Pieci spēlētāji atgriezīsies 7. spēles nedēļā


Virsraksta izvēle: Heung-Min Son – Brighton (H)

Heung-Min Son pelnīti vada Fantasy Premier League kopējo punktu skaitu un līdz šim ir labākais vārtu guvējs līgā ar astoņiem vārtiem ]. Dēlam ir punktu skaits, jo viņš ir atgriezies katrā no pēdējām trim spēlēm, un statistikas dati liecina, ka tas ir ilgtspējīgi: viņam šajā periodā bija sešas lielas izredzes un viņš bija klīniski pabeigts.

Vienmēr ir grūti izvēlēties starp viņu un Keinu, ar daudziem menedžeriem tagad abos un gaidot Spurs par kapteiņa pienākumiem nākamajās divās spēļu nedēļās. Harijs Keins parasti ir aproces spēlētājs, ņemot vērā viņa atbildību par sitienu, bet Dēls neapšaubāmi ir bijis vairāk klīnisko vārtu guvējs un viņam ir augstāki punktu griesti, ņemot vērā papildu punktu, ko viņš nopelna par vārtiem vai tīra lapa.

Šīs nedēļas nogalē Spursā viesojas Braitona, kas pēdējās četrās spēlēs ir bez uzvarām, šajā kampaņā ielaižot 12 vārtus. Spurs ir neapšaubāmi vislielākais formālās uzbrukums šobrīd Premjerlīgā, un tai nevajadzētu būt problēmām sagraut šo Kaiju aizsardzību uz mājas seguma, jo viņi vēlas iekļūt tabulas pirmajā četriniekā. [19659003] Spurs ir pieejams aizmugurē ar 5/4, lai šajā nedēļas nogalē uzvarētu un gūtu virs 2,5 vārtiem pret Braitonu.

Budžeta izvēle: Džeks Greališs – Sauthemptona (H)

Aston Villa šobrīd joprojām ir premjerministra budžeta kandidāti, neskatoties uz viņu nepārspēto spēli. līdz beigām pret Leeds United. Viņi nedēļas nogalē meklēs reakciju Villaparkā, viesojoties Sauthemptonā: viņi šajā sezonā jau ir ielaiduši trīs vārtus Chelsea un ir aizsardzība, kas nav paredzama savā solidaritātē.

Grealish ir šīs puses talismans un spīdošā gaisma, kad runa ir par fantāzijas punktu potenciālu: viņam ir trīs vārti un trīs rezultatīvas piespēles piecās spēlēs, bet satraucoši, ka šie atgriešanās gadījumi ir tikai divos veidos. Mums jācer, ka tas ir vēl viens sprādzienbīstams Villa kapteiņa sniegums šajā armatūrā, jo viņš vēlas uzlabot šos vārtus un palīdzēt garajiem spēlētājiem.

Pamatinformācija par Grealish joprojām ir pozitīva, jo pēdējās četrās spēlēs izveidotās 12 iespējas demonstrē viņa sasaisti ar komandas biedriem. Viņš arī guva vienīgos "Villa" vārtus šajā spēlē pagājušajā sezonā, kurus Sauthemptona uzvarēja ar 1-3. Lauvas tagad ir daudz uzlabots apģērbs, kuru uzbrukumā atbalsta Votkinss un Bārklijs .

The VAR Pick: Mohammed Salah – West Ham (H)

Mo Salah vienmēr ir jābūt sarunā, kad viņam ir mājas aprīkojums, ņemot vērā viņa fenomenālo ierakstu Anfield Virslīgā. Viņš jau šosezon mājās ir guvis "hat-trick", kā arī sagrābis rezultatīvu piespēli pret "Arsenal", taču pievīla viņa īpašniekus un kapteiņu atbalstītājus, nesniedzot vienu uzbrukuma atdevi pret Šefīldas "United". tajā spēlē pret Blades: viņam bija četri metieni un viņš šajā spēlē izveidoja divas iespējas. Viņa pamatstatistika joprojām ir iespaidīga, viņa pēdējo četru spēļu laikā tika izveidoti 16 metieni un astoņas iespējas: es neatgriezos pret viņu šajā mājas sadursmē ar West Ham.

Ir uzvarējuši āmuri. grūtos mačos, pēdējās četrās spēlēs ar divām uzvarām un diviem neizšķirtiem. Pēdējās divās spēlēs viņi ir ielaiduši četrus vārtus, un tas ir ieraksts, kurā Salahs parasti darbojas labi: viņam ir seši vārti un divas rezultatīvas piespēles sešās sanāksmēs, izglābjoties tikai vienreiz viesos. Viņam ir arī sodi skapītī, pārvēršot divus šajā kampaņā.

Jūs varat atbalstīt VAR un derēt uz Liverpool, lai iegūtu sodu pret West Ham ar koeficientu 5/2.

The Sleeper Izvēle: Kevins De Brujens – Šefīldas "United" (A)

Tas ir rets gadījums, kad fantāzijas menedžeri var izkļūt no īpašnieka Mančestras "City" spēlētājiem, bet pēdējās četrās spēlēs guvuši tikai piecus vārtus, un diez vai bijis postošs. Tomēr Kevinam De Bruynem šīs nedēļas nogalē vajadzētu atgriezties savā nozīmīgajā spēlē pamatsastāvā, kas varētu liecināt par formas kāpumu šai pilsētas pusei, kas slimo premjerlīgas tabulas apakšējā pusē.

 City Kevins De Bruyne.jpg

De Bruyne demonstrēja savu potenciālu City sezonas trīs atklāšanas spēlēs, izveidojot 11 metienus un 14 iespējas. Viņa divciparu atdeve Gameweek 2 ātri tika aizmirsta, lai gan pēc vairākām tukšām malām, jo ​​puse centās pielāgoties tiešā numura neesamībai, šajā laikā De Bruyne īpašumā krita un tagad tas varētu būt nedaudz atšķirīgs.

Viņš atgriezīsies pēc sodiem pēc atgriešanās, un City Premjerlīgas tabulas apakšējā trijniekā saskaras ar Šefīldas nesaistīto pusi, gūstot tikai trīs vārtus. šajā sezonā. Tas ir ideāls stiprinājums pilsētai, lai parādītu reakciju, ar savu radošo spēku darbības centrā. Viņam ir divi vārti un divas rezultatīvas piespēles no divām premjerlīgas tikšanās reizēm ar asmeņiem.

Wildcard Pick: Bruno Fernandes – Arsenal (H)

Bruno Fernandes ir bijis jaukts sezonas sākums, bet joprojām ir spīdošā gaisma šajā Mančestras United sastāvā, kurai ir tikai divas uzvaras no piecām sākuma spēlēm. Viņš joprojām gatavojas vidēji uzbrukt katrā spēlē, kurā viņš spēlē, ar trim vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm šajā kampaņā. Divi no šiem vārtiem ir gūti no soda laukuma, un viņš turpina pildīt piespēli uz vietas, neraugoties uz to, ka Karls Dārlovs atvaira vienu.

Mančestras "United" ir nākamais Arsenal, armatūra, kurai vienmēr ir liels svars to. "Arsenal" ir vēl viena lielā sešinieka komanda, kas šosezon cīnās ar trim zaudējumiem pēdējās četrās spēlēs. Viņu aizsardzība ir parādījusi vājumu, it īpaši izbraukumā, jo trīs spēles nedēļā Anfieldā bija ielaidusi trīs vārtus.

Atpakaļ Mančestras "United", lai 7. spēļu nedēļā pārspētu "Arsenal" ar 11: 10. sacensības, Betfair Battle, izmantojot kodu xk2msv vai nospiežot automātiskās pievienošanās saiti. Lai veicas!

Seko man Twitter @FFCommunity_ un Fantasy Football Community vietnē atrodi vēl vairāk Fantasy Premier League padomu.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.