Otrās līgas padomi pusnedēļas laikā: Atpakaļ Kroliju mājāsKrolijam jāturpina drūzmēties pār mājas veidolu

Krūlijs 6/4 2,5 v Tranmere 11/5 3,2 ; neizšķirts 5/2 3.5
Kick-off, 18:30

Krūlijs labi cīnījās, lai nodrošinātu punktu Salfordā. Trešais sezonas streiks, ko veica kapteinis Džordžs Francombs aizsargs, parāda, ka Džonam Jemam nav jāpaļaujas uz savu priekšnieku gūšanu, jo vasarā zaudēja spēcīgus uzbrucējus. 19659008] Makss Vatters ir pierādījis lielisku neseno papildinājumu, divās spēlēs pirms sestdienas gūstot trīs reizes vārtus, savukārt Jemam patiktu, ja Toms Nikolss būtu tikpat ražens kā savulaik kopā ar Ekseteru, kur guva mērķis katram otrajam startam. 27 gadu vecumā uzbrucējam vajadzētu būt fiziskajā maksimumā.

Džeiks Hesentālers šķiet, dara lielisku darbu arī vidējā līnijā, lai gan Sems Metjūss Salfordā ieguva vairāk slavu.

Viena lieta ir pārliecināts, ka Sarkanajiem Velniem būs jāraugās, lai saglabātu savu sen nepārspēto mājas rekordu vēlreiz neskartu pret Tranmere, taču viņi ir ļoti spējīgi to izdarīt. Sākot no janvāra Jems lika plūst pie Brodfīlda, nebaidoties neviena, un Opta paziņo, ka viņu 12 spēļu skrējiens sākas pagājušā gada novembrī.

TOWIE pārstāvis Marks Raits kurš trenējas kopā ar Saseksas pusi, lai uzturētu fizisko formu, šķiet bez plusiem par parakstīšanu, lai gan Jems to minēja kā iespēju. Tā ir uzmanības novēršana, kas velniem ir devusi nelielu papildu uzmanību plašsaziņas līdzekļos.

Labākais rezultāts, ko Rovers ir sasnieguši viesos, ir neizšķirts. Maika Džeksona komanda sestdien uzvarēja nelaimīgo Southendu, pēc tam, kad vadītājs ātri mainīja taktiku, Calum MacDonald un Sam Smith šķietami mainīja rezultātu.

James Vaughan savos mačos ir iesitis trīs vārtus piecas spēles un daudz tiek gaidīts no bijušā Bredfordas uzbrucēja. Tomēr es domāju, ka saimniekiem jāspēj iegūt vēl trīs punkti.

Ekseteram ir spējas pārvarēt problēmas

Leyton Orient 11/5 3.2 . v Exeter 6/4 2.5 ; izloze 5/2 3.5
Kick-off, 19:00

Meta Teilora vīriešiem ir lieliska iespēja pierādīt paaugstināšanas akreditācijas datus pēc nedaudz tukšas uzvaras pret Scunthorpe. Dzelzs bija bez sešiem galvenajiem darbiniekiem – ieskaitot vadītāju – par sakāvi 3: 1 Sv. Džeimsa parkā Covid-19 dēļ. Trīs kavējumi ir pietiekami, lai izsauktu spēli starptautiskajiem izsaukumiem.

Grieķiešiem, protams, vēl bija jāpārspēj tas, kas bija viņu priekšā. Džeiks Teilors noslēdza fantastisku nedēļu, pirms nedēļas gūstot vārtus pret Kroliju, nākamajā dienā apprecējās un pēc tam guva pēdējos vārtus.

Džoels Rendels turpina izrādīt labu formu, savukārt Harijs Kite bija pārliecinošs, veicot cerības, ka tas būs pirmais no daudzajiem priekšnesumiem. Apmeklētājiem, kuri veiks Covid-19 testus pēc tam, kad būs saskārušies ar Scunthorpe, varētu būt nepieciešams parakstīt arī vārtsargu uz ārkārtas aizņēmumu pēc tam, kad Luiss Vards spēli pabeidza, neraugoties uz potītes pagriešanu.

Nigel Atangana, Rory McArdle, Ievainoti ir arī Luiss Peidžs un Džonijs Maxteds . Ar 14 punktiem no pēdējām sešām spēlēm Teilora vīri tomēr ir parādījuši, ka spēj tikt galā ar dažām neveiksmēm. Tas viņus ieņem otro vietu sešu spēļu formas tabulā, kas, šķiet, ir labs starta laukums, lai izslēgtu neizšķirtu (trīs ir trīs no četriem) uzvarās.

Visās astoņās Līgas divās spēlēs, izņemot divas, viņi ir guvuši vismaz divus vārtus, kas Orient bieži slavēto vārtsargu Lawrence Vigouroux pakļauj zināmam spiedienam, īpaši, ja Exeter uzbrucējs Ryan Bowman . var atrast savu labāko formu. Pēdējos divos mačos viņš ir noturējis tīru papīru Tranmere vidusdaļā un cīņā ar Stevenage.

Džordans Magure-Drū un Konors Vilkinsons pēdējās trīs spēlēs ir guvuši pa diviem vārtiem, bet Denijs Džonsons ir iesitis trīs reizes pēdējos mačos. Bet priekšnieks Ross Embletons apzinās, ka viņa puse nav "gatavais raksts". Ekseteras fani sagaida, ka viņu komanda būs tieši tāda un šajā sezonā pabeigs paaugstināšanas darbu. Kopš janvāra viņi nav turējuši tīras lapas izbraukumā pēc kārtas, pavēstīja Opta, taču viņiem, iespējams, nāksies gūt uzvaru.

Pacietības atslēga, jo formas pāris var izdarīt

Walsall 8/5 2.6 pret Kembridžu 2/1 3.0 ; neizšķirts 12/5 3.4
Kick-off, 19:00

Divās no trim šīs sezonas izbraukuma spēlēm Kembridža ir uzvarējusi ar 5: 0. Diez vai tas varētu šķist Valsalā, bet arī 2: 0 reverss, kas bija viņu otras izbraukuma spēles Exeter rezultāts.

Šīs nedēļas mediju aptaujātie fani uzskatīja, ka Valsals atdod vienu patiešām pienācīgu iespēju spēli un saņem par to sodu, un viņus sarūgtināja tikai divi punkti no viņu pēdējām divām spēlēm.

Tika uztverts neapmierinātības vai varbūt kvalitātes trūkums pēdējā trešdaļā. Un viņi priecājās, ka menedžeris Darels Klārks bija spiests iznīcināt 3-5-2 sastāvu Barrow izlozes sākumā.

Uzbrūkošais pussargs Rory Holden guva traumu Sestdien, kad Caolan Lavery divas reizes guva vārtus. Menedžeris vēlētos, lai Elija Adebayo gūtu vārtus biežāk – un lai seglineri pārvērš uzvaras neizšķirti. Viņš būtu apmierināts, ja nepārspētais skrējiens turpināsies tik ilgi, kamēr būs uzvaras.

Tomēr viņam, iespējams, būs jāgaida nedēļas nogale, jo Kembridža izrāda daudz lielāku noturību nekā pagājušajā sezonā, vadot Marku Bonneru . . Pat bez Vesa Hoolahana pēdējos divos mačos viņi ir nodrošinājuši uzvaru pret Port Vale un neizšķirtu ar Boltonu.

Bonners saka, ka viņa komandai nevajadzētu būt pārāk izmisīgai ar punktu pret pirmssezonas favorītiem, nedēļas laikā viņu skaitlim sasniedzot septiņus. Viņam nevajadzētu atrasties lejā, ja viņa puse pie Valsalas uzņem "tikai" citu, kura trajektorija uz ziemeļiem tabulā ir vērojama. Opta saka, ka Kembridža nekad nav uzvarējusi Walsall futbola līgā (vienreiz spēlējot neizšķirti), savukārt Valsals mājās nav zaudējis septiņās spēlēs (trīs neizšķirti).

Adamsu ģimene un Kārlails var radīt mērķus

Kārlaila 4/5 1,82 pret Morecambe 4/1 5,0 ; izloze 3/1 4.0
Kick-off, 19:00

Dereks Adams paskaidroja, kā viņš pielāgoja savu ierasto 4-2-3-1 sastāvu, lai cīnītos pret Mežu Zaļš sestdien – un tas gandrīz nostrādāja. Garneles guva vārtus agri, un viesiem bija jācīnās pret kādu pusi, kas pielāgojās uzbrukuma draudiem. Viņa sagatavošanās darbi, ja tie tiks izpildīti, noteikti nopelnīs garneles šajā sezonā daudz punktu.

AJ Leitch-Smith iesita savus pirmos vārtus, pirmo reizi parādoties sezonā, un tas bija ļoti pozitīvs viņa komandai un menedžerim, taču viena kļūda (neatturot Džeimilu Metu) viņiem maksāja dārgi.

Viņiem noteikti ir daudz lielāka izturība bijušā Plimutas priekšnieka vadībā. Ādams Filipss ir guvis vārtus četras reizes, un Ārons Vildigs turpina parādīties izcilākajos šovos kā traucējošs pretiniekiem.

Tomēr viņiem ir viens punkts no trim spēlēm un viņi ir nokrituši no dažu nedēļu laikā kāps uz 11. vietu. Tāds ir sadalījuma roly-poly raksturs. Trīs uzvaras viesos – Čeltenhemā, Southendā un Oldhamā – nav jāņirgājas. Bet pēdējie divi pretinieki nav labā formā.

Arī Kārlails tikko spilgtumu uzsāka no iespaidīgā sākuma, pievēršot pēdējos divus – Oldham un Grimsby. Iespējams, viņi izbaudīs atgriešanos Bruntonas parkā, kur viņi ir uzvarējuši visās trīs spēlēs, guvuši sešus vārtus un atzinuši divus, kas nozīmē vidējo uzvaru ar 2: 1. Kolčestera bija viņu pēdējie upuri, jo Krisa Beka vīrieši ir iekļuvuši labāko septiņniekā.

Jons Melišs kurš trīs reizes spēlēja pēc kārtas, pēc šīs uzvaras saņēma vērtīgas atsauksmes, taču kopš tā laika vārtus neguva. Šeit būtu vēlams vēl viens mērķis.

Kārlails, iespējams, mājās uzvarēs piekto spēli pēc kārtas, pēdējo reizi sasniedzot 2019. gada janvārī Opta štatā. Bet apvienojot saimnieku vārtus, kas gūti mājās, un to, ka viņu izbraukuma spēlēs ir bijuši 15 vārti, šķiet pareizi, domājot, ka virs 2,5 vārtiem ir likme uz 21/20 2,04 [19659052].Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.