Stostīšanās Robins cīnīties pie VitalityĶirši, lai saglabātu nepārspētu sēriju

Bournemouth 10/11 1.9 pret Bristoles pilsētu 7/2 4.5 ; Izloze 14/5 3.8
Trešdiena, pulksten 19:45

Bornmuta ir viena no divām čempionāta vēl nepārspētajām pusēm, tomēr pārāk daudz neizšķirtu ir atstājuši ķiršus par sešiem punktiem agri tempu iestatītāji Lasīšana. Nesen izkritušajā apģērbā četri no septiņiem atklātajiem mačiem beidzās ar visu laukumu, ieskaitot katru no pēdējiem trim. Šķiet, ka viņi joprojām atrod savas kājas otrajā līmenī, un Džeisons Tindals joprojām pielāgojas savai jaunajai lomai, tāpēc ir pilnīgi saprotams, ka 2020. gada embriju stadijās viņiem vēl ir pilnībā jāpārliecina. -21 kampaņa.

Nedēļas nogalē viņiem bija vajadzīgs pēdējais trieciens Krisa Mefema lai glābtu punktu pret labi organizētu un izturīgu Vatfordas pusi, un, lai arī XG numuri liecinātu, ka dienvidu krasta klubs bija labākā puse 90 minūšu laikā, pāris reizes viņu glābšanā nonāca vārtsargs Asmirs Begovičs . Tindals uzskatīja, ka viņa puse "pamatīgi bija pelnījusi" viņu izlīdzinājumu, un, kļūstot par pirmo Bornmutas menedžeri kopš Harija Redknapa 1997. gadā, kurš jaunās sezonas sākumā palika septiņi nepārspēti, viņš cerēs, ka viņa komanda varēs izveidot sestdienas punktu.

Ķirši noteikti cīnās, un nav šaubu, ka viņu rindās ir daudz kvalitātes. Lai gan Mephams un Begovičs saņēma atzinības Vicarage Road, Lloyd Kelly baudīja vēl 90 minūtes, kamēr Phillip Billing un Diego Rico abi metās laukuma vidusdaļā. Apmeklētājiem bija arī greznība izvietot gan Junior Stanislas, gan Dominic Solanke no rezervistu soliņa. Dens Goslings kurš bija kampaņas uzvarētājs cīņā pret Koventri, sestdienas pēcpusdienā bija neizmantots apakšgrupa. Tindall ir ārkārtīgi spēcīgs, un tas var izrādīties ārkārtīgi noderīgs šajā aizņemtajā kampaņas periodā.

Bristoles pilsēta nedēļas nogalē pacēla punktu pret Svonsiju, Robiniem paspējot nopelnīt daļu no Eštona vārtu laupījuma. Tas bija pienācīgs veids, kā atspēlēties pēc viņu pirmās sezonas neveiksmes čempionātā tikai dažas dienas iepriekš. Tomēr, neraugoties uz šo cīņas sniegumu, daudzus līdzjutējus atstāja displejs, un daži atbalstītāji ieteica, ka viņu pusei ir paveicies vispār kaut ko atvairīt.

Kopumā tā bija slikta spēle, un Robins varēja sevi uzskatīt par nedaudz laimīgiem, jo ​​nervozais ierēdnis Olivers Langfords viņiem piešķīra otrā puslaika sodu. Dīns Holdens pēc spēles atzina, ka viņš būtu vīlies, ja šis lēmums būtu noticis pret viņa komandu, pirms pauda atvieglojumu, ka atnāca no šīs tikšanās ar kaut ko, ko parādīt viņu centieniem. Izloze, iespējams, bija godīgs rezultāts kopējā spēles bilancē, tomēr tagad ir trīs spēles, kurās Holdena vīri nav uzvarējuši, un viņi izmisīgi izvairīsies no šīs nevēlamās sērijas pagarināšanas trešdienas vakarā.

Pirms viņu sadursmes ar Swansea notika vairākas izmaiņas Bristoles pilsētā XI, un, turpinoties savainojumiem, Holdens būs spiests veikt turpmākas izmaiņas pirms brauciena uz Dorsetu. Andreass Veimans kurš līdz šim ir bijis izcils šajā sezonā, nespēja pabeigt spēli, kamēr Stīvens Sesegnons arī atrāvās. Tā kā Alfijs Mavsons ir paredzams arī ārpus iespējas, dažos laukuma apgabalos iespējas sāk izskatīties nedaudz plānas, lai gan gan Famara Diedhiou, gan Nahki Wells sestdienas pēcpusdienā uzstājās cienīgi.

Pilsēta, šķiet, ir zaudējusi agrīnās sezonas mojo, un nākamās nedēļas nodrošinās stingru pārbaudījumu debitantu priekšniekam. Kopš viņa iecelšanas uz pilnu slodzi Holdenam ir bijis diezgan vienkāršs burāšana, un viņš ir izvirzījis ārkārtīgi augstus standartus gan laukumā, gan ārpus tā. Tomēr tas būs grūts pārbaudījums iztukšotajiem Robiniem, un viņi, iespējams, būs īsi.

Bornmuts tagad ir izlozējis trīs pēc kārtas, un viņiem jābūt klīniskākiem, ja viņiem ir kāda cerība atgriezties Premjerlīgā pirmajā lūgšanas reizē. Kopš kampaņas sākuma nedēļas nogales ķirši spēlē nav ielaiduši vairāk nekā vienus vārtus, un lielākajā daļā šī konkursa viņiem jāspēj noturēt opozīciju rokas stiepiena attālumā. Mājiniekus var atbalstīt 10/11 1.9 biržā un viņiem trešdienas vakarā vajadzētu būt iespējai izbeigt savu nomākto stumbru skriešanu.

Warnock to outfox Robins at Riverside

Middlesbrough 1/1 2 v Coventry 7/2 4.6 ; Izloze 12/5 3.4
Otrdiena, 19:45

Pēc vienaldzīgas pagājušās sezonas beigām Midlsbra beidzot ir ievirzījusies tajā pusē, kuru visi gaidīja viņus kļūt par apdomīgu operatoru Nilu Varnoku . 71 gadu vecais atzina, ka viņš būtu “atlicis tev roku”, ja tu viņam piedāvātu četrus punktus no viņa komandas pēdējiem trim čempionāta izgājieniem, tāpēc fakts, ka Boro spēja pārspēt šo kopējo summu, neraugoties uz trīs grūtiem armatūras skatīšanās pret Redingu, Bristoles pilsētu un Kārdifu ir liecība par transformāciju, kas notikusi pēdējo četru nedēļu laikā.

Teessideri ir tālu no gatavā raksta, tomēr viņiem ir izdevies novērst kļūdas, kas viņiem pagājušajā sezonā deva vairākus mīkstus vārtus, un šoreiz viņi ir kļuvuši daudz grūtāki. Viņiem vēl ir jāielaiž vairāk nekā vieni vārti čempionāta sacensībās un viņi līgā paliek nepārspēti kopš kampaņas atklāšanas nedēļas nogales.

Viņu neizšķirts 1: 1 ar Warnock bijušajiem darba devējiem Kārdifā bija prognozējama attieksme pret tālu no klasikas, tomēr tā bija vēl viena mācību grāmatas demonstrācija par to, kā absorbēt spiedienu un sist opozīciju uz letes. Viņi izturēja vētru un lielāko daļu kaklasaites klusēja Hariju Vilsonu. Lai gan tas ir ātrs pavērsiens jaunajam sastāvam, viņi jutīsies pārliecināti, ka otrdienas vakarā varēs saglabāt savu iespaidīgo nepārspēto skrējienu.

Vārnoks ieteica faniem lepoties ar spēlētājiem pēc šausmīgās nedēļas, kuras laikā viņi noskatījās vairāk nekā 1000 jūdzes, un, lai arī ne visi atbalstītāji vēl ir pilnībā pārliecināti par šo komandu pragmatisko pieeju, noteikti ir daudz vairāk optimisma ap TS3.

Džordžs Savils ir iesitis tīklos ar aizmuguri saistītus armatūru un papildina kādu ļoti nepieciešamo pieredzi un zinātību, savukārt Markuss Taverniers sniedz ļoti nepieciešamo nojautu. labajā pusē. Tā kā parka centrā iepriekšminētais Saville pievienojās Jonny Howson un Sam Morsy Boro vienmēr būs grūti iekļūt, un tas liecina par šīs nedēļas vidējās cīņas ar Koventri.

Marks Robinss atzina, ka viņa pusē bija neticami grūta pēcpusdiena, jo viņi pirmā pusgada sākumā nogāja vīrieti pretī rosīgam Blekbernas apģērbam. Maikla Rouza atlaišana no debess blūza izrādījās ārkārtīgi būtisks brīdis, kad desmit vīrieši tika vispusīgi apspēlēti St.Andrews. Lai gan vienmēr varēja sekot pārmērīga reakcija, daži atbalstītāji ir minējuši, ka tā bija vissliktākā parādīšanās kopš Robins ieradās klubā, un viņu puse 90 minūšu laikā pieļāva pārāk daudz pamata kļūdu.

Lai gan ir pārāk agri domāt, ka Koventri otrajā līmenī varētu būt ārpus viņu dziļuma, viņiem vienkārši jāatrod veids, kā turpmāk kļūt mazāk naiviem, un tas viņiem varētu būt grūts pārbaudījums pret daudz vairāk ielu. gudra opozīcija.

Koventri mērķis ir to izspēlēt no aizmugures, cik bieži vien iespējams, tomēr viņi dažreiz izskatījās neuzticīgi, un tikai Ryan Giles un Sam McCallum izskatījās spējīgi radīt kaut ko piezīmi.

Tagad ir pieci bez uzvaras nesen paaugstinātajai pusei un pēdējos piecos izgājienos viņi ir iemetuši tikai divus vārtus. Midlsbrou vajadzētu spēt pilnībā izmantot opozīcijas trauslo pārliecību un otrdienas vakarā savākt trīs punktus. Saimnieki ir 1/1 2,00 lai iegūtu otro kampaņas uzvaru mājās un tiem vajadzētu būt pārāk spēcīgiem apmeklētājiem.

PNE, lai beidzot gūtu mājas vārtus

Preston 11/8 2.34 v Millwall 5/2 3.5 ; Izloze 9/4 3.3
Trešdiena, plkst. 19:00

Pagājušajā sezonā Preston bija komanda, uz kuru parasti varēja paļauties, kad runa bija par spēlēšanu. Deepdeilā. Viņi uzvarēja 12 no 23 mačiem mājās, un tikai piecas reizes neizdevās gūt vārtus. Tomēr šogad Aleksa Nila vīriešiem tas ir bijis pavisam cits stāsts. Lai gan trokšņa trūkums ap zemi var būt faktors, PNE mājas cīņas ir neizpratnē līdzjutējus, kuri tagad redzējuši, ka viņu malā iet 270 minūtes, neatrodot Lancashire vārtu aizmuguri.

Krasi atšķirībā no tā, ka viņu izbraukuma forma ir sensacionāla, un līdz šim viņi joprojām nav uzvarēti uz ceļa . Lilijvalieši uzņēma iespaidīgu punktu Carrow Road, un tam ātri sekoja negaidīta uzvara ar 4-2 pār Brentford. Rietumlondona joprojām bija priecīga Nila vīriešu medību vieta, kad viņi pirms septiņām dienām pārvarēja QPR, neilgi pirms Džona Smita stadionā redzēja uz augšu kustīgu Hadersfīldu.

Ņemot vērā viņu sniegumu ceļojumos, šie netveramie pirmie mājas vārti noteikti būs tepat aiz stūra, un man ir aizdomas, ka tas notiks trešdienas vakarā. Viņi līdz šim šajā vietā ir saskārušies ar stingru pretestību – Swansea, Cardiff un Stoke šajā sezonā ir izrādījušies izturīgi rieksti, un maz ticams, ka tas būs daudz vieglāk pret Gerija Roveta Millwall . Tomēr pēdējos piecos mačos lauvām ir izdevies iegūt tikai vienu tīru lapu, un, lai arī tas neliks mājiniekiem to darīt, diez vai viņi turēsies stingri.

Emīls Riiss ir bijis ārkārtīgi iespaidīgs kopš ierašanās no Randersa, un Alana Brovna nedēļas nogalē sniegtajai spēlei vajadzētu padarīt viņu par garantētu starteri šajā. Patriks Bauers 50. kluba uzstāšanās reizē radīja vēl vienu pamatīgu demonstrāciju, Džo Rafertijs arī izskatījās bīstams.

Millwall ir sākuši sezonu ar 3-3-1 bilanci, un parasti tos ir grūti pārspēt. Viņu spēles satur vidēji tikai 1.86 vārtus, taču abām komandām ir izdevies panākt četros no pēdējiem pieciem . Preston ir pārliecības pilns, un, kamēr spiediens atrast šos nenotveramos sezonas pirmos mājas vārtus šeit viņus pārāk nenosver, man ir aizdomas, ka BTTS atkal piezemēsies. To var atbalstīt ar 11/10 2.08 biržā un tas izskatās labākais veids, kā tuvoties šai spēlei.

Jūs varat sekot Džekam Kritlijam čivināt @ jcritch7Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.