Shakhtar Dontesk pret Inter – Lukaku nevar pārtraukt gūt vārtusRomelu Lukaku šo sezonu ir iesācis iespaidīgā formā, un Danam Fičam ir nauda, ​​lai uzbrucējs gūtu vārtus Inter pret Shakhtar …

Shakhtar Donetsk 7/2 4.4 v Inter [19659004] 5/6 1,87 ; Izloze 3/1 4.0
Otrdiena, 17. oktobris, 17:55
Tiešraide BT Sport ESPN

Šokējošā Šahtar sižeta atriebība

Šahtar meklēs dažus atriebība Inter, ar sāpīgām atmiņām par viņu pēdējo tikšanos vēl aizvien svaigā prātā.

Kad abas komandas augustā tikās Eiropas līgas pusfinālā, Inter sarāva Shakhtar 5-0, ar itāļiem veidojot meistarīgu sniegumu. Šī spēle tika aizvadīta neitrālā vietā, un "Shakhtar" cer, ka viņiem ar mājas priekšrocībām klāsies labāk.

"Shakhtar" noteikti ir veiksmīgi startējis B grupā atklāšanas spēlē pieprasot pārsteigumu ar 3: 2 Madrides "Real", neskatoties uz to, ka 13 spēlētāji izlaida ar pozitīviem Covid-19 testiem. Ņemot vērā apstākļus, tas bija satriecošs rezultāts, un, iespējams, nebija pārsteigums, ka Šahtar nedēļas nogalē mājās ar Vorskla varēja nospēlēt neizšķirti tikai 1: 1, neraugoties uz to, ka lielāko daļu otrā puslaika opozīcija bija atkarīga no desmit vīriem.

Inter savā pirmajā spēlē savā laukumā nospēlēja neizšķirti 2: 2 ar Borussia Menchengladbach izglābjot punktu tikai pateicoties vēlam Romelu Lukaku izlīdzinājumam. Nedēļas nogalē viņi ar 2: 0 pārspēja Dženovu, beidzot trīs spēļu sēriju bez uzvarām (D2 L1).

Lukaku var turpināt gūt vārtus

Inter cenu par uzvaru varētu uzskatīt par dāsnu, ņemot vērā vieglumu, ar kādu viņi tikai pirms dažām nedēļām pārspēja pilnvērtīgu Shakhtar. Tomēr Antonio Kontes komandas neatbilstība dod pamatu pārdomām, tāpat kā Šahtara rezultāts Madridē.

Viens Inter komandas spēlētājs, kurš paliek nemainīgs, ir Lukaku. Beļģis sestdien guva abus vārtus pret Menhengladbahu, bet vēl vienu pret Dženovu. Šie streiki kopvērtējumā sezonā sasniedza septiņas spēles sešās spēlēs.

Lukaku tagad ir guvis 41 vārtus 57 spēlēs Inter, kas ir lielisks sitienu skaits. Jūs varat atbalstīt Lukaku, lai atkal atrastu tīklu tīklā 1/1 2.0 .Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.