Menhengladbaha pret Madrides "Real" padomiem

Danam Fičam ir nauda, ​​lai dzīvīgi sāktu Menhengladbahas Borussia B grupas spēli ar Madrides Real.

Borussia Monchengladbach 3/1 3.95 pret Madrides Real 20/21 1,96 ; Izloze 4.1
Otrdiena, 27. oktobris, plkst. 20:00
Tiešraide BT Sport ESPN

Real uzvar El Clasico, lai atjaunotu pārliecību

Kura Madrides Real komanda parādīsies šajā izšķirošajā Čempionu līgas sadursme ar Menhengladbahu?

Vai tas būs tas, kurš tikai dažas dienas vēlāk mājās zaudēja Kadīzai un pēc tam Kovida cietušajai Shakhtar? Vai arī mēs redzēsim priekšnesumu, kas līdzinās uzvarai sestdienā El Clasico Camp Nou?

Zinedīnam Zidanem bija lielāka cerība, ka tas ir pēdējais variants, jo viņa Komandai tagad ir grūts sastāvs B grupā, pēc trieciena ar 3: 2 zaudējumu Shakhtar. Izrāde pret Barselonu piedāvāja iedrošinājumu, lai arī viņus, iespējams, nedaudz pielabināja rezultativitāte, mačā, kurā Madridei Barselona drīzāk piešķīra 11 metru soda sitienu, tas deva viņiem vadību ar 2: 1 un mainīja spēles gaitu. [19659009] Arī Menhengladbaha nedēļas nogalē uzvarēja, izbraukumā ar 3-2 sakaujot Maincu. Tas notika pēc neizšķirta 2: 2 ar Inter viņu atklātajā B grupas spēlē, itāļiem noliedzot Menhengladbahai trīs punktus ar vēlu izlīdzinājumu.

Mērķi varētu plūst pirmajā pusē

Menhengladbahas Borussia ir nepārspēta piecos mačos (W2 D3). Izredzes uz Madrides "Real" ir vilinošas, ņemot vērā to papildu kvalitāti, taču Menhengladbahai ir iespējas padarīt šo konkurētspējīgu.

Mums vēl nav jāapzinās, vai "Real" uzvara El Clasico izraisīs konsekventu skrējienu, tāpēc pagaidām viņi joprojām ir grūti ir ticība. Šķiet, ka mērķus ir vieglāk paredzēt rezultātu.

Real ir piekāpies pirmajā puslaikā katrā no pēdējām trim spēlēm. Menhengladbaha aizsardzība joprojām ir neuzticama pat pašreizējā nezaudēto spēļu sērijā, piekāpjoties katrā no pēdējām piecām spēlēm. Vairāk nekā 1,5 pirmā puslaika mērķus var atbalstīt 5/4 2.3 .