Gladbaha pārspēt Madrides "Real"


Marseļa pret Manu pilsētu
Otrdiena, pulksten 20:00
Tiešraide BT Sport 2

Andresam Villam-Boasam bija ļoti spēcīga debijas kampaņa kā Marseļas menedžerim, sēžot otrajā vietā tabulā, kad Ligue Un tika apturēta , bet viņa dominējošās spēles futbola stils var viegli notikt pret talantīgāku opozīciju. Pēc modeļa, ko mēs redzējām, kad AVB atradās Chelsea un Tottenham Hotspur, viņa taktiskā pieeja Marseille ir ļoti grūti pārspēt – līdz brīdim, kad viņi sastopas ar elites klubu.

Viņa likteni Spurs apzīmogoja ar 6: 0 un 5: 0 sakāvi. attiecīgi uz Mančestras "City" un "Liverpool" mačos, kas uzsvēra risku, ka varētu notikt īpašumtiesību spēle, kuras mērķis ir apslāpēt opozīciju: ja jūs nākat pretī prasmīgākiem indivīdiem, tik plaša spēle atstāj lielas nepilnības. Marseļas neveiksme pret PSG pagājušajā sezonā ar 4: 0 liecina, ka Villas-Boas, iespējams, nav tik daudz mainījies.

Un tāpēc Man City paredzēs daudz vieglāku spēli nekā viņu neizšķirts 1: 1 ar West Ham sestdienā. Tādi kā Rahēms Sterlings, Rijads Mahrezs un atgriezušais Kevins de Brujens izbaudīs plaši atvērtas vietas līdz viduslīnijai, nodrošinot pamatu Pep Guardiola stabilai uzvarai viesos.

Borussia Monchengladbach v Real Madrid
Otrdiena, plkst. 20:00
Tiešraidē BT Sport ESPN

Marco Rose asais uzbrukuma futbols, kas izveidots, izmantojot ātras vertikālas progresijas līdz viduslīnijai, lai atbrīvotu dinamisku četrinieku, kurš bieži maina pozīcijas, ir tieši tāds sprādzienbīstama un taktiski izveicīga futbola, kas sajauks šo Madrides Real pusi. Rouzs centīsies sakraut savas puses uzbrukumus pa kreiso flangu izveidojot īslaicīgus trīsstūrus ap reālo viduslīniju un četrām aizmugurēm, lai pēc tam ielauztos aizmugurē.

Zinedīnes Zidanes pusē nav taktiska virziena. Viņu aizsardzība un vidējā līnija ir haosā bezcerīgi atspiesta un cenšas kolektīvi presēt, kas atstāj satraucoši daudz vietas starp līnijām, lai komandas varētu tās atklāt. Iespējams, ka nedēļas nogalē Barselona tika pieveikta ar 3: 1, taču Filipam Kutinju vajadzēja darīt vairāk ar telpas daudzumu, kas viņam tika piešķirts kreisajā pusē.

Tieši šeit ir Breels Embolo un Lilians Thurams, abas nedēļas nogalē atpūtās, izskatīsies, kā sāpināt apmeklētājus. Īsāk sakot, ja Doņeckas Šahtar spēja izdurt caurumus un atklāt acīmredzamas aizsardzības kļūdas, tad šai ļoti strukturētajai Gladbaha pusei vajadzētu būt iespējai izpūst Real.

Juventus pret Barselonu
Trešdiena, 20:00
] Tiešraidē BT Sport 3

Gan Juventus, gan Barcelona cīnās iekšzemē, spēlējot bez skaidra taktiskā plāna un bez acīmredzama maršruta. Andrea Pirlo ir nospēlējis trīs no pēdējām četrām A sērijas spēlēm, savukārt Barca nedēļas nogalē piedzīvotā neveiksme pret Real atstāja tabulas lejasdaļā. Bet Juvei vajadzētu saglabāt priekšrocības, jo Barselonas sastāvs bieži kļūst par atdalītu 4-2-4 un tāpēc Itālijas puse var viņus pārspēt vidējā līnijā.

Galvenais kaujas lauks varētu būt Juventus flangos. Tā kā zemnīca nav virziena, Juve gūst vislielāko prieku, lēnām izvēršot bumbu, pirms izraka krustu; viņi šosezon vada A sēriju ar precīziem krustojumiem, 5,8 mačā . Barselona flangos izskatās īpaši vāja, jo viņu uzbrucēji nesekojas, atstājot centra pussargus ar pārāk lielu platumu, ko nosegt.

Vēl trakāk, Krištianu Ronaldu iespējams, atgriezīsies šajā sakarā. viens un viņa gaisa draudi rada bažas, ņemot vērā Džerarda Pikē atstādināšanu un Samuela Umtiti ievainojumu. 21 gadu vecais urugvajietis Ronalds Araujo startēs tikai savā ceturtajā La Liga startā. Tas nodod Ronaldu izšķirošai priekšrocībai soda laukumā.

Man Utd pret RB Leipzig
Trešdiena, 20:00
Tiešraidē BT Sport 2

RB Leipzig ir Bundeslīgas virsotne un lieliska forma, jo Džūljena Nagelsmana augstās intensitātes futbola futbols aizrauj Vāciju ar vētru. Trešdien viņiem vajadzētu pārspēt Mančestras "United" komandu, kas, visticamāk, nespēlēs ar trim aizmugurē, kā tas bija izbraukuma braucienā uz Parīzes "Saint-German". Ole Gunner Solskjaer puse var gūt triecienu pretuzbrukumā tikpat smagi kā Tottenham.

Leipcigas uzbrukums pārsvarā pa kreiso flangu notiek caur Angelino un Christopher Nkunku, kuri vidēji spēlē rada 5,6 izredzes. starp viņiem; Nkunku vadot iekšējo laukumu, izmantojot savu tempu, lai vadītu pretspiedēju, Andželino pārklājas un ieliek krustiņus kastē. United cīnīsies, lai tiktu galā ar savu kustību, tāpat kā viņi to darīja, kad Heung-Min Son dominēja šajā pusē 6-1.

Ārons Van-Bisaka ir izcils aizsargs, taču šajā pusē viņš saņem ļoti mazu atbalstu, kas nozīmē kļūst samērā viegli iekāpt aizmugurē. Leipcigas augstā spiediena pieeja nozīmē, ka viņi, visticamāk, iegūs bumbu vidējā līnijā un nobrauks pa šo pusi pie Wan-Bissaka ar labo malējo uzbrucēju – vai nu Huanu Matu, vai Meisonu Grīnvudu – kas noķerti augstu laukumā [19659018]Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.