Ferencvaros pret Kijevas Dinamo padomiem – apmeklētāju izbraukuma forma liecina par vērtībuKijevas "Dynamo" ir ļoti labā formā prom no mājām, un Dens Fičs domā, ka viņu cena ir dāsna, lai uzvarētu "Ferencvaros". 8 2,36 ; Izloze 12/5 3.4
Trešdiena, 28. oktobris, plkst. 20:00
Tiešraide BT Sport Extra

Kraukļu spēlē cīņā par trešo

G grupu ir tikai tikko sākās, taču jau šķiet, ka Ferencvaros un Kijevas Dinamo cīnās par trešo vietu un vietu Eiropas līgā. . Barca pagājušajā nedēļā savā laukumā izdalīja 5: 1 metienu pret Ferencvaros, savukārt Kijevas Dynamo mājās ar 2: 0 zaudēja Juventus.

Mājas spēle pret Kijevu ir tikpat vienkārša, cik viss notiks Ferencvaros un tomēr Ungāri joprojām uzskata sevi par nepiederošiem. Nedēļas nogalē viņi atgriezās no sakāves ar 2: 0 ar vairāk nekā Ujpest taču starp viņu vietējo līgu un līmeni, kurā viņi tagad atrodas, ir milzīga kvalitātes atšķirība.

Dynamo Kiev arī atguvās no Čempionu līgas sakāves, jo mājās uzvarēja 1: 0 Oleksandria . Viņi ir Ukraiņas premjerlīgas labākie, pēc septiņām spēlēm izcīnot nepārspētu rekordu (W5 D2).

Kijevas vērtība ceļā

Pārbaudot Kijevas Dynamo izbraukuma rekordu, ir pilnīgi pareizi, ka viņi ir favorīti šajā mačā.

Viņi ir nokrituši punktus šosezon tikai divas reizes savā vietējā līgā, un viņi abi mājās cīnījās neizšķirti. Kijeva šosezon ir aizvadījusi četras izbraukuma spēles un uzvarējusi visās, kas ietver Beļģijas kluba Gent uzvaru Čempionu līgas izslēgšanas spēlēs ar 2: 1.

Savā izslēgšanas spēlē Ferncvaros varēja panākt neizšķirtu tikai ar 0: 0 Norvēģijas puse Molde, kurai kopvērtējumā viņi izvirzījās grupu turnīrā, izbraukumā nospēlējot 3-3. Jo vairāk jūs iedziļināties šīs sezonas statistikā, jo vairāk Kijevas Dynamo cena 11/8 2,36 par uzvaru izskatās kā laba vērtība.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.