Sevilla pret Rennes padomi – Eiropas līgas īpašnieki var beigt uzvarēt bez uzvarāmSevilla, iespējams, nespēlē labi, taču Dens Fičs apgalvo, ka viņiem ir kvalitāte, lai savā E grupas sadursmē prasītu uzvaru pret Rennes.

Sevilla 4/7 1.59 pret Rennes 6/1 7.0 ; Izloze 16/5 4.2
Trešdiena, 28. oktobris, pulksten 20:00
Tiešraide BT Sport Extra

Abās komandās sliktā formā

Pēc pirmā spēļu komplekta viss ir kvadrāts E grupā pēc abu spēļu izlozes.

No četrām iesaistītajām komandām tieši Seviljai ir tiesības būt laimīgākam par savu punktu. Viņi nospēlēja neizšķirti 0: 0 Chelsea kas, šķiet, ir visgrūtākais mačs, ar kuru viņi saskarsies šajā grupā.

Chelsea aizsardzības problēmas viņus saredzēja neparasti konservatīvi un Sevilla nevarēja atrast ceļu cauri. Lai arī Sevilla būs apmierināta ar rezultātu, viņu vispārējā forma un vārtu trūkums ir satraucošs. Bez uzvaras četros mačos (D2 L2) Seviļai tagad nav izdevies gūt vārtus nevienā no pēdējām trim spēlēm, sestdien mājās zaudējot ar 1: 0 Eibar .

Arī Rennes ir bez uzvarēja četriniekos (D3 L1) un nedēļas nogalē Anžē mājās tika pieveikta ar 2-1. Atklātajā Čempionu līgas mačā pret Krasnodaru viņi mājās izvirzījās vadībā, pateicoties otrajā puslaikā piespriestajam Serhou Guirassy sodam, lai trīs minūšu laikā panāktu izlīdzinājumu.

Seviļas ciltsraksti liecina par šauru uzvaru

Seviļa nav labākajā gadījumā, bet mēs zinām, uz ko viņi ir spējīgi. Tikai nedaudz vairāk kā pirms diviem mēnešiem viņi uzvarēja Eiropas līgā, un, iespējams, tagad viņi maksā fizisko cenu par lielisko formu gan La Liga, kad tā tika atsākta, gan pēc tam viņu grūtajā Eiropas līgas skrējienā, kurā viņi uzvarēja Romu, Vilkus, Mančestras "United" un "Inter" secīgās spēlēs.

Šāds rekords ir pelnījis cieņu, un mums jāpieņem, ka tie izdosies labi ilgi. Tā kā pusei ir grūti gūt vārtus, viņiem, iespējams, būs jāapmierinās ar nelielu uzvaru, un jūs varat atbalstīt Seviljas uzvaru un zem 2,5 vārtiem 9/4 3,3 .Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.