Monreālas ietekme pret Nešvilas padomiem

Pēc nedēļas sākuma ar uzvarētāju Kevs dodas uz Kanādu, lai meklētu izklaidi.

"Monreālas pēdējās 12 MLS spēlēs ir bijuši vismaz trīs vārti, un Nešvila pēkšņi ir eksplodējusi dzīvē, septiņas reizes gūstot vārtus visā spēlē. pēdējie trīs izbraukumi. "

Atpakaļ vairāk nekā 2,5 mērķi pie 10/11 1.9

Pārrobežu sadursme, lai izraisītu dzirksteles

Montreal Impact v Nashville SC
Otrdiena, 23. oktobris, 23. gads: 00
Live on Sky Sports Mix

Mūsu zviedru laiks nodrošināja uzvarētāju ar vietu rezervē, jo Norčēpingas neizšķirts 2-2 ar AIK redzēja mūsu BTTS derību nokļūšanu otrā puslaika pirmajā minūtē. . Mēs paņemsim šo naudu un skriesim līdz pat Kanādai. Monreālas ietekme MLS ir pret Nešvilu, un es domāju, ka būs daži mērķi.

Pēc katastrofālas flopēšanas Monako, varbūt pārmācītā Francijas un Arsenāla leģenda Thierry Henry mēģina kaut ko uzbūvēt. aizraujoši Monreālā. Pārņēmis amatu pagājušā gada novembrī, viņš ir centies panākt konsekvenci. The Impact zaudējusi 11 no 20 mačiem, un Austrumu konferencē viņi ir devītie. Viņiem vēl ir jāatgūst lai atbalstītu MLS spēles Henrija vadībā, un viņi ir zaudējuši trīs no pēdējām četrām. Viena lieta, kas ir konsekventa, ir vārtu klātbūtne – viņu pēdējās 12 MLS spēlēs visās ir bijuši vismaz trīs vārti.

Nešvilai ir vieta un divi punkti labāk nekā Monreālai, un viņi ir uzvarējuši tikai sešus no viņu 19 mači. Viņi ir paņēmuši septiņus punktus no pēdējiem trim mačiem un pēkšņi sākuši brīvi gūt vārtus. Viņi pēdējās trīs spēlēs ir guvuši septiņas reizes vārtus, pirmajos 16 izgājienos iesitot tikai 12 vārtus.

Es domāju, ka Monreālas aizraujošās spēles turpināsies, un es atgriezīšos 2,5 mērķi pie 10/11 1.9 .