Basaksehir – PSG padomi. Atgriezieties Francijas čempionos, lai agri iegūtu spēli

PSG trešdien tiešām vajag uzvaru pret Basaksehiru, un Dens Fičs atbalsta francūžus, lai uzvarētu abus puslaikus …

Istanbul Basaksehir 16/1 17.0 pret Paris St-Germain [19659004] 1/4 1,24 ; Izloze 6/1 7.2
Trešdiena, 28. oktobris, plkst. 17:55
Tiešraide BT Sport 1

Francijas čempioniem sākas slikti

PSG atleciet atpakaļ un pretendējiet uz uzvaru, kad viņi trešdien dodas uz Turciju, lai dotos pretī Basaksehiram.

Atklāšanas spēlē H grupā pagājušās sezonas Čempionu līgas vicečempioni savā laukumā pārsteidzoši uzvarēja 2-1. Mančestras United. Tagad viņiem ir pamats izlīdzēties, jo viņi vēlreiz vēlas nokautēt.

Viņi jau ir veiksmīgi atguvuši savu Ligue 1 kampaņu, jo zaudējuši sezonas pirmās divas spēles. . PSG ir uzvarējusi visās sešās nākamajās spēlēs, sestdien savā laukumā ar 4: 0 pārspējot Dižonu un tagad pēc vārtu starpības vadot Ligue 1.

Basaksehira tika pieveikta arī viņu atklāšanas spēlē Čempionu līgā, zaudējot RB ar 2: 0. Leipciga. Arī viņi slikti uzsāka sava vietējā titula aizstāvēšanu, nespējot uzvarēt nevienā no pirmajām četrām spēlēm Super Lig (D1 L3). Kopš tā laika viņi ir uzvarējuši pēdējos divos mačos, nedēļas nogalē ar 5: 1 sakaujot Antalyaspor un ir pakāpušies uz 11. vietu līgā.

PSG ātri uzņemsies iniciatīvu

.

Grupā, kurā ir trīs klubi ar patiesām vēlmēm veikt izslēgšanas spēles, šķiet, ka Basaksehir ir iecienītie puiši.

PSG īstā cena 1/4 1.24 ]lai uzvarētu izbraukumā, to apstiprina. Kopš savas Ligue 1 formas apgriešanas viņi ir uzvarējuši mačos ar nelielu vieglumu. Katrā no pēdējām piecām uzvarām viņi ir bijuši pārtraukumā, un jūs varat atbalstīt PSG, lai uzvarētu pusslodzi / pilnu slodzi 8/11 1,73 .

Visos piecos tajos mačos viņi arī ir uzvarējuši abus puslaikus. PSG ir pieejami vietnē 7/5 2.4 lai atkal uzvarētu abas spēles puses.