Erlings Haalands šosezon mājās divreiz ir guvis lencīti, un Danam Fičam ir nauda, ​​lai uzbrucējs atkārtotu triku pret Zenit …

Borussia Dortmund 2/5 1.39 v Sanktpēterburgas Zenits 8/1 8.8 ; Izloze 9/2 5.6
Trešdiena, 28. oktobris, plkst. 20:00
Tiešraide BT Sport ESPN

Gan Dortmundes Borussia, gan Zenit ir vajadzīgi punkti pēc pārsteidzoši zaudētām sākuma spēlēm F grupa .

Dortmunde bija diezgan smags favorīts izbraukumā pie Lazio komandas, kas bija sliktā formā, bet sešu minūšu laikā sev atrada vārtus un pārtraukumā 2: 0. Ērlinga Haalanda streiks puslaika vidū deva vāciešiem zināmas cerības uz atveseļošanos, tikai Lacio tikai piecas minūtes vēlāk panāca 3-1.

Dortmunde sestdien atgriezās pie uzvarām, mājās pārspējot Schalke ar 3: 0. Ar četrām uzvarām piecās Bundeslīgas spēlēs (L1) Dortmunde tabulā atrodas līdz trešajai vietai, tikai par punktu atpaliekot no līderiem RB Leipzig un tikai no titulu īpašniecēm Minhenes Bayern pēc vārtu starpības.

Zenit piekāpās savainojumu laikā pret Club Brugge, lai mājās zaudētu ar 2: 1 mačā, kurā viņiem patiešām vajadzēja uzvarēt, ņemot vērā viņu radītās iespējas. Nedēļas nogalē viņi cieta vēl vienu sakāvi mājās, jo Rubina Kazaņa nāca no aizmugures, lai izcīnītu uzvaru 2-1 Premjerlīgā.

Haaland mājās grūti apstrādājama

[19659008] Dortmundei vajadzētu uzvarēt šo, bet to cena 2/5 1,39 apgrūtina lielas vērtības atrašanu. Spēlē tiek sagaidīti arī vārti, kas vēl vairāk sarežģī pienācīgas likmes atrašanu.

Varbūt tad galvenā nozīme ir Hālandes konsekvencei. Norvēģis vēlreiz guva vārtus pret "Schalke", lai astoņās spēlēs izcīnītu sezonas kopvērtējumu līdz septiņiem vārtiem. Kopš parakstīšanas janvārī Dortmundē viņam kopumā ir 23 vārti 26 mačos, un viņš arī ir guvis sešus vārtus piecās spēlēs 2020. gadā starptautiskā līmenī.

Dortmundes trīs mājas spēlēs šosezon Hālande ir guvusi piecus vārtus. Divās no šīm spēlēm viņš ir palīdzējis sevi atbalstīt, un jūs varat atbalstīt Haaland, lai gūtu divus vai vairāk vārtus 14/5 3.8 .