Barselona izjūt Čempionu līgas saspiešanu pēc zaudējuma Madrides Real


Spiediens pāriet no Zidanes uz Koemanu

Ne jau tas, ka jūs to kādreiz uzzinātu pēc viņa slavenajām sangvainīgajām iezīmēm, bet Zinedine Zidane ieradās sestdienas El Clásico kā treneris zem spiediena. Pēc divām apkaunojošām mājas sakāvēm Madrides Real dažu dienu laikā Kadīzam un Doņeckas Šahtaram – kontekstā ļoti atšķirīgās, bet snieguma ziņā vienlīdz neprotīgajās – galvaspilsētā runāja, ka tas notika otrādi. Barselonā otrdienas vakarā franču šefs spēlēja par savu nākotni Menhengladbahas Borussia.

Kāda starpība ir pēcpusdienai. El Real 3: 1 Camp Nou bija visas senās Zidanes laikmeta Madrides pazīmes; nekas bezgaumīgs, bet piemērots, organizēts un apņēmīgs. Čempioni bija pelnīti uzvarētāji, un, lai arī viņš deva nepāra izšķirošo ieguldījumu, tostarp ietaupīja Lionels Messi viņu labākais spēlētājs šajā sezonā Thibaut Courtois nebija pārpūlēts.

zābaks tagad ir uz otras kājas. Kamēr Zidane dodas uz ziemeļrietumu Vāciju, pateicoties savai komandai iederīga Ēdena Hazarda spēlei, Ronalds Koemans un Barselona trešdien pēc secīgām sakāvēm dodas uz Juventus . La Liga. Treneris plaši sūdzējās par klasiko tiesāšanu, taču realitāte ir tāda, ka viņa komanda otrajā puslaikā bija apātiska, un Koemans neietekmēja viņa izmaiņas līdz vēlam. Pret Juve, kurai jāreaģē uz Veronas svētdien noturēto pārbaudi, pozitīvs rezultāts ir obligāts.

Atpakaļ Juventus, lai pārspētu Barselonu pie 7/4 2.76

Marseļa nebūt nav tekoša, bet rada draudus City

"(Vai mēs varam būt) vairāk pievilcīgāks par to? Tas būtu grūts! " André Villas-Boas iesmējās, kad viņam jautāja, vai viņa Marseļas puse varētu un vajadzētu būt mazliet vieglāk acīm pēc sestdienas skrāpējošās 1: 0 uzvaras Lorientā. Viņa atbilde ietvēra vairāk nekā nedaudz ironijas, bet arī liecināja par lepnumu par savu komandu, kas ieguva ļoti nepieciešamo uzvaru Bretaņas vējā un lietū. Šīs cīņas īpašības varētu būt ļoti svarīgas, apmeklējot Mančestras pilsētas .

Villas-Boas pašreizējais jautājums atrodas centra uzbrucēja pozīcijā, kur Dario Benedetto izskatās neviendabīgs un šajā sezonā vēl nav guvis vārtus. Ir dažas citas iespējas, mainot Floriana Tauvina – plaša spēlētāja, bet spējīga vārtu guvēja – pozīciju vai atsaucot Valère Germain, kas nav trenera mīļākais,

Lielais pluss ir tas, ka Dimitrijs Peets viņu radošais vadītājs, kura sezonu līdz šim kavēja slimība un apturēšana, ir gatavs spēlēt Eiropā. Marseļas pēdējā mājas spēlē Čempionu līgā pirms gandrīz septiņiem gadiem tagad 33 gadus vecais vīrietis sagrieza sarūgtinātu figūru, dodoties prom no sarkanās kartītes pret Borussia Dortmund . Tagad viņš liek savai komandai atzīmēt, un jo īpaši piegāde no komplektiem varētu dot viņa komandai kaut ko iegūt City aizsardzības kaprīzēs.

Atpakaļ abas komandas, lai gūtu vārtus 5/6 1.86

Leipcigā brīvāk uz ceļa

Ar RB Leipzig sezonas sākums. Neskatoties uz Timo Vernera zaudēšanu un sestdienas uzvarā pret Berlīnes Hertha uzvarēto Marcela Sabicera atgriešanos no savainojumiem, viņi ir sākuši pietiekami labi, lai vadītu agro Bundeslīgas tabulu. Mājās, kur pagājušā sasaukuma pēdējā šaurumā viņus tik bieži nomāca zemākas pakāpes pretestība, visās sacensībās ir uzvarētas četras no četrām.

Pat ja šī komanda attīstās, ir grūti nedomāt, ka Džuliana Nagelsmaņa vīrieši joprojām ir bīstamāki uz ceļa. Viņam ir bijis pilnīgi skaidrs, ka tiešu Vernera nomaiņu nav, kaut arī Aleksandrs Sērlots nomināli nomainīs viņa vietu, kad viņš apmetīsies. Šajā sezonā Leipciga atkal izmanto ātro uzbrukumu pussargus, neskatoties uz Sabicera prombūtni. Emīls Forsbergs atkal kļūst par centrālo viņu plānos un jau divas reizes ir atradis tīklu, savukārt Dani Olmois priecājas par pakalpojumu sniedzēju – un mērķi viņam nāks.

 ForsbergOct20. Old Trafford ir redzams pāri Salford Quays. Ņemot vērā Leipcigas veiklību pārtraukumā, United nedrīkst ļaut viņu labprātībai nokļūt uz priekšējās kājas. </p>
<p> Atpakaļ Leipcigā, lai pārspētu Mančestras United pie <b class= 9/4 3.3Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.