Mērķi par piemaksu Kenilworth RoadLuton v Notingemas mežs
Trešdiena, 28. oktobris, 19:45
Sky Sports

Lutona iespaids Hillsborough

Pelly-Ruddock Mpanzu bija varonis, gūstot spēles vienīgos vārtus. Hilsboro sestdien, kad Lūtons izcīnīja ceturto uzvaru sezonā pret Šefīldas trešdienu. Hatters patiešām bija pelnījis vadību, taču pēdējās 20 minūtēs sacensības bija ļoti līdzsvarotas, pirms dažas minūtes mainījās process.

Pūces aizsargs Joosts van Akens redzēja, ka Mpanzu izaicinājumam bija taisnība sarkanā krāsā. pauze no savas puses iekšpuses, pirms Town pussargs lika laukuma saimniekiem samaksāt ar vēsu finišu apakšējā stūrī vēlāk, lai nodrošinātu, ka Nathan Jones apģērbs visus trīs punktus atnesa Bedfordshire. Uzvara izstumj Lutonu tabulas augšdaļā.

Džonss uzslavēja savus spēlētājus pēc spēles, sakot: "Mani priecē sniegums un it īpaši uzvara. Mēs līdz šim esam palikuši pie formula, kas pagājušajā gadā mums izdevās. Bet mēs vēlamies būt veiklāki. Mums ir jāattīstās, tāpēc mēs kaut ko izmēģinājām. Viņiem bija jāmaina sistēma, lai cīnītos pret mums, kas bija prēmija, jo mēs pie tā strādājām. "

Notingemas mežs derbijā neizdodas izšaut

Laila Teilora pirmie vārti Notingemas mežā piektdienas vakarā nospēlēja neizšķirti pret Derbiju, jo starp 1: 1 Austrumvidlendas sāncenši City Ground. Otrajā pēc kārtas spēlē sarkanajiem nācās nākt aizmugurē, pēc tam, kad Martins Vāgorns pusstundu bija izvirzījis viesus priekšā. Teilors uzlabotā otrajā pusē ievietoja izlīdzinājumu.

Boss Kriss Hughtons sākumā izvēlējās formātu 4-4-2, izvietojot gan Teiloru, gan Luisu Grabbanu priekšā. Bet tas nedarbojās ar to, ka viltīgie koki izskatās plakani un kuriem trūkst impulsa uz priekšu esošajos apgabalos; atgriešanās pie viena uzbrucēja otrajā pusē radīja pārmaiņas, jo pēc Grabban nomaiņas milzīga ietekme bija jaunam parakstījumam Anthony Knockaert .

Knockaert tagad sacenšas par startu nedēļas vidū, kad Grēbam ir lielas šaubas pēc savainojuma gūšanas derbija datumā. Hughtons ir runājis par to, lai sarkanie spēki sāktu spēcīgākus mačus nākotnē, taču ir gandarīts par panākumiem aizsardzībā, vienlaikus cerot sakārtot notiekošo pārsūtīšanas sāgu ap Kamilu Grosicki.

Lutona un Notingemas mežs ir bloķējis tikai četrus ragus. reizes šajā sezonā līgas darbībā, bet Tricky Trees trijās no šīm spēlēm ir izbaudījušas pārsvaru. Faktiski sarkanie ir guvuši augstākos apbalvojumus piecos no duetiem pēdējās sešās līgas sanāksmēs, kas datētas ar 1992. gadu, uzvarot Kenilworth Road divās no šīm trim savstarpējām tikšanām.

Luton 2 Kopš Neitans Džonss atgriezās klubā bloķēšanas laikā, puse no 16 čempionāta izgājieniem ir izrādījušies uzvarētāji. Hatters vidēji spēlē guvis 1,75 punktus (W8-D4-L4), ciešot tikai divas mājas sakāves astoņās. Saimnieki atrodas top-10 par nopelnītajiem punktiem (xP), kā arī sagaidāmajiem mērķiem (xG) un xG no atklātās spēles koeficienta.

Notingemas mežs 8/5 2.58 ir bijis grūti atvairīt pagājušās sezonas kapitulāciju, bet Kriss Hughtons koncentrējas uz pozitīvajiem rezultātiem no trīs spēļu nezaudēto spēļu sērijas (W1-D2-L0) viņa vadībā. Saskaņā ar viņu pamatdatiem šajā termiņā sarkanie ir sliktāk darbojušies, un visi galvenie rādītāji norāda uz apmeklētājiem kā astoņu labāko čempionāta apģērbu.

Čempionāts nav spējis īsti atklāt šo terminu, jo mačos vidēji spēlē bija tikai 2,07 vārti un tikai 31% no kopējiem 84 konkursiem, pārkāpjot Vairāk nekā 2,5 mērķu 6/5 2,18 barjeru. Kopumā tikai divos no Lutona un Notingemas meža 14 mačiem ir bijuši trīs vai vairāk vārti, un šie izbraukumi vidēji spēlē sasniedza tikai 1,79 vārtus.

Paturot to prātā, pretējie mērķi izskatās mūsu labākais veids, it īpaši ar Hatters tikšanos. arī vidēji spēlē mazāk nekā 2,00 paredzamo vārtu (xG). ar Saskaņā ar 2.5 mērķiem 4/6 1.67 ir par īsu, lai atbalstītu, pieņemot 10/11 1.90 par Under 2.0 un Under 2.5 Goals mērķu līnijas tirgū ir vēlamā spēle.

Šajā atlasē mēs nopelnīsim naudu, ja Kenilworth Road redzēs divus vai mazāk vārtus. Mēs nopelnīsim pilnas likmes izmaksu, ja tiks ieskaitīts viens vai nulle vārtu, kamēr tieši divi vārti gūs pusi likmju peļņu. Mūsu likme tiek zaudēta tikai tad, ja tiek izlaupīti trīs vai vairāk vārti.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.