Porto pret Olympiakos padomi. Saimnieki sekmēs zemu punktu skaituOlympiakos ir ļoti labs aizsardzības rādītājs, un Dens Fičs domā, ka tas padarīs to grūtu Porto

Porto 5/7 1.69 pret Olympiakos 5/1 . 5,9 ; Izloze 4.1
Otrdiena, 27. oktobris, plkst. 20:00
Tiešraide BT Sport Extra

Cīņā par otro vietu C grupā

Gan Porto, gan Olympiakos var būt apmierināti ar sniegumu atklāšanas spēlēs C grupā bet tikai grieķi var būt apmierināti ar rezultātu.

Olympiakos izskatījās, ka Marseļas mājās pirms vārtu guvuma laika no Ahmad gūs bezvārtu neizšķirtu. Hasans deva viņiem uzvaru ar 1: 0. Tagad nepārspēts astoņās spēlēs (W6 D2), Olympiakos būs labi atpūties, jo nav spēlējis kopš Marseļas pārspēšanas pirms nedēļas.

Porto nedēļas nogalē darbojās, pārspējot Gil Vicente ar 1: 0 plkst. mājas. Tas noslēdza trīs spēļu skrējienu bez uzvarām (D1 L2).

Jaunākā šī bez uzvaru spēle bija Mančestras "City" sagrāve ar 3: 1. "Porto" šajā mačā izvirzījās vadībā, izmantojot Luisu Diazu un, lai arī "City" ātri panāca izlīdzinājumu, Premjerlīgas pārsvars pārvērsās par papildu vārtiem tikai otrajā pusē. Tā kā Mančestras pilsēta, visticamāk, uzvarēs C grupā, tiek izcīnīta otrā vieta, un Porto ir jāiegūst pirmie punkti uz kuģa.

Olympiakos to saglabās stingri

Ar mājas priekšrocībām Porto ir likumīgie favorīti, lai gan nedaudz pietrūkst 5/7 1.69 lai apsvērtu atbalstu, ņemot vērā viņu jaunākos rezultātus.

Nebija pārsteigums, ka viņi atgriezās pie uzvaras veidiem pret Gil Vicente, bet Porto būtu sagaidāms, ka uzvarēs ar lielāku starpību. Viņiem, iespējams, būs jāapmierinās ar tikpat spēcīgu uzvaru pret Olympiakos.

Viesi astoņās šīs sezonas spēlēs ir ielaiduši tikai vienus vārtus. Zem 2,5 vārtiem droša likme ir 5/6 1,87 . Ja vēlaties būt azartiskāks, atbalstiet Porto, lai uzvarētu un būtu mazāk par 2,5 vārtiem pretrunā ar 13/5 3,6 .Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.