Madrides "Atletico" pret Zalcburgas "Red Bull" padomiemDens Fičs domā, ka Red Bull Salzburg var gūt vārtus viesos pie Atletico, bet tomēr sagaida uzvaru mājās.

Atletico Madrid 4/6 1.65 pret Red Bull Salzburg 5 / 1 6.0 ; Izloze
Otrdiena, 27. oktobris, plkst. 20:00
Tiešraide vietnē BT Sport Extra

Atletico vēlas atjaunot pēc smagiem zaudējumiem

Madrides Atletico ir nepieciešami punkti, kad viņi uzņem Red Bull Salzburg, piedzīvojot pazemojumu atklāšanas spēlē A grupā .

Djego Simeones komanda viesos ar 4: 0 tika pieveikta Čempionu līgas īpašnieku Minhenes Bayern. Šāds rezultāts ir nomācošs, taču Atletico ir pamats uzskatīt, ka tā bija kaut kāda anomālija pret Eiropas labāko komandu.

Vietējā līmenī Atletico ir labi iesācis sezonu. Viņi ir vienīgā nepārspētā puse La Liga kas nedēļas nogalē ar 2: 0 sagrāva Real Betis. "Atletico" ieņem piekto vietu līgā, spēlējot mazāk spēles nekā visas komandas, kas atrodas virs tās (P5 W3 D2).

Zalcburga savā atklātajā čempionātā nospēlēja neizšķirti 2: 2 pret Maskavas "Lokomotiv" . Viņi bija priekšā, līdz krievi panāca izlīdzinājumu ar atlikušajām 15 minūtēm, un viņiem ir jāapmierina rezultāts. Grupā, kurā ietilpst "Atletico" un "Bayern" kvalitāte, iespējas uzvarēt spēlēs varētu būt retas.

Zalcburga var gūt vārtus Madridē

Atletico nav pieveikta sešpadsmit mājas mačos, braucot līdz 2019. gadam. (W12 D4).

Ņemot vērā šo formu, viņu izredzes uz 4/6 1,65 uzvaru varētu uzskatīt par nedaudz dāsnu, lai gan tās joprojām ir pārāk īsas, lai ieteiktu kā atsevišķu likmi. Parasti uzticams veids, kā paaugstināt Atletico cenu, ir viņu atbalstīšana, lai uzvarā saglabātu tīru lapu, taču tas varētu būt grūts pret šo Zalcburgas pusi.

Austrieši ir uzvarējuši visās piecās Bundeslīgas spēlēs šajā sezonā un katrā no tiem guvuši vārtus. no viņu pēdējām 15 sacensību spēlēm. Atletico nav tā drošā komanda, kas kādreiz bija Simeones vadībā, un jūs varat viņus atbalstīt, lai uzvarētu, un abas komandas gūs vārtus 11/5 3,2 .Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.