Krasnodar pret Chelsea derību padomi


FK Krasnodar pret Chelsea
Trešdiena, 28. oktobris, 17:55
Tiešraide BT Sport 3

Jūs nevarat uzticēties Chelsea

Es nevaru būt vienīgais, kurš piesardzīgi atbalsta ] Chelsea šajā sezonā par nelielu cenu.

Viņi ir tikai 40/85 1.48 lai trešdien uzvarētu Krievijas pusē Krasnodar un tas nav cena, ar kuru es gribētu iesaistīties, ņemot vērā pašreizējo Blūza dabu.

Jūs īsti nezināt, ko šobrīd iegūsit no Chelsea – un es neesmu pārliecināts, ka menedžeris To dara arī Frenks Lampards .

Pēc Premjerlīgas spēlēšanas 3–3 neizšķirti gan ar Vestbromu, gan ar Sauthemptonu viņa puses aizsardzības trūkumi bija skaidri redzami visiem.

Ar jauniem vīriešiem Tjago Silva un Bena Čilvela gultas veļa, iespējams, bija nestabils sākums, bija saprotams, un ir viegli teikt, ka ar spēlēm zem jostas tīras palagi sekot. Neapšaubāmi ir palīdzējis arī jauns sargs Edouard Mendy .

Lielo tēriņu londonieši aizvadītajā nedēļā ir noturējuši gan Sevilla, gan Manchester United, taču neviena no spēlēm nav uzvarēta, un secinājums izskatās visvairāk būtisks ir tas, ka Lampards nav pareizi līdzsvarojis savu pusi .

Statistika liecina, ka tā ir taisnība. "Chelsea" katrā no pēdējām divām spēlēm ir izdevies izpildīt tikai sešus metienus kas ir satriecoši zems rādītājs, ņemot vērā viņu rīcībā esošo uzbrucēju talantu.

Lampards sestdien Old Trafford gāja ar trim aizmugurēm, taču tas var mainīties šeit.

Čempionu līgas taktiskais priekšskatījums: apskatiet Aleksa Kebles sleju

. Spēles nāk biezas un ātras – sestdien Chelsea dodas uz Burnley sestdien un nākamnedēļ trešdien rīko Rennes. – Lampardam noteikti būs kārdinājums veikt izmaiņas . .

Ar lielāku dziļumu priekšējos apgabalos šķiet, ka izmaiņas visdrīzāk notiks tajā lauka galā ar piemēram, Tammy Abraham un Hakim Ziyech iesākumam niezi .

Tas, kurš sākas, Chelsea vajadzētu pietikt, lai uzvarētu spēlē, bet kurš tad redzēja, ka viņi pie West Brom nonāca 3: 0 vai meta divu vārtu pārsvaru Svēto mājās?

Traumas guvušie saimnieki

Labā ziņa apmeklētājiem ir tā, ka Krasnodara – [19659020] 7/1 8.2 satraukumam – ir daudz savu problēmu, īpaši traumu ziņā .

Bijušais Ņūkāslas pussargs Remijs Kabella ir viņu labākais vārtu guvējs, bet pēdējos divus mačus viņš ir piesēdis COVID problēmu dēļ. Viktors Klesons ir vēl viena šauba, savukārt malējais malējais uzbrucējs Wanderson nav spēlējis mēnesi, tāpēc, pat ja viņš tiek atzīts par derīgu, maz ticams, ka viņš būs mača asis.

Labās malas aizsargs Sergejs Petrovs pagājušās nedēļas neizšķirta 1: 1 Renā un pagājušās sezonas rezerves Dmitrijs Stotskis guva ceļgala traumu. ] Ilgtermiņa, nesen parakstītais Igors Smoļņikovs gatavojas sākt.

Ja Cabella, Claesson, Wanderson un Petrov neizdodas izveidot komandas lapu, vīrieši, kuri šajā sezonā ir guvuši 12 no 23 Krasnodaras vārtiem trūks.

Zviedrijas internacionāļi Markuss Bergs (attēlā, augšā) un Kristofers Olsons nokavēja nedēļas nogalē notikušo sagrāvi Krievijas līgas līderiem Maskavas Spartak, bet dažās retās labās ziņās sagaidāms, ka abi atgūsies.

Neatkarīgi no tā, kurš patiesībā ir piemērots, tas nebūs b ea ar lielu Čempionu līgas pieredzi.

Pagājušās nedēļas izloze bija kluba debija grupu turnīrā, un ne mazāk kā 11 viņu spēlētāji sacensībās locījās .

Tas 3- Viena nedēļas nogales zaudējuma dēļ Krasnodara izcīnīja tikai vienu uzvaru četrās, un viņi vietējā mērogā ir noslīdējuši uz astoto vietu . Pagājušajā sezonā viņi palika trešie, bet, to darot, uzvarēja mazāk nekā pusi no savām spēlēm. Tie nav nekādi lielie satricinājumi.

Vai viss ir noteikts mērķiem?

Ņemot vērā viņu komandas nesakārtoto raksturu, varbūt nav pārsteigums redzēt, ka abas komandas ir guvušas vārtus deviņās Krasnodaras komandās. pēdējie 11 izbraukumi .

Pirms nedēļas es ar prieku būtu paņēmis 10/11 1,92 par abām komandām, kuras guva vārtus šajā, bet Chelsea solis koncentrēties uz aizsardzību rada šaubas. 19659006] Tas nozīmē, ka, ņemot vērā, ka pastāv lielas izredzes, ka Lampards mainīs savu sastāvu šai spēlei, es joprojām uzskatu, ka šī ir pievilcīgāka likme nekā vairāk nekā 2,5 vārti pie 8/11 1,72 . 19659006] Ja Blues tomēr izvēlas atpūsties, piemēram, Timo Verners un Kai Havertz, viesi, iespējams, nevarēs pilnībā izmantot saimnieku atlases problēmas.

Būtībā es uzskatu, ka Chelsea ir komanda, kurai grūti uzticēties pareizi tagad, ņemot vērā viņu menedžera taktiskās konsekvences trūkumu. Pieeja parasti ir meklēt spēli ar lielu cenu, un man šī spēle ir Bens Čilvels kurš gūs vārtus – piedāvājums garšīgā 12/1 .

Anglijas kreisais aizsargs ir spēlējis savu lomu uzbrukuma spēlē "Chelsea" kopš pagājušā mēneša pārejas no Lesteras.

Viņš četrās no sešām spēlēm ir šāvis mērķī un guvis vārtus pret Crystal Palace – viņa trešie vārti pēdējās 13 premjerlīgas spēlēs.

Kad Lampards sestdien izvēlējās trīs aizmugurē, viņš tika iespiests malējā aizsarga lomā – ja tas šeit tiks atkārtots, tas būs papildu bonuss, bet viņš tiks uz priekšu no jebkuras pozīcijas viņš spēlē.

Tā kā Krasnodarai ir labās malas stand-in, Čilvelam var labi piešķirt licenci, lai viņš reāli ietu lejā tajā pusē, un viņš bieži tiek atrasts dreifējošs aizmugurējā stabā, kad spēle nāk pa labi pa patīk Reece Džeimss un, iespējams, šeit arī Zijehs.

Lai gan es diez vai esmu pārliecināts, ka Chelsea ies uz viņu saimniekiem, protams, pastāv iespēja, ka tas notiks, ņemot vērā Krasnodaras problēmas, tāpēc 12/1 izskatās liels .

Noklikšķiniet šeit, lai skatītu vairāk Čempionu līgas padomu un priekšskatījumuSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.