Lazio forma ir uzlabojusies, taču viņi joprojām ir pakļauti mērķu sasniegšanai, un Dens Fičs domā, ka tas ir atslēga, lai atrastu kādu vērtību, ceļojot uz Club Brugge.

Club Brugge 2/1 2.94 v Lazio 8/5 2.6 ; Izloze 13/5 3.6
Trešdiena, 28. oktobris, plkst. 20:00
Tiešraide BT Sport Extra

F grupas autsaideriem ir spēcīgs starts

Gan Club Brugge, gan Lazio izaicināja izredzes savās pirmajās F grupas spēlēs, lai pretendētu uz uzvaru.

Brugge spēlē, kas pēc pārtraukuma uzsāka dzīvi, Krievijā ar 2: 1 pārspēja Zenit. "Zenit" bija izredzes uzvarēt maču, taču tā vietā izskatījās, ka tā dodas uz neizšķirtu 1: 1, pirms Čārlzs De Keteljē šokēja laukuma saimniekus ar gūtiem vārtiem savainojuma laikā, kas Brugge deva 2-1 Uzvarēt.

Lazio uzvara ar 3: 1 Dortmundes Borussia mājās bija pārliecinošāka. Pēc trīs sērijas A sērijas spēlēm, kurās nebija uzvaru (D1 L2), Lazio paraustīja savu slikto formu un pārtraukumā bija 2: 0. Ērlings Haalands Dortmundei pievilka vienu muguru, taču Lazio spēja atjaunot divu vārtu pārsvaru, Jean-Daniel Akpa Akpro gūstot Lazio pēdējos vārtus.

Nedēļas nogalē Lazio ieguva savus otros Sērijas A mačs sezonā ar mājas uzvaru 2: 1 pret Boloņu. Veids, kādā pagājušajā sezonā izjuka Lazio titula izaicinājums, iespējams, ir veicinājis viņu slikto šīs kampaņas sākumu, taču izskatās, ka viņi tagad atjauno savu pārliecību.

Saimnieki var gūt vārtus, bet Lazio ir papildus kvalitāte

Lai arī Lazio ir uzvarējuši pēdējās divās spēlēs, viņi piekāpās abās. Viņi tagad ir ielaiduši vārtus katrā no pēdējām piecām spēlēm.

Brugge ir guvis vārtus astoņās spēlēs pēc kārtas, tāpēc nav pārsteigums redzēt, ka abas komandas gūs vārtus tik īsā laikā kā 5/8 1.64 . Tā kā Lazio ir vairāk kvalitātes un ir šauri favorīti, ir vērts izmantot iespēju, lai viņi uzvarētu mačā un abas komandas gūtu vārtus 4/1 5.0 .