Norrkoping v AIK Tips – aizsardzība, kas paredzēta kapāšanaiPēc deviņu punktu guvuma kopš septembra sākuma Kevins Hečards cer uz vēl vienu labu nedēļu ar uzvarētāju Zviedrijā.

Zviedrijas iespaidīgais

Norrkoping pret AIK
Pirmdiena, 18. oktobris, 18 : 00

Viss nāk tam, kurš gaida, un Tobiass gaidīja svētdienas spēli Norvēģijā lai viņam nedēļu gūtu peļņu. Izcilais Bodo Glimts, šīs kolonnas stingrie draugi, uzlika viņam parastu uzvaru pār Mjondalenu ar 2: 0.

Lidojot viņam blakus, Zviedrijā mēs pamodīsimies viņam. Norčēpinga ir pret AIK augstākā līmeņa lidojumā Allsvenskan, un man patīk abas komandas atrast tīklu.

Norčēpinga, kas bija Zviedrijas čempione vēl 2015. gadā, ir trešā tabulā un ir gatava pāriet uz otrais ar pozitīvu rezultātu. Viņi nesen nospēlēja neizšķirti 1-1 ar bēguļojošajiem līderiem Malmo, un pēdējās sešās spēlēs viņi ir zaudējuši tikai vienu. Parasti jūs varat paļauties uz Kamraterna, lai gūtu vārtus – viņi ir atraduši tīklu 30 no pēdējām 31 augstākā līmeņa mačiem. Viņu jautājums ir turēt bumbu ārpus gala – pēdējos 14 mačos viņiem ir izdevies izpildīt tikai vienu tīru lapu.

AIK ir nedaudz apdomīgāks, četrās no pēdējām piecām līgas spēlēm ir tīri. Tomēr viņi ir guvuši vārtus 15 no pēdējiem 24 līgas izgājieniem, un vismaz divas reizes ir ieskaitījuši četrus no pēdējiem septiņiem.

Abas komandas, kuras gūs vārtus tirgo [19659010] 5/6 1,86 un, ņemot vērā Norčēpingas pastāvīgo apņemšanos izklaides jomā, es domāju, ka tas ir ceļš.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.