Atalanta pret Ajax – Negaidiet 13, bet vārti plūdīsAr Atalanta vārtu garantēšanu un Ajax nedēļas nogalē gūstot 13, Dens Fičs sagaida vairāk nekā 3,5, kad abas komandas tiksies Čempionu līgā …

Atalanta 10/11 1.88 v Ajax 3/1 4.0 ; Izloze 16/5 4.2
Otrdiena, 27. oktobris, pulksten 20:00
Tiešraide vietnē BT Sport Extra

Atalanta, kas cīnās vietējā tirgū, savukārt Ajax plaukst

Atalanta ir virsotne. D grupa un centīsies saglabāt šo pozīciju, kad otrdien uzņems "Ajax".

Atklāšanas spēlē izklaidējošie itāļi Dānijā ar rezultātu 4: 0 sagrāva Vidusjylland . Uzvara pār Ajax nostādītu Atalanta spēcīgā pozīcijā, kaut arī viņu iekšējā forma ir saistīta.

Atalanta ir zaudējusi abas spēles, kas notika abās pusēs, uzvarot Vidusjūru, mājās zaudējot ar 3: 1 Sampdoria Sestdiena. Šo zaudējumu dēļ Atalanta ir sarukusi uz sesto pozīciju A sērijā .

Ajax ir Eredivisie virsotne, nedēļas nogalē baudot uzvaru, kas nokļuva virsrakstos visā pasaulē. Ērika ten Haga komanda pārspēja VVV ar neticamu rezultātu 13-0, kas bija lieliska atbilde uz vilšanos viņu pirmajā Čempionu līgas spēlē. Ajax mājās ar 1: 0 zaudēja Liverpūlei, holandiešiem spēlējot pietiekami labi, lai būtu prasījis punktu.

Vārti šķiet garantēti, jo smagie punktu guvēji saduras

Kad komanda, kas tikko ieguva 13 reizes vienā mačā dodieties pretī pusei, kas arī ir smagi vārtu guvēji, acīmredzama vieta, kur meklēt vērtību, ir vārtu tirgos.

Atalanta gan regulāri gūst vārtus, gan piekāpjas. Viņu uzvara pār Midljlandi bija vienīgā reize sešos mačos, kurās abas komandas neguva vārtus.

Tāpēc abām komandām, lai gūtu vārtus, ir piemērota cena, ja tas ir pārāk īss, lai ieteiktu, pretrunā ar tikai 4/11 1.37 . Tā vietā dodieties virs 3,5 mērķiem 10/11 1,91 . Tā ir likme, kas sasniegta visās sešās Atalanta šīs sezonas spēlēs un, ņemot vērā Ajax uzbrukuma potenciālu, izskatās, ka atkal būs veiksmīga.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.