Premjerlīgas jaunākie koeficienti – piecas lietas, ko uzzinājām no 6. spēles nedēļas


1) 'Hat-trick Bamford' – maz ticams Zelta zābaka skrējējs

Kad Leeds United apstiprināja savu vietu atpakaļ Premjerlīgā, speciālisti ātri pārkāpa Patriku Bamfordu, apgalvojot, ka viņš cīnīsies rezultāts augstākajā lidojumā. Pēc sešām spēlēm šie vārdi viņam neticīgajiem tika sagrauti ar kopējiem sešiem vārtiem. Marselo Bielsa ir izrādījis lielu ticību Bamfordai, un uzbrucējs maksā priekšniekam stilīgi.

Vairāk nekā 27 gadus vecais ir guvis vārtus tikai Dominic Calvert-Lewin un Heung-Min Son. Bamfords ir guvis tikpat vārtu, cik Burnley un Sheffield United ir apvienojušas savās pirmajās 10 spēlēs pēc tam, kad Līdsas uzbrucējs savāca savu pirmo hat-trick kopš 2018. gada marta, kad trīs reizes meta Middlesbrough pret Leeds.

Līdsa tika atzīta par veiksmīgāko no trim izvirzītajām pusēm, taču maz kas būtu gaidījis, ka viņiem būs 10 punkti no sešām atklātajām spēlēm. Marselo Bielsa ir 5/1 5.8 lai pirmās sezonas beigās atgrieztos labāko sešiniekā un atgrieztos augstākajā lidojumā.

Kas attiecas uz Bamfordu, viņš piektdien bija trīs reizes guvis vārtus trīs reizes Aston Villa, un tagad 25/1 26.0 ir labākais vārtu guvējs, jo viņam bija sakrita 349 / 1 350.0 . Tas varētu izklausīties kā nepārspējama likme, taču tā darīja arī Lesteras komanda, lai uzvarētu 2015./16. Gada premjerlīgā, un mēs visi zinām, kā tas izrādījās. Bamfords vēlēsies papildināt savu iespaidīgo mērķu kopsummu, kad nākamajā pirmdienā Elland Roadā viņi uzņems Lapsas.

2) Sešas izdarītas spēles, un Fulham sagādā grūtības

Viens punkts no Fulham pirmajām sešām spēlēm nav sākums, ko klubs būtu iedomājies, un kāpt lejā no apakšas menedžerim Skotam Pārkeram nebūs viegli. Viens no iemesliem, kāpēc viņi tika izlaisti pirms divām sezonām, bija fakts, ka viņu sastāvs bija pārāk liels, un tas, ka nebija iespējams atrast labāko starta XI numuru, bija problēma.

Vēsture šajā sezonā var atkārtoties Craven Cottage. To komandu atbalstītāji, kas cīnās nepareizajā tabulas galā, bieži meklē cerību citur, cenšoties identificēt trīs komandas, kas ir sliktākas par viņiem, taču pat visnoderīgākais Fulham līdzjutējs to centīsies izdarīt, un viņi tagad ir tikai 1/3 1.32 lai atgrieztos čempionātā.

Sestdienas mājas spēle ar Crystal Palace bija spēle, ko Parker un co būtu mērķējuši uz uzvaru, taču viņi tika pārspēti ar 2-1. Pat novēloti mierinājuma mērķi no Toma Kērnija puses nebūtu pacēluši garastāvokli, jo viņi tagad pievērš uzmanību West Brom citā obligātajā spēlē Craven Cottage nākamajā pirmdienā.

Ne Fulham, ne Baggies nevar atļauties zaudēt šo spēli, jo spiediens balstās uz abiem menedžeriem, kuri top tirgū, lai būtu nākamie, kas pametīs savu amatu. Pārkers ir 9/4, lai būtu pirmais premjerlīgas menedžeris, kurš iztīrījis savus rakstāmgaldus, savukārt Slavens Biličs ir otrais pie 11/4.

3) Darbs kā parasti čempioniem bez VVD

Ikviens, kurš domāja par galvenā aizstāvja zaudēšanu Virgil Van Van Dijk vājinātu Liverpūles titula aizstāvēšanu, iespējams, bija dota pārtraukuma pārdomām, jo ​​sestdienas vakarā Anfīldā viņi no 1: 0 pārspēja Sheffield United (sarkanie, kas uzvarēja no aizmugures, bija pirmsspēles ar 13/2).

Trīs punkti pārcēla Jirgena Klopa vietu tabulas otrajā vietā, sasniedzot 13 punktus ar līderiem Everton, kuri redzēja viņu simtprocentīgo sezonas sākumu pēc zaudējuma 2: 0 Sauthemptonā.

Fabinho atbrīvoja savu vidējā pussarga lomu, aizstājot Van Dijku Liverpūles aizsardzībā, un pēc 13. minūtē piešķirta soda, kas ļāva Bladesam izvirzīties agrā vadībā, brazīlietis pārliecināja Reds atbalstītājus, ka, lai gan Van Dijks tiks palaists garām, holandieša prombūtnei nevajadzētu būt neapstumj viņu cerības uz sezonu.

Laukuma otrajā galā, šķiet, nesenais līgumslēdzējs Diogo Jota Anfieldī ir ļoti labi iedzīvojies ar diviem līgas vārtiem, ieskaitot sestdienas uzvarētāju. Sarkanajiem, iespējams, nāksies samierināties ar faktu, ka viņi šajā sezonā plāno ielaist vārtus, taču viņiem ir strikeforce, kam vajadzētu radīt pietiekami daudz mērķu, lai tie būtu vērtīgi par otro pēc kārtas iegūto titulu 15/8 2,9 [TiemkasjoprojāmdomākaVanDijkasavainojumambūsdaudzlielākaietekme 5/8 1.64 kas gulēja uz 2. augšējās apdares, var būt pievilcīgs piedāvājums.

4) Solskjaeram jāatrod uzvarētāju formula labāko četru vietu finišam

Iespējams, ka tā būs jauna sezona, bet konsekvence joprojām ir problēma Mančestras United. Šķiet, ka katru nedēļu spiediens tiek palielināts uz Ole Gunnaru Solskjaeru, pirms viņam izdodas nopirkt vairāk laika ar satriecošu uzvaru, piemēram, pagājušās nedēļas uzvaru 2: 1 Parīzes St-Germain Čempionu līgā. Bezvārtu neizšķirts mājās "Chelsea" pats par sevi nerada bažas, taču septiņu punktu atdošana no viņu atklātajām piecām premjerlīgas spēlēm ir.

Jauns līgumslēdzējs Edinsons Kavani ar savu pirmo pieskārienu gandrīz atzīmēja savu "United" debiju ar vārtiem, un Solskjaers cer, ka Kavani drīzāk var nokļūt starp mērķiem. Ja nē, tad siltums uz vadītāju palielināsies.

Solskjaeram ir nepieciešamas ātras uzvaras, ja viņa puse vēlas kāpt augšup uz galda, un viņa raksturs un komandas raksturs tiks pārbaudīts mājas spēlē ar Arsenal un ceļojumā uz Evertonu nākamais Sarkanais Velns.

Sakāve abās šajās spēlēs varētu nostumt Solskjaeru tuvāk izejas durvīm pie Old Trafford. Norvēģis kādu laiku ir bijis tuvu nākamā menedžera augšgalam, kurš pametīs savu pasta tirgu, un šobrīd viņu aizstāj 11/2.

Pašlaik United neizskatās kā puse, kas spēj finišēt labāko četriniekā – viņiem tas ir 7/4 2,74 un daži, iespējams, ir ieinteresēti viņus likt pretrunā- par 5 labāko finišu.

5) Sauthemptona tiek apbalvota par pielipšanu Hasenhuttl

 Ralph Hasenhuttl 1280.jpg

Kāda ir gada atšķirība. 2019. gada 25. oktobrī Sauthemptona savā laukumā ar 9: 0 samulsināja Lesteru. Tajā pašā dienā, 12 mēnešus vēlāk, svētie ar 2: 0 pārspēja Everton, lai nedēļas nogalē Premjerlīgas tabulā ierindotos sestajā vietā.

Dienvidu krasta apģērbs nokritās uz 17. vietu pēc tam, kad to izdarīja Lesteras kalšana, un menedžera Ralfa Hašenhuta nākotne laikrakstos dominēja daudzās kolonnu collās un bija labi apspriesta tēma nacionālo radio staciju tālruņu sarunās. Sauthemptonam būtu bijis viegli atlaist austrieti, taču viņi drosmīgi nolēma turēties pie viņa, un viņu lēmums ir atmaksājies.

Hasenhuttls iegūst labāko no sava spēlētāju sastāva, ne vairāk kā uzbrucējs Denijs Ings, kura 22 vārti palīdzēja svētajiem pagājušajā sezonā finišēt 11. vietā. Tas ir Sauthemptonas labākais sezonas sākums sešu gadu laikā, kad viņi ierindojās septītajā vietā, par diviem punktiem atpaliekot no sestās vietas.

Šoreiz būs grūti saglabāt vietu labāko sešiniekā, taču viņu dienā šī Sauthemptona var pieveikt jebkuru komandu. Viņi bija pirmā komanda, kas šosezon pieveica Everton, un pagājušās sezonas aizmugurē ar 1: 0 pārspēja Mančestras "City".

Menedžeri bieži saka, ka līgas tabula veidojas tikai aptuveni desmitajā spēlē, bet šobrīd viss izskatās labi dienvidu krasta pusē, kas ir 9/1, lai iegūtu labāko sešu vietu.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.