Lokomotiv pret Minhenes Bayern TipsMinhenes Bayern turpina uzvarēt ar lielu starpību, un Dens Fičs sagaida, ka šī tendence turpināsies arī pret Maskavas Lokomotiv …

Maskavas Lokomotiv 16/1 17.0 pret Minhenes Bayern 2 / 11 1.19 ; Izloze 15/2 8.6
Otrdiena, 27. oktobris, plkst. 17:55
Tiešraide ēterā BT Sport 1

Bayern, kas atbilst reputācijai

Vissliktākais baidās no Maskavas Lokomotiv, kad viņi otrdienas vakarā uzņems čempionu Leagu īpašniekus Minhenes "Bayern".

"Lokomotiv" var būt priecīgs par savu startu A grupā viesos nospēlējot neizšķirti 2: 2 Red Bull Salzburg. atvēršanas stiprinājums. Viņi būs mazāk apmierināti ar savu nedēļas nogales rezultātu, sestdien mājās ar 2: 1 zaudējot Krievijas premjerlīgas Volgogradas Rotoram.

Tas neliecina par labu viņu cerībām pret Minhenes Bayern komandu, kuras, šķiet, nekad nav bijušas. samierinies tikai ar opozīcijas piekaušanu, kad ir iespējama mētīšana. Viņi uzsāka Čempionu līgas aizsardzību, uzvarot Atletico Madrid ar 4: 0. Djego Simeones pārstāvētais "Atletico" nav gluži tā drošā puse, kāda tā bija agrāk, taču arī viņi nav komanda, kuru pieraduši pārspēt tik lielas starpības.

Sestdien Bayern papildināja šo starpību ar 5: 0 mājās. Eintracht Frankfurt . Ne vienmēr Čempionu līgas īpašnieki ir viennozīmīgi arī labākā puse Eiropā, taču Bayern tieši tagad atbilst šādam aprakstam.

Bayern tvaika ritēs Lokomotiv

Tikai piecās spēlēs Bayern ir šosezon Bundeslīgā jau guva 22 vārtus, ielaižot astoņus. Tas kopā ir 30 vārti, vidēji seši vārti mačā.

Bayern aizsardzība izspiež tik augstu laukumu, ka vienmēr pastāv risks ielaist vārtus. Abas komandas, kuras gūs vārtus, un Minhenes "Bayern" uzvara ir 8/5 2,6 .

Tas ir vērts apsvērt, taču nedaudz riskanti, ņemot vērā, ka pēdējās divās spēlēs Bayern ir saglabājusi tīru lapu. Drošāks variants ir Bayern uzvara un vairāk nekā 3,5 vārti 11/10 2.1 .Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.