastāvu, un šeit, visticamāk, atkal notiks izmaiņas. "Rangers" ir 11/20 favorīti Betfair Sportsbook, lai uzvarētu šajā mačā ar Lech Poznan 9/2 un neizšķirtu 16/5.

Redzot dziļāk statistikā, redzam, ka Rangers katrā no pēdējām četrām spēlēm ir saglabājis tīru lapu. ar "Galatasaray" pēdējo komandu, kas guva vārtus pret viņiem. Šie vārti tika izslēgšanas spēlēs izcīnīti ar 2: 1 Rangers uzvaru un tika sasniegti pēc 87 minūtēm. Rangers, lai uzvarētu līdz nullei, ir 7/4 vai tur ir 23/20 aptuveni zem 2,5 vārtiem.