Villas-Boas taktika neapmierināja Gvardiolas plosītos viesus


Marseļa vs Mančestras pilsēta
otrdien, plkst. 20:00 pēc GMT
Tiešraide BT Sport 2

Aguero un Jēzus prombūtnē

Marseļas jābūt ar pilnu spēku. Dažos plašsaziņas līdzekļu ziņojumos teikts, ka menedžeris Andrē Vilass-Boass šajā sezonā var izmantot trīs cilvēku aizsardzību, mēģinot notrulināt pilsētas uzbrukumu.

Mančestras pilsēta dodas uz Francijas dienvidiem bez ievainota dueta Serhio Aguero un Gabriels Jēzus. Vadītājam Pepam Gvardiolam būs kārdinājums atkal izmantot Rahemu Sterlingu kā viltus deviņus.

Marseļai vajadzētu sagādāt mierinājumu pirms šīs spēles no parastās Mančestras pilsētas, kas nedēļas nogalē parādījās neizšķirti 1: 1 West Ham, bet Pep Gvardiolas apmeklētāji ir saprotami un pelnīti iecienījuši uzvaru otrdienas vakarā Stade Velodrome.

Payet un Thauvin key men

City ir 4/11 1,38 lai uzvarētu, ar Marseļu 17/2 9.6 un The Draw 9/2 5.5 . Nebūtu pārsteigums redzēt, kad "City" savāc visus trīs punktus, taču ir pamats uzskatīt, ka Marseļa padarīs šo grūtu vakaru par premjerlīgas tērpu.

Marseļa piekāpās pēdējā brīža uzvarētājam "Olympiakos" (0: 1). savā atklāšanas grupas spēlē pagājušajā nedēļas nogalē un Villas-Boas, kā ziņots, bija neapmierināts ar vairākām individuālajām izrādēm, kuras viņš bija redzējis naktī, bet l'OM faktiski spēles lielākajā daļā spēlēja ar Grieķijas čempioniem.

Marseļa iesaistās šajā spēlē secīgu Ligue 1 uzvaru aizmugure – nedēļas nogalē Lorentā grūti nopelnīts triumfs ar 1: 0, bet nedēļu iepriekš – Bordo mājās – 3: 1 un var izvirzīties spēcīgākajā pusē.

In Dimitri Payet un Florian Thauvin, Marseļā ir pāris spēlētāji, kas atrodas pakāpē zem pilsētas labākajiem spēlētājiem – vai divas pakāpes gadījumā, ja Kevins de Brujens – bet viņi Mēs esam pāris pieredzējušu kampaņu dalībnieku, kuriem ir prasme un klase radīt pilsētas problēmas. Viņu klātbūtne laukumā dod Marseļai iespēju vismaz daļu spēles sacensties uz vienādiem noteikumiem.

Mančestras pilsēta pagājušās nedēļas nogalē savā atklātajā grupas spēlē ar 3: 1 uzvarēja FC Porto mājās, taču tas ir skaidri redzams regulāriem Pilsētas vērotāji, ka nometnē viss nav kārtībā.

City W4-D2-L1 rekords pret augstākā līmeņa komandām visās sacensībās neatbilst visu iekarojošajai formai, ko viņi parādīja pirms pāris sezonām. un, lai arī tas var likties burtiski, norādot, ka City vēl nav uzvarējis ar vairāk nekā diviem vārtiem šajā kampaņā, tas ir pamatots arguments, ņemot vērā, cik bieži viņi pūta opozīciju ne pārāk tālā pagātnē.

Zemi mērķi – gudra spēle

Pilsētas noliegšana pretrunā dažiem patiks, lai gan Āzijas handikapa tirgus ir potenciāli gudrāks veids, kā pretoties Gvardiolas apmeklētājiem. Marseļa ir pieejama ar +1,5, sākot ar 10/11 1.9 . Izmantojot šo izvēli, jūs gūsiet peļņu, ja Marseļa uzvarēs, spēle beigsies neizšķirti vai Marseļa zaudēs ar vieniem vārtiem. Jūsu izvēle zaudēs tikai tad, ja City uzvarēs ar diviem vai vairāk vārtiem. Lai iegūtu ceļvedi uz derībām par Āzijas handikapu, noklikšķiniet šeit.

Arī zemu mērķu sasniegšana ir pievilcīgs piedāvājums. Plašsaziņas līdzekļu ziņojumi liecina, ka Villas-Boas pirmo reizi šajā kampaņā varētu izveidot savus saimniekus ar aizmuguri trīs / pret pieciem, par prioritāti izvirzot aizsardzības stabilitāti, un Steve Mandanda l'OM ir pieredzējis vārtsargs. smalka forma. Septiņās no deviņām Marseļas spēlēm visās sacensībās šajā sezonā ir bijuši mazāk par 2,5 mērķiem.

Tā kā City trūkst Aguero un Jēzus, nav garantiju, ka tiks izmantotas iespējas, ja un kad City tās izveidos. Zem 2,5 mērķiem ir 7/4 2,7 un tie var piedāvāt tirdzniecības iespējas spēles laikā. Zem 3.5 mērķiem ir pieejams 5/7 1.7 . Lai iegūtu ceļvedi tirdzniecībai Betfair, noklikšķiniet šeit.

Tie, kas meklē spekulatīvu izlasi spēlētāju vērtēšanas tirgos, varētu apsvērt Duje Caleta-Car . Horvātijas izlases spēlētājam bija vajadzīgs laiks, lai atrastu kājas uz Kanebjē, taču viņš ir kļuvis par galveno spēlētāju Villasa-Boasa plānos, un viņa spēja lidot būs galvenais ierocis mājiniekiem. 24 gadus vecais centra aizsargs jau divreiz ir guvis vārtus deviņos šīs sezonas Ligue 1 mačos, un viņu var atbalstīt Betfair Sportsbook 12/1 uz rezultātu (jebkurā laikā).Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.